Joseph Coffee Franchise


Bigmamas Franchise


BAYİLİK ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Firmanız burada yayınlansın. Sandviç Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

Fast Food

The Magic Sandwitch Franchising

The Magic Sandwitch Franchising Bilgileri Dünyanın dört bir yanını dolaşmış olan şeflerimiz, aslında ülkemizde çok yaygın olan “ekmek arası” kültürünü...
 • Fast Food
 • Franchising
dcupcoffee co franchising Cafe Tatlı Pasta

dcupcoffee.co Franchising

dcupcoffee.co Franchising Bilgileri Bayilik şartları: İsim hakkı bedeli almıyoruz (ilk 5 şubeye kadar) Paket içeriği: Mağazanın kurulumu, personel desteği, eğitim...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Franchising
sosisev franchising Fast FoodRöportaj

Sosisev Franchising

Sosisev Franchising Bilgileri Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, çeşitli soslarla tatlandırılarak kendimize has...
 • Fast Food
 • Franchising

HomwicH SandwcheS Bayilik

HomwicH SandwcheS Bayilik Bilgileri Homwiches, benzersiz atmosferi, leziz yemekleri ve içecek çeşitleri ile günün her saati keyifle oturulabilen özel bir...
100,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Fast Food
 • Bayilik
Breadli Bayilik Fast Food

Breadli Bayilik

Breadli Bayilik Bilgileri 1999 yılından bu yana faaliyet verdiğimiz fast food sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi kendi markamızda kullanmak için 2013 yılında...
160,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Fast Food
 • Bayilik

Mozza Gusto Franchising

Mozza Gusto Franchising Bilgileri Best Hikayemiz; Biraz şeker, biraz tuz, biraz baharat ve bir tutam hayat. İşte böyle başladı bizim...
100,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Fast Food
 • Franchising

Subway Bayilik

Subway Bayilik Bilgileri 1965 yılında, Fred DeLuca tıp doktoru olma hayallerini gerçekleştirmek için yola koyulur. Eğitim masraflarını karşılamanın yollarını ararken,...
200,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Fast Food
 • Bayilik

Sandviç Sektöründe Bayilik Almak

Ülke sınırlarımız içerisindeki en kazanç getiren ve de franchising sistemi içerisinde yer edinen gıda sektöründe sandviç ürünleri oldukça popüler olmaya devam ediyor. Bayi sahipleri açısından bu durum oldukça kar getiren bir sektör haline geldiği belirtiliyor. Türkiye’deki gıda sektörü tüm dünyadaki sektörler arasında büyük bir oranla büyümeye devam ediyor.

Girişimci ve yatırımcıların en çok tercih ettikleri sektör arasında fast food zincirleri yer alıyor. Günümüzde açılan fast food bayileri arasında hamburger, soğuk sandviç ve kişiye özel sandviçler her geçen gün artmaya devam ettiğinden, yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisi bu sektöre oldukça büyük olduğu belirtiliyor. Genel olarak bakacak olduğumuzda Türkiye’deki franchising sistemi içerisinde yer alan fast food zincirleri arasında kendi dükkanlarını açmak isteyenler ya da bayi satın almak isteyen kişiler olarak meydana geliyor.

Kişiye özel hazırlanan sandviçler ya da diğer ürün grubunun müşterilere servis edilerek meydana gelen bu sistem, oldukça kazançlı bir yöntem olarak kabul görüyor. Girişimciler genel olarak kendi dükkanlarını açmak yerine tanınmış fast food firmalarından franchise alarak gelir elde edebiliyor. Türkiye’de tanınmış birçok franchise olduğu belirtiliyor. Bu sistem içerisinde yer alan bayilerin yerli ve yabancı birçok yatırımcısı olduğu gözlemleniyor.

Sandviç Sektöründe Bayilik Almanın Avantajları

Herhangi bir girişimcinin franchising sistemi içerisinde yer alan gıda sektöründe satın almak istediği bayi türleri için dikkat etmesi gereken durumlar meydana geliyor. Bu durumlardan bir tanesi ise bayi içerisine gelen müşterilere servis edebileceği yiyecekleri titiz bir şekilde belirlemesi gerekiyor. Çünkü ülke sınırlarımız içerisindeki gıda sektörü birçok çeşitlilik gösteriyor. Sandviçler, hamburgerler, tostlar, tatlılar, börekler ve benzeri birçok sektör için franchise veren onlarca bayi olduğu belirtiliyor.

Genel olarak gıda sektörü içerisindeki bayilere bakacak olursak, kişinin bu sektöre adım atması durumunda sadece sandviç yapmak ile ilgili bir kısıtlama olduğu düşünülmüyor. Kişi açacağı bayi içerisinde birçok yemek ve hazır gıdaları müşterileri ile buluşturabiliyor. Herhangi bir kısıtlamanın olmaması demek, daha çok müşteriye hitap etmek olduğu belirtiliyor.

Türkiye’de gıda sektöründeki bayilerin büyük kazançlar sağlamasındaki etken ise bu duruma göre şekilleniyor. Kişiler hamburger bayisi franchise’i satın alması durumunda, ek olarak sandviç ürünlerine de yer verebiliyor. Kişilerin bu tarz durumları avantaja çevirmek gibi bir düşünce içerisine girebilirler. Oluşacak bu tarz durumlar kişilerin daha fazla kazanç elde etmesine olanak sağlayacağı belirtiliyor. Ülke sınırlarımız içerisindeki gıda sektörüne genel olarak bakıldığında ise sınırlama olmadığı için en çok kar getiren alanlardan bir tanesi olduğu belirtiliyor.

Sandviç Ürünleri Satış Bayiliği Almak

Öncelikle kişilerin karar vermesi gereken bir durum oluşuyor. Kişiler sandviç sektörü içerisinde bayi mi alacağı ya da kişiye özgü sandviç yapıp satmak için kendi dükkanlarını mı açacaklarına karar vermeleri gerekiyor. Bu duruma açıklık getiren herhangi bir kişi için markalaşmış bir sandviç bayisinin, kendi açacağı dükkâna oranla daha fazla maliyet gerektirebiliyor. Fakat bu duruma açıklık getirecek olursak, yatırım yaptığı bayiliğin kar getirisi, açacağı dükkânın kar getirisinden daha kısa ve daha büyük kazançlar elde edebildiği belirtiliyor. Öncelikle bu durum değişiklik gösterebiliyor.

Yatırımcı ya da girişimciler işlek bir yer içerisinde bayi satın almadan dükkân açtıklarında daha fazla kazanç elde edebilirler. Genel olarak bakıldığında ise işi şansa bırakmadan Türkiye’deki gıda sektörü içerisinde büyük kazançlar elde edebilmek için bayı satın almak büyük oranla kişiler üzerinde büyük kazançlar sağlıyor.

Sandviç Üzerine İş Kurarken Doğru Konumu Seçmek

Kişilerin dikkat etmeleri gereken durumlardan bir tanesi de lokasyon problemi olduğu belirtiliyor. Çünkü satın alacağı bayi ya da dükkân açmak istediğinde, dükkânın yerine göre daha fazla müşteri kazanacağı ön görülüyor. Örnek verecek olursak açacağı sandviç bayisi için trafik ya da görünürlüğün az olduğu durumlarda elde edilen kazanç yarı yarına düşüyor olduğu belirtiliyor.

Sandviç sektörünün avantajlı taraflardan bir tanesi de 20 metrekarelik bir alan içerisinde dahi büyük kazançlar elde edilebiliyor. Minimum 25.000 TL ile değişim gösteren bayiler franchise verdiği belirtiliyor. Kişiler bu sektör içerisinde yapmaları gereken en önemli nokta ise sermayesini ne kadar arttırabilmek olmalıdır. Siz de sandviç bayilik veren firmalardan isim hakkı satın almak ve de gıda sektörü içerisinde gelir elde etmek istiyorsanız Kobi Vadisi platformunda yer alan firmalara ücretsiz olarak taleplerinizi iletebilirsiniz.


Sandviç Bayilik Yorumları

Sandviç sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments