BAYİLİK ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Firmanız burada yayınlansın. Toplu Sms Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

mesajcin bayilik Telekomünikasyon

Mesajcin Bayilik

Mesajcin Bayilik Bilgileri MH bilişim bünyesinde geliştirilen yazılımımız sayesinde dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları olan Whatsapp ve Telegram üzerinden...
  • Telekomünikasyon
  • Bayilik
toplu sms club bayilik Telekomünikasyon

Toplu Sms Club Bayilik

Toplu Sms Club Bayilik Bilgileri TOPLU SMS alanında uzman ve tecrübesi tartışılmayacak kadrosu ile hem teknik anlamda hem satış anlamında...
  • Telekomünikasyon
  • Bayilik
Movatek Toplu SMS Ürün Satış Telekomünikasyon

Movatek Toplu SMS Ürün Satış

Movatek Toplu SMS Ürün Satıcılık Bilgileri Movatek Teknoloji Çözümleri Olarak; Firmamız; Telekomünikasyon sektöründe düzenleme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri...
1,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
  • Telekomünikasyon
  • Ürün Satış

Toplu Sms Bayiliği Almak

Düşük maliyetli olduğu kadar verimli bir kampanya başlatmak için en ideal çözümlerden biri toplu sms’dir. Kurumsal firmaların pazarlama kampanyalarında etkin bir rol oynayan bu sistem, uzun zamandır bilinen ve kâr oranı yüksek bir girişim alanıdır. Cep telefonu yoğun kullanıldığından dolayı bu sistem sayesinde şirketler istediği zaman müşterilerine ulaşabilme şansına sahip olurlar. Bunun yanında maliyetinin düşük olması ile uzun yıllardır popülaritesi devam eden başlıklı sms işi, girişimciler içinde pratik, neredeyse sermayesiz ve bir o kadar sirkülasyonu yüksek bir iş alandır.

Marka bilincini artırmak için toplu sms fırsatlarından faydalanan pek çok firmanın bulunması, toplu sms şirketlerinin bayilik dağıtarak büyümelerine olanak sağlamaktadır.

Kurumsal Firmalar İçin Sms Kullanmak Kârlı Bir Pazarlama Tekniğidir

Pazarlama amaçlı sms kullanmanın etkinliği kanıtlanmış bir gerçektir. Müşterilere SMS yoluyla yeni promosyonlar veya teklifler yayınlayarak duyuru, haber ve diğer özel teklifler gönderilebilir. Ayrıca mobil kuponlar sunmak, promosyon ürünler dağıtmak veya indirim yapmak içinde kullanılan bu sistem, kağıt kuponlar yerine, yalnızca sms’le, maliyetlerden tasarruf sağlamaktadır. Müşteriler için ise, bir çaba sarf etmeden istediği işletmeler hakkında bilgiler almak için cazip bir bilgi kaynağıdır. Kullanabilecek birçok yöntem olmasına rağmen mobil yöntemi kullanmak akıllıca bir çözümdür.

Her alanda olduğu gibi pazarlama kampanyalarında da modern teknolojiye ayak uydurulması gerekir, toplu sms’te bunun en pratik ve maliyeti düşük şeklidir. Çünkü yazılı ve görsel reklamlar gerekmediğinden sms reklamları kurumsal firmalar için tasarruflu kârlı bir pazarlama tekniğidir.

Toplu Sms Sektöründe Bayilik Şartları

Direk pazarlamanın en gelişmiş ve pratik yollarından biri olmasıyla uzun yıllardır tercih edilen toplu sms yatırımcılar içinde uzun süreli ve hala cazip bir girişim alanıdır. Bayilik şartları çok cazip olan bu sektörde hiç bayilik giriş ücreti talebi olmadan bayilik veren firmalar olduğu gibi, 1000 TL gibi cüzi bir ücretle bayilik veren firmalarda mevcuttur. Bayilik giriş ücretlerinin bu kadar düşük olmasının yanında kârlılık oranı %40 civarındadır ve yatırım geri dönüşü 1-12 ay arasındadır. Fakat yatırım geri dönüşünün genellikle 3 ay civarında gerçekleştiği tecrübelendiren firmaların bilgileri arasındadır.

Özellikle perakende, sigorta, sağlık, reklamcılık, otomotiv gibi sektörlerde rağbet gören toplu sms, son yıllarda hukuk büroları, varlık şirketleri, bankalar, tüm eğitim alanlarında günlük bilgi sağlama amaçlı yoğun olarak kullanılmaktadır. Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna yayılmış bayi ağları ile daha kaliteli bir hizmet sunan bu şirketler, her geçen gün bayi sayılarını artırmakla bu işteki sürdürebilirliği ve kâr yüksekliğini kanıtlamış gibi duruyorlar.

Müşteri Sadakati Sağlamada Düşük Maliyet Sunar

Ekonomik olduğu kadar hızlı, etkili bir iletişim sunan toplu sms hizmetleri, müşterinin eline güvenle ulaşacağı bir reklam olmasıyla da önem taşımaktadır. Bu yüzden müşteri sadakati sağlamak için uygulanabilecek doğum günü mesajları, kampanyalar, indirimler, promosyonlar, çapraz satış tekliflerini müşteriye iletmede kolaylık sağlar.

Aynı zamanda tek bir tıkla bir çok kitleye ulaşma imkânı tanıması ile kullanan firmaların işini kolaylaştırır olması hala sürekliliğini sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Pazar genişletmede farklı dillerle sms atma şansını vermesiyle de globalleşen dünya pazarında firmanın yer almasına olanak sağlar.

160 karakter deyip geçmeyenlere başarı vadediyor

Şirketlerin 20 yılı aşkın süredir kullandığı bu pazarlama tekniği hala etkin bir şekilde çoğu şirket tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Müşteri ile sürekli etkileşimde kalmak için pratik bir çözüm olan bu sistem 160 karakterle müşteri sadakatinin sağlanabileceğine dair bir örnek niteliğindedir. Tabi ki kullananlar için bu mesajın daha başarılı kılan unsurlara dikkat etmeleri durumunda etkisi daha da yüksek olmaktadır. Gönderilen bir sms’ten maksimum düzeyde verim alabilmek için sms mesajının 160 karakterde tam vurgulanıyor olması, atıldıktan sonra takip için analiz yapılması, doğru zamanlama ile atılması, e-posta ve sosyal medya ile desteklenmesi, doğru kitleye atılması ve gerektiğinde kişiselleştirilmesi önemli püf noktalar arasındadır.

Kişiselleştirilmiş mesajlar doğru zamanlama ile atıldığında şirkete getirisi çok fazla olacaktır ve bir sms doğru bir şekilde, doğru kişiye, doğru zamanda, doğru yöntem ile ulaştırıldığında oldukça etkili bir pazarlama yöntemidir.

Not: Yasalar gereği tüketicilere yapılan her izinsiz gönderim ceza almalarına sebep olmaktadır. Şayet bu işe ciddi bir adım atmayı düşünüyorsanız hem bayilik alacağınız firmadan hemde kapsamlı bir yasa araştırması yapıp ona göre yolunuza devam edebilirsiniz. Aksi takdirde sonraki süreçte ciddi anlamda başınız ağrıyabilir.


Toplu Sms Sektörü Bayilik Yorumları

Toplu sms sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments