Yatırımcı Arıyorum

Akıllı Saat Satışı Yapmak

Akıllı Saat Satmak

Akıllı Saat Teknolojisi nedir?

Teknoloji, geçmişten günümüze uzanan küçüklü büyüklü pek çok ürünün üretimi ve geliştirilmesi ile hayatımızı kolaylaştıran bir prototiptir. Teknolojinin öncülüğünde geliştirilen hayat kolaylaştırıcı aletler listesine bir yenisi eklendi: Akıllı saat.

Bu ürün Akıllı Saat Satışı şeklinde bir iş fikrini de beraberinde getirdi.

Bir bilgisayar sistemi ile entegreli olan veya kendine özgü işletim sistemi olan akıllı saatler, teknolojik kol saatleridir. Giyilebilir teknoloji ürünlerinden olan akıllı saat son günlerin popüler bir iş fikri olarak kazanç elde etmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Akıllı telefonların büyük önem taşıdığı şu günlerde akıllı saat teknolojisi ile de insanlar Akıllı saat satışı yapmak ve para kazanmak için rekabet ediyor. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri tarafından üretilen Akıllı saatler, telefon gibi konuşma sağlayan, mesaj bloğu bulunan, ver ahize olmadan konuşma imkânı sunan ürünlerdir ayrıca kamera özelliği ile de piyasa da satışı yüksek kar marjinleri elde ettirecek ürünlerdir. Teknoloji Alanındaki Farklı Girişimcilik Modelleri

Akıllı Saat Satışı Yaparak Kaç Para Kazanılır?

ABD araştırma şirketlerinden yapılan bir araştırmaya göre, Akıllı saat satışı yaparak elde edilen rakam 2018 yılında 102.4 milyon adete ulaşmıştır. Bu rakamda yerinizi almak ve yeni bir iş fikri olarak istiyorsanız satacağınız ürünlerin markalarına dikkat etmeniz gerekiyor.

İnternet ağları üzerinden iletişime geçerek akıllı saat temin edilebilir fakat bu iş biraz maliyet gerektirdiği için Akıllı saat satışı yapmanın kazancını yüksek tutmanız gerekir.

Akıllı Saat Satışı Nerelerde Yapılabilir?

Sosyal medya üzerinden ya da gerekli izinlerin alınması sonucu sokaklarda tezgah açılarak dahi yapılabilir. Sosyal medya üzerinden satış sayfası açarak satış gerçekleştirebilersiniz. Ya da bir teknoloji sitesi açarak da satış yapmak mümkündür. Ayrıca bu işe yatırabileceğiniz gerekli sermayeye sahip iseniz bir teknoloji mağazasından franchise alarak bu tür mağazalarda akıllı saat satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Veya imkanınıza var ise; yurtdışından bir markanın Türkiye yetkili distribütörlüğünü alarakta çok büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Akıllı saat sektörü

Akıllı saatler üretildiği günden bu yana milyonlarca dolar yatırım elde etmeyi başarmış durumdadır. Bu iş kolu inovasyonlu bir rekabetin kapılarını satıcılara aralıyor. Her yerde popülaritesi yüksek olarak satışa sunulan akıllı saatler, kullanıcılarının dikkatini cezbediyor. Şarj özelliklerinin 20 saate kadar dayanıklılığı ile akıllı saatler, akıllı telefon teknolojisinin önüne geçiyor. Akıllı saat satışını yapma fikrinin daha revaçta olabileceğinin ip uçlarını veriyor.


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi
Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all commentsbayilik veren firmalar
iş planları
Yatırımcı Bul
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
Uyarı: bu sayfada bulunan; bilgiler, içerikler veya yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz