Yatırımcı Arıyorum

Bayilik Arıyorum

Bayilik Aramak

Kobi Vadisi Türkiye’nin tüm sektörleri ve iş dalları ile nabzını tutan, tüm ekonomik gündemi eş zamanlı izleyen çalışma anlayışı ile girişimcilere ve girişimci adaylarına özgürce araştırma yapma olanağı tanıyan, aradıkları çözümler için seçenekler sunan, inceledikleri bölümde her türlü detay bilgiye ulaşmaları mümkün olan yatırımcıdan, melek yatırımcıya projesini sunmak isteyen girişimciden Start-up yatırımcıya kadar ekonominin tüm aktörlerinin buluştuğu dijital platformunuzdur.

Ülke ekonomisinin kalkınma faaliyetlerinde girişimciye yaklaşımı, girişimcinin rahat hareket etmesini sağlayacak yasal zeminin sunulması, çağdaş ekonomik trendlerin uygulanması, hareket serbestliği sağlanırken girişimcinin ve yatırımcıların risklerinin minimuma çekilmesi için gerekli koşulların oluşturulmasına çaba sarf edilmektedir.

Riski az, başarı şansı yüksek, uygulanabilirliği kolay, pazarı hazır, maliyeti düşük, hedef müşteri kitlesi belirli, çalışma prensipleri kurumsallık arz eden özellikler taşıyan ekonomik faaliyetler tercih edilmekte üstelik ulusal ve uluslararası düzeyde yaygınlaşma şansı yüksek bulunan gösterdiği özellikler sebebi ile büyük ölçüde markalaşmış ekonomik faaliyetlerden söz edilmekte.

Bayi Olma Süreci

Bayi olduğunuzda hazır bir sistemin parçası olur böylece tanınmak, sistem kurmak, ciddi reklam harcamaları yapmak durumunda kalmazsınız, bayi olmayı düşünen kimse iş deneyim olmasa da dahil olacağı firmanın yetkili birimleri tarafından gerekli eğitimleri alarak sektöre giriş yapacak olduklarından herhangi bir acemilik çekmeyeceklerdir.

Bayilik verecek firma zaten faaliyet halinde bulunduğundan ve sistemi yerleşmiş, ismi tanınmış olduğundan bayilik alan firmanın böyle bir mücadeleye girmesine gerek olmayacaktır. Aynı sektörde benzer ya da aynı iş yapmayı düşünen bir girişimci adayı maliyet giderlerini hesapladığında muhtemelen bağımsız olarak başlayacakları iş bayi olmaktan daha pahalıya mal olacaktır.

Bayilik Veren Firmaları Araştırmak

Bayi olmadan önce bağımsız maliyet giderlerinin hesaplanması, marka olmak, tanınmak için gerekecek süre içinde finans gücünün yeterli olup olmayacağının hesaplanması, hedef müşteri kitlesinin belirlenmesi ve hedef kitleye ulaşmak için hangi pazarlama yöntemlerinin uygulanacağı, reklam giderlerinin hesaplanması, ne tür reklam faaliyetlerinin gerçekleştirileceği tespit edilmeli.

Kurulacak firmanın vizyonunun oluşturulması çalışmaları, hangi çalışma sisteminin uygulanacağı çalışmalarının maliyetlerinin çıkarılması neticesinde varılan sonuç ile Bayilik alınırsa gerçekleşecek maliyetin neler olacağının araştırılması neticesinde varılacak sonucun kıyaslanması, girişimci adayının neden bayilik almasının daha avantajlı olacağının cevabını bulmasını sağlayacaktır.

Kobi Vadisi dijital ortamında ziyaret edeceğiniz firmalar ile ilgili bilgiler, Türkiye ekonomisinde uygulanan çağdaş trendler ve ülkemizin ekonomik alandaki teşviklerini tanıtmaya çalışan bilgilendirme çalışmalarımızı takip edebilir, yararlanabilir, size en uygun bayilik çalışmasına yönelebilirsiniz. Kobi Vadisi olarak platformumuzda ülkemizin tüm gelişen sektörlerini sizlere tanıtmaya, piyasada oluşan fırsatlardan haber vermeye özen gösteriyoruz.

Ülkemizde küçük ve orta ölçekli işletmelerin varlıklarını sürdürmeleri, istihdama katkı sağlamaları ve büyümeleri için bayilik ya da Franchising  yöntemlerini kullanmaları teşvik edilerek riskler azaltılmaya maliyetler düşürülerek büyümeye ve istihdama katkı sağlayacak yeni girişimciler iktisadi yaşama dahil edilmeye çalışılmaktadır.

Bayilik Veren Firmalar

Tanımlamalardan da anlaşılacağı üzere Bayilik ve Franchising çalışma biçimleri söz konusu koşulları sağlamakta, girişimci adaylarına iş yaşamında fırsatlar sunmaktadır. Kobi Vadisi platformunda Bayilik Veren Firmalar sayfamızı ziyaret ettiğinizde, ulusal çerçevede aradığınız kriterler ile uyumlu pek çok firmaya ulaşmanız mümkün.

Ticaret ile uğraşmak istiyor ancak maliyet ve riskleri minimum seviyede tutmak istiyor iseniz Bayilik almak akıllıca bir yaklaşım olacaktır. Sektörde marka olmuş, belli bir Pazar oluşturmuş, hedef müşteri kitlesi belirlenmiş bir firmanın çatısı altında iş yaşamında yer almak yeni girişimciyi pek çok tehdit ve risklerden koruyacaktır.

Bayilik Sisteminin Parçası Olmak

Bir ağın parçası olmak, bir markanın kalite ve hizmet güvencesi altında ürünlerini pazarlamak, dağıtım ve reklam çalışmalarında ana bayinin güvencesi ve desteğine sahip olmak, sistemin uygulanması ve eğitimleri konusunda yine aynı şekilde destek almak iktisadi faaliyeti kolaylaştıracağı gibi girişimciye aynı zamanda kendi işinin patronu olma, bağımsız çalışma özgürlüğü tanıyacaktır.

Risklerin ve maliyetin paylaşılarak azaltıldığı, aynı isim ve aynı ürün etrafında birleşerek büyümenin sağlandığı Bayilik yönteminde Kobi Vadisi en büyük bilgi kaynağınız, girişimci ve yatırımcılar olarak buluşma alanınız, seçimlerinizde en büyük destekçinizdir.

Bayilik Almak İçin Ortak Bulmak

Kobi Vadisi bayilik alacak yatırımcıları ve Bayilik veren firmaları buluşturduğu gibi, Şirket Ortaklıkları faaliyeti de göstermektedir. Çağımızın gereği olarak firmaların, ulusal ve uluslararası alanda büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan en cazip yöntemlerden olan bayilik ekonomik büyümeyi sağlarken istihdamı da artırmaktadır.

Sizde; bütçenize en uygun, birbirinden farklı 30’dan fazla sektör, 200’den fazla iş dalı üzerinde hizmet veren, yerli ve yabancı birçok firma ile tanışıp, anlık olarak bayilik başvurusu yapabileceğiniz firmalara ulaşmak için bizi takip etmeye devam edin. (platformumuza eklenen tüm firmalar, gerekli güvenlik kontrolleri yapılarak yayına alınmaktadır.)kobi vadisi

Yorumunuz