Joseph Coffee Franchise


Bigmamas Franchise


 
Filtrele

 

Kelime ile filtrele

Firmanız burada yayınlansın. Cep Telefonu Aksesuar Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

i-Stone Bayilik

i-Stone Bayilik Bilgileri Hedefimiz Operatörlerden sonra en büyük Mobil iletişim sektörü zincirini oluşturmak. Bölgesel bazda yapılacak sektör dışı bayi çalışmaları...
  • Diğer
  • Bayilik

Gritty Franchising

Gritty Franchising Bilgileri Gritty Cep Telefonu Aksesuar Bayilik: Cep telefonu aksesuar satışı yapan firma bayilikler vererek şubeleşmek istiyor. Gritty Cep...
  • Diğer
  • Franchising

Linktech Bayilik

Linktech Bayilik Bilgileri Linktech, 2008 yılında başladığı mobil aksesuar üreticiliği serüvenini emin adımlarla sürdürmekte ve sahip olduğu bilgi- donanımını değerli...
  • Diğer
  • Bayilik
DiğerRöportaj

Mobicaps Mobil Aksesuar Franchise

Mobicaps Mobil Aksesuar Franchise Bilgileri Mobicaps Mobil Aksesuar, organize perakende bilgi birikimini paylaşacağı ve kârlı iş birlikleri yapacağı şanslı 20...
  • Diğer
  • Franchise

Cep telefonu aksesuarları teknolojik gelişmelerle birlikte gelişmeye devam ettikçe tüketicilerin harcadıkları miktarda artmaktadır. Bu durum teknolojiyle içselleştirilmiş olan telefon aksesuarları satışı yapan işletmelerde bulunduran yatırımcılara kazanç sağlayabilmek için avantajlı bir durumdur. Cep telefonu aksesuarı bayiliği alan girişimcilerin ortalama olarak aylık ciroları 150.000 TL olarak ön görülmektedir. Ancak, işyeri cirolarının miktarı; işletme konumu, aksesuar çeşitliliğine ve ürün gamı çeşitliliğine göre değişim göstermektedir. Her geçen gün daha fazla büyüyen ve talep alan cep telefonu aksesuarları sektöründe sizde bir markanın bayiliğini alarak, karlı bir iş kurabilirsiniz.

Cep Telefonu Aksesuar Bayiliği Almak

Dünyada gelişen teknolojik gelişmelerle birlikte cep telefonu sektörü sürekli olarak gelişmektedir ve buna bağlı olarak cep telefonu aksesuarları da sürekli gelişim göstermektedir. Dünya genelinde açıklanan istatistiklere göre 2019 yılında cep telefonu kullanan kişilerin oranı %62 oldu. Cep telefonu kullanım oranlarının sürekli olarak artmasıyla birlikte cep telefonu aksesuarları sektörüne olan talepte artmaya devam etmiştir. Aynı zamanda uzmanlar cep telefonu kullanan kişilerin 4.78 milyar kişiye ulaşacağı tahmin etmektedir. Dünyada cep telefonu kullanımının artmasıyla birlikte akıllı telefonlara olan talep giderek artmaya başlamıştır. Uzmanların tahminlerine göre cep telefonu kullanan kişilerin sayısı önümüzdeki yıllarda 2.87 milyara ulaşacak. Bu nedenle girişimcilerin cep telefonu kullanan kişilere yönelik olarak cep telefonu aksesuarı sektöründe bayilik alarak kârlı bir iş kurması mümkündür.

Dünya genelinde cep telefonu sektöründe yaşanan gelişmeler ve taleplerde olan artışlar nedeniyle girişimciler cep telefonu sektöründe yer alarak sektörün gelişmesine yardımcı olmaktadır. Cep telefonu aksesuarlarına yönelik olarak verilen bayiliklerin cep telefonu sektöründeki gelişmeler devam ettiği sürece bayiliklerin sayısının artacağı tahmin edilmektedir.

Cep Telefonu Aksesuarlarına Neden Yatırım Yapılmalı?

Cep telefonlarının her geçen yıl özellikleri, tasarımları, kullanıcı deneyimleri ve boyutları değişim göstermektedir ve markaların üst modelleri çıkarılmaktadır. Cep telefonlarının özellikleri değiştikçe günlük hayattaki yerini daha sıkı şekilde sağlamaktadır. Cep telefonlarıyla bilgisayardan yapılabilecek pek çok işlemin yapılabilmesi nedeniyle günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Bu nedenle tüketicilerin günlük hayatta oldukça fazla kullandıkları cep telefonları için aksesuar kullanma talepleri olmuştur. Girişimciler cep telefonu kullanıcıları için cep telefonu aksesuarları bayiliği alarak oldukça geniş bir kesime hizmet sunarak gelir elde edebilir. Cep telefonu aksesuarı bayiliği alma iş fikri yatırımcılar için oldukça kârlı bir iş fikrini oluşturmaktadır.

Türkiye’de her yıl 10 milyondan fazla cep telefonunun satılmasıyla birlikte bayilik alan yatırımcıların müşteri bulabilmesi de oldukça kolay olacaktır. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesine bağlı olarak üst model telefonların üretilmesiyle Türkiye’de cep telefonu değiştirme sıklığı 1 yıldan az bir süreye inmiştir. Sürekli olarak telefon değiştiren tüketicilerin cep telefonu aksesuarlarına olan talebin sürekli olarak artmaktadır ve değişim göstermektedir.

Cep telefonu aksesuarı sektörü her geçen yıl daha fazla gelişim göstermektedir. Pek çok marka bayilik ve franchise sistemiyle sektörün gelişmesine yardımcı olmakta ve yatırımcıların gelir elde etmesini sağlamaktadır. Gelecek yıllarda cep telefonu bayiliği olan 1000’e yakın şubenin bulunacağı tahmin ediliyor. Cep telefonu sektörünün büyümesiyle yeni markaların ve yeni model telefonların üretilmeye başlanmıştır. Dolayısıyla yatırımcıların cep telefonu aksesuarı sektörüne yatırım yapmasıyla birlikte cep telefonu sektöründe yaşanan her gelişmede gelir elde etmesi ve piyasanın daha çok büyümesine yardımcı olması mümkündür.

Cep telefonu aksesuarlarına yönelik alınabilecek bir bayilikle yatırımcıların bilinen bir markanın adı altında müşterilere ulaşabilmesi mümkündür. Cep telefonu aksesuarları model çeşitliliği çok olan ve dinamik bir yapıya sahip olan bir sektördür. Bu nedenle girişimcilerin sektörde bayilik alması halinde cep telefonlarında yaşanan gelişmeleri takip etmesi daha kârlı işler gerçekleştirebilmesine yardımcı olacaktır.

Cep Telefonu Aksesuarları Sektörü Bayilikleri

Cep telefonlarında yaşanan gelişmelerle birlikte cep telefonu aksesuarı sektörü büyümekte olan bir sektör haline gelmiştir. Girişimcilerin cep telefonu aksesuarı için bayilik alarak ve franchise sistemiyle, bilinen bir markanın adı altında hazır müşterilere hizmet sunarak kazanç sağlaması mümkündür. Yatırımcıların bu nedenler itibariyle cep telefonu aksesuarları bayiliği veren firmalara ilgisi oldukça artmıştır.

Cep telefonu aksesuarı sektörüne yapılan yatırımlar ile markaların büyümeye devam ettikleri görülmüştür. Sektörde yer alan firmaların bir kısmı bayilik ve franchise sistemiyle gelişmeye devam etmektedir. Yatırımcıların cep telefonu aksesuarı sektöründe bulunan markaların bayiliklerini alması sonucunda sektör gelişmeye devam etmektedir.

Cep Telefonu Aksesuarı Bayilik Fiyatları

Cep telefonu aksesuarı bayilikleri markalara ve markaların büyüklüklerine bağlı olarak fiyatlandırmaları değişim göstermektedir. Ortalama olarak 60.000 TL maliyetle yatırımcıların cep telefonu aksesuarı bayiliği alması mümkündür. Marka bilinirliği fazla olan bir markadan bayilik alacak olan yatırımcıların ortalama maliyeti 150.000 TL olacaktır ve işyerinin açılacağı yere göre maliyetlerde değişim olacaktır. AVM’lerde cep telefonu bayiliği alan yatırımcıların 10 bin metrekarelik konsept mağazaları kurmalarına yönelik olarak gelişmeler yaşanmaktadır. Aynı zamanda markaların bayilere özel olarak tasarımlarını geliştirmeleri mümkün hale gelmiştir.

Yatırımcıların bayilik alarak küçük bir sermaye miktarı ile büyük kazançlar elde etmesi mümkün hale gelmiştir. Gelecek yıllarda cep telefonu aksesuarı sektöründe bayilik veren firmaların büyüme oranlarının yükseleceği öngörülmüştür ve yatırımcıların bu alana yönelmesine neden olmuştur.

Cep telefonu sektöründe her yıl ihracat oranlarının artmasıyla birlikte cep telefonu aksesuarlarının ihracat oranları ve üretim oranları oldukça artış göstermiştir. Yapılan araştırmalara göre cep telefonu aksesuarı sektörü 125 milyon Euro tutarında bir büyüklüğe ulaşmıştır.

Cep Telefonu Aksesuarı Sektörüne Yatırım Yapmak

Cep telefonu aksesuarı sektörüne yatırım yapma sebepleri oldukça fazladır. Cep telefonlarında yaşanan gelişmeler ve markaların sürekli olarak cep telefonu özelliklerini geliştirmeleriyle birlikte tüketicilerin sürekli olarak cep telefonu tercihleri değişim göstermektedir. Değişim gösteren talepler arasında cep telefonu aksesuarları yer almaktadır. Gündemde olan bir olay ile ilgili üretilen bir aksesuarın talebi oldukça fazla olabilmektedir. Aynı zamanda modaya uygun olan, estetik ve diğer ürünlerden farklı olan cep telefonu aksesuarları sektörde en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaya başlamıştır.

Yatırımcıların cep telefonu aksesuarlarına olan ilginin ve taleplerinin artmasıyla düşük sermaye miktarlarıyla yatırım yaparak kazanç sağlaması mümkün hale gelmiştir. Cep telefonu aksesuarlar arasında yer alan şarj aletleri, akıllı saatler, şarj kabloları, kılıflar, ekran koruyucular tüketicilerin dikkatini çeken ve talep ettikleri aksesuarlar arasında yerini almıştır. Aynı zamanda araç tutucuları, sanal gerçeklik gözlükleri gibi aksesuarların sağlanmasıyla birlikte cep telefonu aksesuarı sektörü her geçen yıl teknolojiyle birlikte gelişmeye devam ederek yatırımcıların kazançlarını arttırmaktadır.

Cep telefonu aksesuarları tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırır, günlük yaşamda estetik bir görünüm sağlamaya yardımcı olmaktadır. Tüketicilere pek çok model ve seçenek sunulan cep telefonu aksesuarları sektöründe kazanç elde etme potansiyeli oldukça yüksektir.

Cep telefonu aksesuarlarından biri olan şarj aletlerinin pazar büyüklüğü 5560 milyon dolara yükselmiştir. Araştırmalara ve tahminlere göre şarj aleti pazar büyüklüğü 6180 milyon dolara ulaşacaktır. Cep telefonu aksesuarlarının sahip oldukları pazar büyüklüklerinin yatırımcılar tarafından dikkatini çekmeye ve yatırım yapmaya başlamışlardır.

Cep telefonu sektöründe bazı markalar cep telefonu aksesuarını satış esnasında tüketicilerine sunmaktadır. Sunulan ürünler genellikle şarj aleti ve kulaklıktan oluşmaktadır. Cep telefonu aksesuarı bayiliği alan yatırımcıların ise kılıflar, ekran koruyucular sağlayarak yeni cep telefonu almış olan tüketicilere hizmet sunmasını mümkün hale getirmiştir. Özellikle cep telefonu kılıflarının cep telefonu aksesuarları arasında tüketicilerin en çok harcama yaptıkları aksesuar olduğu ortaya konulmuştur. Yatırımcıların cep telefonu aksesuarı bayiliği alarak pek çok cep telefonu markasına yönelik olarak sunulan kılıfları satış ve pazarlama ile tüketiciye sunması mümkündür.


Cep Telefonu Aksesuar Bayilik Yorumları

Cep telefonu aksesuar sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments