Yatırımcı Arıyorum

Akbilimde Ne Kadar Lira Var Acaba?

Akbilimde Ne Kadar Lira Var Acaba? Bu sorunun cevabı bizi tedirgin ediyor. Otobüse bindiğinizde akbilin boş olduğu anlaşıldığı zaman akbilin dolumu için kat edilecek yol, zaman kaybı oluşturacaktır. Gitmek istediğimiz yere de geç gitmemize neden oluyor, bu sorunun cevabı bize bir talebin varlığını işaret ediyordur.

Akıllı telefonların kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Akbilimizde ne kadar var sorusunun cevabını akıllı telefonlar vasıtası ile öğrenmemiz mümkün olacaktır. Peki ya nasıl? Akıllı telefonların işletim sistemine göre yapılacak olan bir uygulama ile bu mümkün olacaktır. Karekod (QR) uygulamasıyla entegreli olacak şekilde uygulamanın ve akbilin uyumuyla beraber sorumuzun cevabını bulmamızı sağlayacaktır. Bu talebin arza dönüşmesi artık gereklilik arz etmektedir. Bu uygulamayla daha art bölgelerde akbil ile ulaşımı kullananlar için çok yerinde bir uygulamadır. Hatta gereksinim olduğu açıktır. İnsanların hayatını kolaylaştıran her şey büyük bir taleple karşılanmaktadır.

Bu gibi yeni iş fikirleri talebe yönelik arzı oluşturmaktadır. Talebin bu denli kolay karşılanması kendi kendine bir pazar oluşturması kaçınılmaz olacaktır. Bu uygulamayla birlikte mobil yükleme şeklinde de entegre bir yazılımla gerçekleştirilebilir. Ayrıca durak bilgisi, otobüs bilgisi gibi yan eklemeler ile bu ürünün olabildikçe geniş bir kullanıma sunulması, bu ürünün kalıcılığını arttırır ve neden tercih edilmesi gerekir gibi bir sorunun cevabını bu tür yan ürünlerle verilebilir. Birçok uygulamanın yaptığı işin, bir uygulama ürününde toplanması daha iyi bir pazar oluşturacaktır.kobi vadisi

Yorumunuz