Yatırımcı Arıyorum

Aklımda Bir Proje Var

Projem Var

Aklımda bir proje var fakat… ile başlayan cümle yahut cümlelere sahip iseniz, bir iş için heyecanlanıyor ancak finansal destek bulamıyor olabilir misiniz? İşte bu durumda yardımınıza adeta melekler koşuyor.

Peki son zamanlarda sıkça duyduğumuz; melek yatırımcılar kimlerdir, vazifeleri nedir?

İş Fikri

Aklınızda bir iş fikri var. Fikir harika, heyecanlandığınız kadar var doğrusu. Ancak elinizi, kolunuzu bağlayan bir sebep var ki o da finansal durumunuz. Sizin fikrinize inandığı ve kazanacağına ikna olduğu taktirde melek yatırımcınız tam da bulunduğunuz nokta da elinizden tutuyor ve size finansal destek sağlıyor. İşi kurmanıza vesile oluyor. İş hayatın başında tecrübe ve fikirlere fazlasıyla ihtiyacınız olacağı kaçınılmaz. Sizinle tecrübelerini paylaşıyor. Kısacası ilerlemeniz de ve büyümeniz de de yardımcı oluyor. Genellikle hisse karşılığı size yardımcı olduğundan, sizin kazanmanızı gönülden arzu ediyor.  Bu sebeple en az sizin kadar çalışıyor. Siz hayallerinizi gerçekleştirir iken, o da tecrübeleri ve çevre birikimleri ile yolunuzdaki taşları kaldırıyor. Kısacası tanımı bu. Siz fikrinizi sunuyorsunuz, o ise finansal desteğini. Birlikte kazançlı bir yola giriyorsunuz.

İlk tanışmanızda hazırlıklı, kendinizden emin ve hatta elinizde bir sunum dosyası ile gitmek size artılar kazandıracaktır. Sunum dosyası içerisinde masraflarınızı belirleyen bir cetvel olması da işe göstermiş olduğunuz ciddiyeti sergileyecektir. Müzakere gücünüz de oldukça önemlidir. Rekabet ışığınız var mı? Sektörde arzu ettiğiniz yer neresi? Bu sorulara da sizinle iletişimi içerisinde cevaplar arayacaktır. Karşılıklı anlaşmanız durumunda , size maddi destek vererek ticaret kapınızı aralayacak, hayallerinize kavuşmanızı sağlayacaklardır.  Uzun ticaret yolunuzda karşınıza çıkacak merdivenlerin basamaklarını rahatça çıkmanızı sağlayacak olan melek yatırımcınız, sizlere zamanlarını ve emeklerini de harcayacaklardır. Melek yatırımcılar pazar yatırımcılar olarak ta anılmaktadırlar. Melek yatırımcı sadece finansal destek sağlamaz, gidişatınız süresince en büyük yardımcınız da olacaktır. Temasa geçilecek en doğru kişileri sizin için belirler. Bu da işinizi fevkalade hızlandıracaktır. Melek yatırımcı size her konuda destek sağlayacağı gibi, muazzam artılarda kazandıracaktır. Belirli seviyede tecrübe sahibi olan melek yatırımcınız, ismini de İngiltere tiyatro tarihinden esinlenerek almıştır. İngiltere tarihinde, ülkenin zenginleri, tiyatro sanatçılarına yakın olmayı bir artı olarak görür ve onlara yakın olmak için tiyatroya ve sanatçılara finansal destek sağlarlarmış. Size yatırım olanakları sağlayan bu zatlar, ekosistemi de güçlendirirler. Sadece size değil, ülkemize de fayda sağlamaktadırlar.

Yola Çıkmak

Karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara sizden daha profesyonel yaklaşacaklardır. Sizin geçeceğiniz yoldan o daha evvel geçtiğinden size fevkalade faydaları olacaktır. Sizlere aslında en az finansal destek kadar önemli olan sektörel tecrübeleri ile de yardımcı olacaktır. Yeni yeni duyduğumuz ve yeni bir sektör olduğu doğrudur. Ancak fevkalade güven vermekte ve gelecek sağlamaktadır. Özellikle en erken aşamada ihtiyaç duyabileceğiniz melek yatırımcınız ile yola çıkmak ve yola devam etmek size hayati artılar kazandıracaktır. Bu sizin için oldukça büyük şans olacaktır.

Melek yatırımcıyı nasıl bulacağım?

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/proje ekle adresini ziyaret ederek;

  • Yatırımcı Arıyorum
  • Ortak Arıyorum
  • Satılık Şirket
  • Satılık Marka
  • Bir Fikrim Var
  • Girişim

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)


yeni iş fırsatları

kobi vadisi
Abone Ol
Bildirim Alın
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
syn06
syn06
5 yıl önce

Türkiye’de yerli araba ütetimine katkı sağlayacak projemin ana teması yerli elektrikli araçlarda tavan kısmına ve bagaj kapağı kısmına güneş enerjisi panelleri ile araca entegre edilmiş lityum bataryaları seyahat süresince şarj etmesi ve böylelikle sürekli enerji olan güneşten faydalanılması, ülkemiz güneş… Devamını oku »

Mehmet ergul
Mehmet ergul
5 yıl önce

Aklımda bi proje var yılardır çorap işinde çalışıyorum çokta iyi potansiyel var
bayilik veren firmalar
iş planları
Yatırımcı Bul
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
Uyarı: bu sayfada bulunan; bilgiler, içerikler veya yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz