Yatırımcı Arıyorum

Akıllı Saat İşi ile Para Kazanma

Akıllı Saatler Satmak

Hareket hayattır ve hepimiz için en temel gerçeklerden biridir. Hepimiz ömürlerimiz boyunca bu prensibi kullanırız ve ister iş, ister seyahat olsun, her faaliyet alanında aktif olmaya çalışırız. Ve hareket halindeyken gerekli tüm görevleri gerçekleştirmek için akıllı telefonlar ve akıllı saatler gibi mobil cihazları kullanırız. Akıllı saat uygulamaları, kullanıcıların telefonlarını çıkarmasını gerektirmeyen birçok özellik sunduğundan, aktif ve yoğun olarak yaşam trendlerimiz arasında yer almaya başlamıştır.

Dijital çağda ilerledikçe, çeşitli teknoloji modları giderek daha hayati bir rol oynamakta ve günlük yaşamımızdaki, iş yerlerimizdeki rolü artmaktadır. Bu konuda ileriye yönelik en yeni hamlelerden biride, giyilebilir cihazların popülaritesinin artmasına sebep olmuştur. Tümleşik teknoloji modlarına ilerlerken, bu cihazların iş yerinde sağlayabileceği potansiyel faydaları göz önünde bulundurmak gerekir.

Peki, akıllı saatler size ne fayda sağlar birlikte bir bakalım;

Akıllı Saatlerle Neler Yapılabilir?

Görev Yönetimi

Son teslim tarihi, toplantıların takibi ve bir programın sürdürülmesi gibi zaman yönetimi yapılması gereken işlerde,tüm genel yönleri takip edebileceğiniz akıllı saat uygulaması büyük ölçüde size yarar sağlayacaktır. Üstelik bunların takibinin, bileğiniz kadar yakın bir mesafede olması pratikleştirir özelliktedir.

Gerçek Zamanlı Güncellemeler

Akıllı saatler; önemli bir e-maili ya da iletiyi telefonunuzu şarjda bırakarak veya cebinizde bulunmasından dolayı kaynaklanan gecikmeleri çok geride bırakan bir uygulamadır. Bu uygulama acil bildirimler için olan isteklerin takibinde, acil durum çalışanları, polis memurları ve doktorlar için çok önemli gibi görünse de, bu tür cihazların değeri, küçük bir işletme veya işyerinde kolayca değerlendirilebilir. Bileğinizde ulaşabileceğiniz tüm bildirimler sayesinde, ilerleme veya işbirliği için potansiyel bir fırsatı asla kaçırmayacaksınız.

Pazarlama

Bu cihazların değeri ve önemi sadece onları takanlar için değil, aynı zamanda kendi bölgelerine yerleştirilebilecekler içindir. Potansiyel bir müşterinin akıllı saatinin GPS özelliklerini, gerçek zamanlı bildirimlerle entegre etme potansiyeli, bazı ürünlerin temininde o işyerlerine giden kişi trafiğini büyük ölçüde arttı bilir. Küçük işletme sahipleri için promosyon, satış veya özel durumdaki yoldan geçenleri uyarma yeteneği ile, gerçek zamanlı olarak, yaygın kullanımın etkileri büyük önem taşımaktadır.

Seyahat

Çok çeşitli potansiyel uygulamalar ve kullanımlarıyla seyahat etmek zorlu bir çaba olmaktan çıkabilir. Havalimanına biniş kartına erişiminiz olması, güncellemeler, bildirimler ve ayrıca ödemeler için bir araç olarak kullanma potansiyeli bu ürünler sayesinde güvenli bir şekilde bileğinizdedir.

Not Alma ve Dikte Etme

Mikrofon etkinleştirilmiş bir akıllı saatle not alma ve dikte etme işlemi daha rutin ve sıradan olabilir. Bir toplantı veya konferans görüşmesi içindeki hayati bilgileri kolayca ve zahmetsizce takip edebilme becerisiyle daha verimli olabilirsiniz. Akıllı saatler kullanım kolaylığı ve doğası gereği erişilebilir konsepti ile, üretkenlik için yeni bir ölçüt oluşturabilecek modern ve kesintisiz bir entegrasyon katmanı sağlayabilir.

İşyeri Kullanımında Dikkat edilmesi Gerekenler

Akıllı bir saate veya benzer bir cihaza erişim, üretkenliği artırabilir ve işyerinde daha iyi bir genel performansa yol açsa da, bu cihazların neden olabileceği olası güvenlik kaygılarını not etmek önemlidir. Kolayca kaydedilmiş, dikte edilmiş ve aktarılmış olan bilgiler ile hassas bir potansiyel bilgi sızıntısı riskinde bir artış olabilir. Yeni bir cihazın bir bireye veya işyerine fayda sağlayıp sağlamadığını göz önünde bulundururken, o cihazın işlenen ve işyerinde yayılan bilgilerin güvenliğini nasıl etkileyebileceğini düşünmek önemlidir.

Banka hesap bilgileri, GPS konumu ve herhangi bir noktada işlenebilecek potansiyel meta veriler gibi hassas veriler varsa, cihazı takan bireyin güvenliği üzerindeki etkisine dikkat etmek de önemlidir.

Akıllı Saat Satışı Yaparken Bilinmesi Gerekenler

Tüketiciler ve işletme sahipleri olarak bu cihazları günlük yaşamlarımızda nasıl kullanılacağı henüz başlangıç çalışmaları aşamasındadır. Ancak bu cihazların sunduğu olanaklar yaşamlarımızı ve işlerimizi büyük ölçüde etkileyebilir. 2019 Google Arama Trendlerinde yer alan akıllı saatler, yeni bir iş girişiminde bulunmak isteyenler için yeni bir iş alanı olabilir.

Bu işi yapmak isteyenler bir saat işletmesinin kurulmasına dahil olan başlangıç ​​harcamaları yönetilebilirler. Piyasada satılan akıllı saatlerin fiyat aralığına bakıldığı zaman 100 TL’den 30 bin TL’ye kadar fiyat olması her kitleye hitap ettiğinin bir göstergesidir.

Saatler küçük olduğundan işletmeler envanter depolamak için fazla alana ihtiyaç duymazlar. İşin tamamı evden ya da ofisten yapılabilir. Sermayesi sınırlı olan işletme sahipleri, sınırlı bir envanter açarak, web sitelerini kendileri ayarlayarak ve organik reklamcılık yöntemlerine odaklanarak bu maliyetleri en aza indirebilirler. Saatçi Dükkanı Açmak

Akıllı saat uygulamaları bugün; ilk çıktığı yıllara nazaran hem iş hem de eğlence için kullanabileceğimiz en popüler araçlardan biri haline gelmiştir. Çünkü her zamankinden daha kolay şekilde bağlantıda kalmayı ve işimizi takip etmeyi de sağlarken mesafe sadece bir bilek uzaklığındadır.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi
Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments