Yatırımcı Arıyorum

Aldığımız Benzinin Ne Kadarı Benzin?

Bu soru çoğu araç sahibinin aklını kurcalamıştır. “Aldığımız Benzinin Ne kadarı Benzin ?” Peki bu sorunu cevabı ne kadar verilebilmiştir ve verilen cevap bizi ne kadar tatmin etmiştir? Verilen cevap daha çok devlet eliyle yapılan araştırmalar sonucunda bize ulaşmaktadır. Rutin bir uygulama olarak ve standart bir zaman takviminde olduğu gibi bu araştırmalar, analizler gerek görülmesi dahilinde de yapılabilmektedir. Peki ne kadar gerçekçi ve ne kadar kayda değer sonuçlar alınmaktadır. Burası pek de tatmin edici düzeyde değildir. Peki ya sahibi olduğunuz aracınız bu analizi yapacak olsa nasıl olurdu?

Her yakıt aldığınızda nasıl olur diye düşünürsek bize girişimcilik adına güzel bir fikir ve fikrin etrafında bir pazar oluşturacak kadar bir talep varken buna hayır denmeyecek olsa gerek. Bir aparat ve bir yazılımla size aldığınız yakıtın ne denli saf olduğu ve ne ölçüde olması gerektiği bilgisini vermesi mümkün olacaktır. Bunun etrafında geliştirebileceğiniz yeni fikirler ve yeni bir alan oluşturmanıza yardımcı olacak ve sizi tatmin edecek düzeyde gelişimlere açık bir alan olacaktır.

Her geçen zamanla beraber araçlara özellik ve yenilik olarak farklı eklemeler ve geliştirmeler yapıldığı göz önüne alınacak olursa bu girişimciler için mükemmel bir başlangıç olacaktır. Talebini oluşturan her durum arzını beraberinde getirdiği gibi bu durumda arzını oluşturmuş ve talebine kulak verecek girişimcilerini beklemektedir.


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorumunuz