Yatırımcı Arıyorum

2017’nin En İyi İş Fikirleri

2017 yılında bulunduğunuz sektörü değiştirmek ve yeni bir iş dalına atılmak ya da emekli olup kendinize yeni uğraşlar kazandırmak gibi bir amacınız varsa 2017’nin en iyi iş fikirlerine siz de göz atmalısınız. Her zevke ve her bütçeye hitap eden iş fikirlerini derlediğimiz bu yazımızda kendinize uygun bir iş fikri bulmanız mümkündür.

Her geçen yıl ilerleyen ve artık takip etmenin mümkün olmaktan çıktığı teknoloji ve bilgisayar alanında bilgi sahibiyseniz 2017’de sizi birçok yeni iş dalı bekliyor olacak.

Bayilik en garanti iş

Masa başı bir işten sıkıldıysanız ve artık kendi iş yerinizin sahibi olmak istiyorsanız bayilik almak en mantıklı işlerden biridir. Doğru şehir ve doğru konumda alacağınız hazır gıda, simitçi, kahveci ya da giyim üzerine çalışan bir işletme size büyük kazançlar sağlayacaktır. Özellikle büyük markaların bayiliklerinin alınması durumda zarara uğrama ihtimali çok düşüktür.

Danışmanlık hizmeti

Günümüzde birçok insan hem hukuki işlerinde hem alım satım işlerinde hem de günlük hayatında karşılaştığı sorunlar ile ilgili danışmanlık hizmetlerine başvurmaktadır. Gerek sahip olduğu memuriyet ya da yapmış olduğu hukuki kariyer gerekse teknik bilgi anlamında kendi yeterliliğine güvenen insanların açtığı danışmanlık büroları her geçen gün daha fazla talep görmektedir. İnsanların bir anlaşmazlık ya da haksızlık durumunda karşı tarafı mahkemeye vermeden ya da herhangi bir konuda resmi bir işlem yapmadan önce sonuçlarını kestirebilecek birine danışması oldukça olumlu bir yaklaşımdır.

Tüm bunların yanı sıra resmi işlerden hoşlanmıyorsanız ve herhangi bir yeteneğe sahipseniz 2017’nin en iyi iş fikirlerinden birine imza atıp yeteneğiniz ile ilgili kurs verebilir, bu şekilde hem kazancınızı sağlayıp hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İnternet Siteleri

Bu işler arasında en dikkat çekeni internet sitesi tasarımı ve internet siteleri için içerik oluşturma işidir. Küçük ya da büyük her işletmenin ve bazı şahısların kurduğu internet sitelerinin verimliliğini artırmak ve tıklanma oranlarını yükseltmek bu işten elde edeceğiniz kazancı doğru orantılı olarak artıracaktır. Bu bakıma yazılım, internet sitesi tasarımı ve internet sitelerine içerik oluşturma gibi alanlarda kendinizi yetiştirmişseniz bu konuda kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

(güncellenmeye devam edecektir)


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz