Yatırımcı Arıyorum

Avm İçinde Stand Açma İş Fikri

AVM İçerisinde Stand Açmak

Ülke sınırlarımız içerisinde her geçen gün yeni gelir elde edilebilecek iş alanları meydana geliyor. Kimi bireyler bu alanları bir zincir haline getiriyor kimi bireyler ise sadece ek gelir elde edebilecek kadar kazanıyor. Gün geçtikçe değişen zamanın insanlar üzerinde oldukça büyük değişimlere olanak sağladığı gözlemleniyor. Bireylerin işlerinden, hobilerine kadar pek çok faklı noktalarda değişim olduğu nitelendiriliyor.

Günümüz bireylerinin en çok toplaştığı alanların içerisinde AVM’ler geliyor. Bireyler hafta sonlarında ya da hafta içlerinde oldukça yoğun bir şekilde AVM içerisinde buluşarak çeşitli aktiviteler yapıyor. Gezmek, alışveriş yapmak, sinemaya gitmek, sahip oldukları çocuklarını eğlendirebilmek için çeşitli aktivitelerden yararlanmak gibi birçok seçenek meydana geliyor. Bireyler bu seçenekleri AVM’lerin kapanış saatlerine kadar devam ettirdiği gözlemleniyor.

Genel olarak ülke sınırlarımız içerisindeki AVM’ler sabahın ilk saatlerinden itibaren oldukça yoğun bir tempo ile bireyleri iç bünyesinde barındırıyor. Bazı girişimciler ise bu durumu avantaja çevirerek AVM içlerine stand açarak çeşitli ürünler ya da hizmetler sundukları gözlemleniyor. Bu stantlarda ise değişim gösteren birçok ürün ya da hizmet müşteriler ile buluşturuluyor. Son dönem içerisinde oldukça popüler bir iş alanı olarak karşımıza gelen bu durum, girişimciler açısından değişim gösteren gelirler elde edebilmelerine olanak sağladığı belirtiliyor. Fakat AVM içlerine stand açma konusunda kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı durumlar meydana gelebiliyor.

AVM İçerisine Stand Açmak İçin Hangi Yöntemleri İzlemeliyim

Genel açıdan bakılacak olduğunda AVM içerisine stand açmanın pek çok farklı yöntemleri meydana gelebiliyor. Meydana gelen bu yöntemlere örnek verecek olursak, bireyler frachising sistemi ile stand açmayı mı planlıyor yoksa yaratmış oldukları kendi markalarını mı pazarlamak istiyorlar. Bu duruma karar verme sürecinden sonra ise bireylerin yapmaları gereken aşamalar oluşuyor.

Öncelikle bireyler standlar üzerine ne yapmak istediklerine karar vermeleri gerekiyor. Bu durumlara örnek olarak yemek sektörü ile ilgili stand açabilir. Giyim ya da takı alanlarında faaliyet gösterebilir. Kısaca hangi alan içerisinde başarı kaydedecek ise o alana yönelmesi uygun bulunuyor.

AVM İçerisine Çay, Kahve Standı Açarak Nasıl Para Kazanırım?

Bireyler hangi alana yönelmek istediklerini buldukları takdirde değişim gösteren kazançlar elde edebiliyor. Örneğin AVM içerisinde çay standı açmak isteyen bireylerin oldukça avantajlı bir durum içerisinde olacağı belirtiliyor. Çünkü ülke sınırlarımız içerisinde çay tüketimi oldukça büyük sayılara ulaşabildiği belirtiliyor. Ülke içerisinde yaşayan bireylerimizin sabahları, öğle molaları, akşam yemek sonraları ya da gece saatlerinde tercih ettikleri içeceklerin başında çay geldiği belirtiliyor. Çay Ocağı Açmak

AVM içerisine çay standı açmak için kişilerin büyük bir sermayesinin olmasına gerek duyulmuyor. Genel olarak bu etkeni inceleyecek olursak, çay ve kahve satın almanız gereken ürünler az çok belli bir kategori içerisinde etki gösteriyor. Ayrıca kar oranında bakacak olduğumuzda bu iki ürünün kar imajlarının oldukça yüksek olduğu belirtiliyor. AVM içerisinde satılan çayların fiyatlarının minimum 10 TL ya da 20 TL gibi fiyatlandırmalar sonucu müşteriler ile buluşturulduğunu varsayarsak, bireyin kazancının oldukça yüksek maliyetlere ulaşacağı nitelendiriliyor.

AVM İçerisine Tatlı Standı Açarak Gelir Elde Etmek

Genel olarak bakıldığında AVM içlerinde çay ya da kahve standlarından sonraki tercih edilen ilk yerin tatlı standları olduğu belirtiliyor. Özellikle yoğun bir tempo içerisinde çalışan bireylerin molalarınla enerji alabilmeleri için tatlı standlarına yönelimi oldukça büyük bir avantaj olarak beliriyor. Ayrıca ülke olarak tatlı tüketiminde diğer ülkelere oranla ilk sıralarda olduğumuzu varsayarsak, bireyin gün içerisinde büyük gelirler elde edebileceği belirtiliyor.

Baklavalar, künefeler, sütlü tatlılar, çörekler ve benzeri tüm tatlılar stand açan bireylerin müşterilerine ürünlerini sunması halinde büyük gelirler elde edebiliyor. Bireyler bu durumda sadece tatlı ile kendilerini sınırlandırması gerekmiyor. Bunun yanı sıra donut standları, dondurma standları gibi birçok stand açmakta özgür oldukları belirtiliyor. Kahve Dükkanı Açmak

Avm İçinde Stand Açmanın Avantajları

Bireyler AVM içerisinde tatlı alanında ne kadar özgün olabilirse müşterileri standlarına çekebilmeleri de doğru orantıda devamlılık gösteriyor. Genel olarak tatlı seven bir millet olarak bakıldığında tatlı standları her durumda büyük gelirler elde etmeye olanak sağlıyor.

Bireyler bu durumun avantajını kullanarak gelir elde etmek için bu durumu kullanabilirler.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz