Sağlık > Arıtma Cihazları sektöründe bayilik veren; en yeni firmalar, markalar, şirketler, kurumlar.

 

Öne Çıkan Firma

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik SağlıkRöportajPremium Firma

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik Bilgileri Hyundai su arıtma sistemleri Türkiye’de su arıtma alanında 10 yıldır hizmet vermekte olup, siz...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Venüs Arıtma Bayilik

Venüs Arıtma Bayilik Bilgileri VENÜS SU ARITMA NEDİR? Venüs su arıtma sistemleri tamamen yerli partnerler ve yerli üreticiden oluşmaktadır. Venüs...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Rota Su Arıtma Sistemleri Bayilik

Rota Su Arıtma Sistemleri Bayilik Bilgileri Firmamız 2012 Yılından bu yana Proje, Danışmanlık, İnşaat, Su Arıtma Sistemleri ve Ambalaj Sanayi...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik
Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik SağlıkRöportajPremium Firma

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bayilik Bilgileri Hyundai su arıtma sistemleri Türkiye’de su arıtma alanında 10 yıldır hizmet vermekte olup, siz...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik

Purlife Su Arıtma Teknolojileri Bayilik Bilgileri Okçu Mühendislik, Antalya merkezli kurulan bir firma olup 2016 Tarihinde Su arıtma cihazlarının pazarlaması...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Roalwater Bayilik

Roalwater Bayilik Bilgileri Merhaba yaklaşık 18 yıl boyunca su arıtma sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin yeni evsel su arıtma cihazı roalwater...
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik

Waterstation Su Arıtma Cihazları Bayilik Bilgileri WaterStation Ailesi olarak hedefimiz ev ve işyerlerindeki içme suyu ihtiyacınızı herhangi bir aracı olmaksızın...
₺50,000
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Türkiye Geneli
 • Bayilik

Kobi Vadisi editörleri tarafından, arıtma cihazları sektöründe bayilik/franchise veren 6 farklı (bağımsız) firmanın analizi yapılarak bu sektörde yatırım yapmak isteyen girişimcilere yatırım endeksi hazırlanmıştır.

 

Yatırım tutarı: 35.000 tl

Minimum nakit ihtiyacı: 25.000 tl

İsim hakkı bedeli: 6 firmanın 1’inde var

Reklam katkı payı: Yok

Gelirden pay: Yok

Kar marjı: %40 civarında

Yatırımın geri dönüş süresi: ortalama 3 ay

Gerekli işyeri büyüklüğü: 60 m2

 

(Yukarıda belirtilen değerlerin tümü, 6 farklı markanın ortak değerleri baz alınıp yaklaşık değerleri hesaplanarak belirtilmiştir)

arıtma cihazları bayilik veren firmalar

Su Arıtma Cihazları Bayiliği Almak

Su arıtma cihazları evde veya işyerinde musluklara takılan ve suyu temizlemek için kullanılan bir cihazdır. Evlerimizde musluklardan akan sular için, belediyeler ne kadar tedbir alıp, klorlama yaparsa yapsın, içme suyu olarak kullanılmaya çok fazla müsait olmayabilir. Klor, yüksek derecede kullanıldığında suda ağır bir tat ve koku bırakmaktadır. Ayrıca sudaki bazı zararlı maddeler de sağlık problemlerine yol açmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Neden Kullanılır?

Musluk suyunu içmiyor olabiliriz, ancak yemek yaparken veya kahve ya da çay hazırlarken musluk suyu kullandığımızda, sudaki kötü bileşenleri de vücudumuza almaktayız. Musluk suyunda Nitrat, Kurşun ve Arsenik gibi insan sağlığına oldukça zararlı ve tehlikeli maddeler bulunmaktadır. Arsenik’in en tehlikeli ölümcül maddelerden biri olduğu bilinir. Kanser yapıcıdır.

Özellikle yapının su tesisatı eski ya da paslanmış ise, bu tesisatlardaki zararlı maddeler de suya karışır ve kanser yapan maddeleri oluşturur. Büyük şehirlerde ne kadar tedbir alınırsa alınsın, sürekli nüfus ve bina artışı, bu çabaları yetersiz bırakmaktadır.

Musluk sularına gelen kanallarda çatlak ya da kırık varsa, buradaki zararlı maddeler de musluk suyuna karışır. Evimize veya işyerimize gelen suyun daha sağlıklı olmasının yolu, profesyonel bir su arıtma cihazının kullanılmasıdır.

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Su; içilebilirlik bakımından tatsız, kokusuz ve renksiz olmalı, Ph değeri dengeli olmalı, içimi yumuşak olmalıdır. Sağlığa zarar vermemeli, bakteri ve virüsler içinde olmamalıdır. Suyun rengi bulanık ve içinde tortu varsa, o su kirli olabilir. Ayrıca tadında ya da kokusunda bir tuhaflık varsa o su içilmemelidir. Kirli su ayrıca kireçli su olabilir. Çay demlediğinizde, demliğin içindeki kireç tabakasının nedeni, bu kirli sudur.

Kirli sudan kurtulmanın bir yolu da su arıtma cihazı kullanmaktır ve kullanılan cihaz evinizdeki içme suyunun kalitesini yükseltmektedir.

Köylerdeki suların çoğu dağlardan gelen doğal kaynak sularıdır ve evlerde rahatlıkla kullanılır. Ancak şehirdeki suların bu kadar masum olduğu maalesef söylenemez, bu yüzden şehirlerde su arıtma cihazlarına olan talep her gün artmaktadır.

Su arıtma cihazları, fiziksel, biyolojik ve kimyasal yöntemlerle suyu temizler. Bu yöntemlerden en çok kullanılanı ise fiziksel yöntemdir. Bu yöntemde su birtakım filtrelerden geçer. Suyun içindeki yabancı madde bu filtreye takılır ve su temiz, saf halini alır. Böylece sağlıklı, lezzetli, içimi yumuşak ve temiz su elde edilir.

Çoğunlukla evlerimizde damacana su kullanıyoruz. Bu sular sağlıklıdır ancak plastik damacana kullanımı suyu yine kirli hale getirebilir. Plastiğin içindeki zararlı maddeler tekrar suya geçer. Bunun tedbiri olarak cam damacana kullanılması önerilir ancak bu suların da plastik damacanaya göre biraz pahalı olduğu bilinir. Bu yüzden uzun ömürlü ve daha az maliyetli bir su için, su arıtma cihazları daha hesaplıdır.

Su Arıtma Cihazlarının Avantajları

İnsan vücudunun büyük bir bölümü sudan oluşur. Su, insanın hayatta kalması için en önemli maddelerden biridir. İşyerinde ya da evde çok fazla efor harcıyorsanız, bol su tüketmeniz gerekir.

Su arıtma cihazı kullanılarak elde edilen suyun içimi yumuşaktır. Bu suyu böbrekler rahat bindirir ve sindirim sistemi de düzenli çalışır.

Eğer hareketsiz bir yaşantınız varsa, bu su kilo verebilmek için metabolizmanızın çalışmasına destek olur.

Pişirdiğiniz yemek, hazırladığınız kahve ve çay daha lezzetli olur.

Bir yararı da saç dökülmesini azaltır. Temiz ve kaliteli su, cildinizin ve saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.

Su Arıtma Cihazları Bayiliği

Saf su hepimiz için gerekliliktir. Günlük hayatta saf suya duyulan ihtiyaç, su arıtıcılarını hepimiz için mutlak bir gereklilik haline getirmiştir. Günümüzde su arıtıcıların satışı, son yıllara oranla büyük oranda arttı. Su arıtıcılarının en önemli ve yararlı özellikleri, her türlü hava koşulunda kusursuz performans ve darbelere, titreşimlere karşı gerekli toleranslarıdır. Su arıtıcılar, dirençli malzemelerden yapılır.

Bir girişimci iseniz ve su arıtma cihazları işi yapmak istiyorsanız, bunun en maliyetsiz ve kazançlı yolu, bir su arıtma cihazları bayiliği almak olmalıdır. Ancak, unutulmaması gereken bir husus, su arıtma cihazları satan şirketin ya da firmanın, piyasada tanınanlardan olması gerektiğidir. Hiç kimse adı sanı duyulmamış ve güvenilirliğinden emin olmadığı bir ürünü satın almak istemez.

Su Arıtma Cihazı Bayiliği Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bir bayilik almanın en büyük avantajı, bir markanın elçisi unvanını almanız, iyi bir kazancınızın olması ve bir markalaşmaya yatırım yapmamanızdır. Ayrıca ürün desteği, personel desteği, eğitim desteği gibi pek çok destekten de yararlanma imkânına da sahip olabilirsiniz.

İş Planı

Bir su arıtma cihazı bayiliği almak gibi bir düşünceniz varsa, sağlam bir iş planı oluşturmanız gerekir. Bu iş planınız hem bayilik için firmalarla yaptığınız görüşmede hem de işletmenizin sürdürülebilir olmasında önemli rol oynayacaktır. Ayrıca iş planınız, size işinizi kurmada ne kadar maliyete ihtiyacınız olduğunu da gösterecektir.

Maliyet

Girişimci olarak kişisel bir iş kurmanın oldukça maliyetli olduğu bilinir. İlk ofis kurulumu, ofisin düzenlenmesi, satılacak cihazların temini, ilk kayıtların açılması gibi bir süreçten geçilmektedir. Su arıtma cihazı satışı yapmak istiyorsanız, bayilik sistemine karar verdiğinizde ve bayilik veren firmaları araştırdığınızda, çok yüksek meblağlar belirlenmediğini göreceksiniz. Bayilik almak, pek çok maliyeti sıfırlamaktadır.

Marka Bilinirliği

Günümüzün satış ve pazarlama faaliyetlerine baktığımızda, tanınmış markaların ürünlerinin daha çok satın alındığını görmekteyiz ki, bu da kazanç oranının yüksek olduğunu gösterir. Bilinmedik, adı duyulmamış firmaların ürünlerinin pek tercih edilmediğini çoğumuz biliriz. Bu yüzden su arıtma cihazları firmalarından tanınan markalardan seçmeniz yararınıza olacaktır.

Konum Uygunluğu

Su arıtma cihazı bayiliği almak için konumunuzu da iyi belirlemeniz gerekir. Su tüketiminin yoğun olduğu büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız, işiniz daha kolay. Hangi ilçede bayiliğinizi kurarsanız kurun, cihazınız iyi talep görecektir.

Verilen Destekler

Su arıtma cihazları bayiliği veren firmalar, bayileri için çeşitli destek hizmetleri de sunmaktadır. Bu destekler firmalara göre değişiklik arz eder. Ancak en çok verilen destekler, personel desteği, eğitim desteği, proje, pazarlama desteği, yer seçimi, el kitabı, ürün, bölge koruması, ortak reklâm ve açılış destekleridir.

Yatırım Geri Dönüşü

Bir su arıtma cihazları bayiliği almakla sadece bir iş sahibi olmakla kalmaz, aynı zamanda bir yatırım yapmış olursunuz. Bu yaptığınız yatırımı geri alıp kazanca geçtiğiniz süre de önemlidir. Pek çok su arıtma cihazları bayiliğinin yatırım geri dönüş süresi 1 ile 6 ay ya da 6 ay ile 12 ay arasında değişmektedir. Ayrıca bayilik veren firmanın gelirden pay alıp almadığı da önemlidir.

Su Arıtma Cihazları Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Su arıtma cihazları satan firma ya da üreticiler, zaman zaman bünyelerine yeni bayilikler katarak, iş ağlarını büyütmek için bayilik ilanları vermektedir. Bu bayilik ilanları ya firmanın kendi web sitesinden ya da bayilik ilanları veren çevrimiçi siteler aracılığıyla yapılmaktadır.

Bayilik ilanları, sizin hangi firmaların bayi aradığını, firma detaylarını, yatırım bilgilerini ve verdikleri destekleri görmenizi sağlar. Ayrıca başvuru formu ile dilediğiniz firmaya online başvuru imkânı da verilmektedir.

Siz de bir su arıtma cihazları bayiliği işi yapmak istiyorsanız, Kobi Vadisi Bayilik İlanları kategorisinden, kendi iş profilinize uyan firmaları görebilir, imkânlarını değerlendirebilir ve iletişime geçerek, istediğiniz firma ile çalışma imkânına sahip olabilirsiniz.Hızlı Bayilik Arama


Bayilik Başvurusu

Bu sektörde yer alan firmalardan dilediğinizi ziyaret ederek, firma tanıtım sayfasında yer alan bayilik başvuru formunu doldurup anlık olarak firma yetkililerine iletebilirsiniz.

Firma Karşılaştırma

Firma tanıtım sayfalarında yer alan kaydet butonuna tıkladıktan sonra, panel sayfanızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz firmaların kapsamlı olarak analizini yapıp, diğer firmalar ile arasındaki farkları görebilirsiniz.

Bayilik İlanı Verin

Bayilik, franchise veren firmanızın tanıtımını; yeni girişimcilere ulaşmasını sağlayın. Bu kategoride, ücretsiz bir şekilde firmanızın bayilik ilanını verin.
en popüler bayilikler
bayilik rehberi
kategori sponsorluk