Joseph Coffee Franchise


Bigmamas Franchise


 
Filtrele

 

Kelime ile filtrele

Firmanız burada yayınlansın. E-Ticaret Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

IdeaSoft Bayilik

IdeaSoft Bayilik Bilgileri Gücümüze güç katan 300+ bayimiz arasına katılın, büyük ödüllerimizin tadını çıkarın. Büyüyen e-ticaret ekosisteminde aktif rol oynamak...
  • Bilişim
  • Bayilik

Full Entegre Bayilik

Full Entegre Bayilik Bilgileri E-ticaret yapan kobilerin sipariş süreçlerini kolaylaştırmak, iş yükünü azaltmak için pazaryeri entegrasyonumuz Fullentegre sizlerle! Fullentegre pazaryeri...
  • Bilişim
  • Bayilik
beaconneqt franchising BilişimRöportaj

Beaconneqt Franchising

Beaconneqt Franchising Bilgileri E-Ticaret ve M-Ticaret alanında faaliyet gösteren şirketimiz 2015 yılında kurulmuş olup 2018 yılı itibariyle yurt dışına açılacaktır....
  • Bilişim
  • Franchising

KMK E-Ticaret Yazılımı Bayilik

KMK E-Ticaret Yazılımı Bayilik Bilgileri KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi geliştirmiş olduğu yeni nesil eticaret yazılımlarını bayilik vererek eticaret girişimcilerinin...
0TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Bilişim
  • Bayilik

Günümüzde e-ticaretin kullanılmadığı alan yoktur dersek herhalde abartmış olmayız. E-ticaret faaliyetleri o kadar çok fazla büyüdü ki, vergi rekortmeni olan şirketler haline geldiler. Bu büyük pazarda sizde yerinizi almakta geç kalmış sayılmazsınız. Her geçen gün e-ticaretin birçok alanında yeni hizmetler ortaya çıkıyor. Sizde hem karlı hem stabil bir müşteri kitlesine bağlı kalmadan satışlarınızı arttırabilmek için bir e-ticaret bayiliği alarak iş kurma sürecinize başlayabilirsiniz.

Bilişim ve teknolojinin gelişmesi internetin yaşamlarımızda yer alması ile birlikte yeni bir ticaret alanı sanal Pazar doğdu. İşletmeleri teknoloji kullanan kimseler haline getirerek mağazaları fiziki ortamdan sanal ortama taşıyan teknoloji, e-ticaret ile uğraşanların maliyetlerin düşürürken kazançlarını inanılmaz rakamlara yükseltmiştir. Ülkemizde potansiyeli bulunan e-ticaret ticari yöntemi bilgisayar kullanma alışkanlığı gelişmiş yeni gençliğine katılımı ile çok yoğun tercih edilecek istikbali parlak dinamik sektörlerden biridir.

E-Ticaret Bayiliği Almak

Dünyada ticaretin oldukça gelişim göstermesi gibi Türkiye sınırları içerisinde de ticaret oldukça geniş bir alan içerisinde gerçekleşiyor. Öyle ki bu ticaret sistemi gelişen ekonomi sayesinde internet ortamına yansıtılmış bir durum içerisinde devamlılık gösteriyor. E-ticaret kavramı genel olarak günlük hayat içerisinde ilerleyen ticaretin internet ortamına yansıtılmış bir halde gerçekleşmesiyle oluşuyor. Herhangi bir internet ağı ile web ortamında tüm ürün ve hizmet alımlarının yapıldığı bir kavram olarak günümüzde devamlılığı sağlanıyor.

Ülke sınırlarımız içerisinde gelişen teknoloji ile birlikte girişimciler açısından oldukça değişim gösteren iş fikirleri ortaya atılıyor. Bu iş fikirlerinin en fazla tercih edilenlerin başında E-ticaret bayiliklerinin satın alınması geliyor. Kişiler sosyal hayat içerisinde yaptıkları ticareti, internet ortamında markalaşmış bir firmanın franchise’ını alarak gelirlerine gelir katabiliyor.

Yatırımcı ya da girişimcilerin elektronik ortam içerisinde yaptıkları her türlü ticari işlemler bir sektör haline bürünerek, e-ticaret kavramı bu süre zarfına kadar getirildi. Kısaca bahsedecek olursak, e-ticaret internet ortamı sayesinde tüketiciye her çeşit ürünün sunulduğu, her çeşit hizmet tanıtımının yapıldığı alanları satışa sunarak kazanç elde edilebilir bir teknoloji haline geldiği görülüyor.

E Ticaret Bayiliklerinin Amaçları

Türkiye’deki ticaret artık internet ortamlarında devamlılık gösteriyor. Markalaşmış firmaların internet üzerindeki müşterilerine sağladığı destekler tam anlamıyla kişilerin ihtiyaçlarını gidererek kazanç elde edilebiliyor. Ülke sınırlarımız içerisindeki normal ticaret ile e-ticaret arasındaki fark tam anlamıyla tasarrufa neden oluyor. Çünkü internet ortamındaki ticaret saniyeler içerisinde gerçekleşebiliyor. Bu durum e-ticaret bayisi satın alacak kişinin tasarruf konusunda avantaj sahibi olabilmesini sağlıyor.

Genel hayatımız içerisindeki ticaretin yanı sıra, satın alınacak e-ticaret sitelerindeki ürün çeşitliliği normal hayattaki ticarete oranla daha fazla seçenek ile karşımıza gelebiliyor. Bu durum franchise veren firmadan firmaya değişim gösterebiliyor. Genel olarak bakacak olduğumuzda ise sanal mağazalar ürün satın alacak kişinin maddi yükünü büyük bir oranda azaltabiliyor.

Ürünlerin stokları, ürünlerin maliyet bilgileri elektronik ortam içerisine entegre edilmesi durumunda tedarikçi firma ile stok sayımı yapılma durumları meydana gelmiyor. E-ticaret sistemi alacak kişi için stokta ne kadar ürün kaldığını otomatik bir şekilde belirleyerek, kaç adet ürünün satılan istatistiğini de çıkarıyor. Bu durum bayi sahibi açısından oldukça avantajlı bir durum içerisinde olduğunun bir göstergesi olarak gözlemleniyor.

Franchising sistemi içerisinde yer alan e-ticaret bayiliklerinde tedarikçinin herhangi bir ofise ihtiyaç duymadan, web ortamında belirlenmiş sanal merkez üzerinden ürün giriş ve ürün çıkışlarını yapmasına olanak sağlıyor. E-ticaret sisteminin en önemli noktalarından bir tanesi de normal ticarete oranla ürün üzerinde dalgalanma oluşma durumlarında enflasyon nedenleri ile zarar oluşturmadığı belirtiliyor.

E-Ticaret Bayiliği Almanın Avantajları

Günden güne gelişen teknolojimiz sayesinde artık çoğu ticaret internet ortamlarına yansıyor. İnternet alışverişlerinin yoğunlaşması nedeniyle çoğu yatırımcı e-ticaret bayisi satın alarak gelir elde etmeye devam ediyor. Girişimciler açısından oldukça yaygın olan e-ticaret sektörü, iç bünyesi içerisinde sürekli değişim gösterdiği belirtiliyor.

Herhangi bir yatırımcının e-ticaret bayisi satın almak istediğinde dünyadaki birçok kişiye satışlar yaparak büyük kazançlar elde edebiliyor. Ülke sınırlarımız içerisindeki fiziksel mağazalar içerisinde ulaşılacak müşteriler kısıtlı iken e-ticaret bayileri sayesinde birçok yeni müşteriye ulaşım daha basit bir hal içerisinde gerçekleşiyor. Yapılan araştırmalar neticesinde dünyadaki e-ticaret kullanımı %13 ile %25 arasında bir artış olması bekleniyor. Yatırım yapmak isteyen kişilerin bu oranla dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü herhangi bir artış, yeni müşteri olduğu belirtiliyor.

Kişinin almış olduğu e-ticaret bayiliği sayesinde ofis ortamında çalışmasına gerek duyulmuyor. Satın alınan bayi için herhangi alan gerekmiyor. Kişi tatildeyken, kafedeyken ve benzeri birçok yerdeyken bayi ürünlerinin satışını yaparak gelir elde edebiliyor. Zaman kavramından bağımsız hareket eden bu franchising sistemi, istenilen saatlerde istenilen müşterilere ürün satış imkânı sunabiliyor.

Genel olarak ülke sınırlarımız içerisindeki mağazaların ürünleri belli bir kısıtlama içerisinde müşterilere sunuluyor. Fakat e-ticaret bayilerinin satışlarında ise bu durum tam tersi olarak meydana geliyor. Kişi istediği ürünü istediği kişiye stok gözetmeksizin satış yapabiliyor. Bu bayilerin fiyatlandırması markalaşmış e-ticaret firmalarına ve de daha bilinirliği olmayan firmalara göre değişim gösterebiliyor.

Siz de e-ticaret franchise’i satın almak istiyorsanız Kobi Vadisi platformunda bulunan e-ticaret bayilik veren firmaları ziyaret edebilir ve ücretsiz başvuru taleplerinizi iletebilirsiniz.


E-Ticaret Bayilik Yorumları

E-ticaret sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments