Joseph Coffee Franchise


Bigmamas Franchise


 
Filtrele

 

Kelime ile filtrele

Firmanız burada yayınlansın. Waffle Bayilik Veren Firmalar kategorisinde bir firmaya sahipseniz; markanızı tanıtın, yeni yatırımcılara ulaşın. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

iceberry türkiye franchising Cafe Tatlı PastaRöportaj

Iceberry Türkiye Franchising

Iceberry Türkiye Franchising Bilgileri 2011 yılından beri hizmet veren ve sektörün öncülerinden olan Iceberry büyümeye hız kesmeden devam ediyor. İlk...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Franchising
Lokmanya Franchise Cafe Tatlı Pasta

Lokmanya Franchise

Lokmanya Franchise Bilgileri Yeni nesil lokma tatlısı gerek tüketiciler gerekse girişimciler tarafından ilgi görüyor bu konuya ilgi duyan girişimciler için...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Franchise
bubble waffle factory bayilik Cafe Tatlı Pasta

Bubble Waffle Factory Bayilik

Bubble Waffle Factory Bayilik Bilgileri Bubble Waffle Factory CHOCOWORLD markasının bir yan kuruluşudur, 2012 yılından bugüne avmlerde ve cadde mağazaları...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Bayilik

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Bilgileri 2019 YılındaTarihi İstanbul Kumpir & Waffle iki yeni restoran formatının “Mini & Freestander”...
 • Fast Food
 • Bayilik
waffle antalia cafe bistro bayilik Cafe Tatlı Pasta

Waffle Antalia Cafe & Bistro Bayilik

Waffle Antalia Cafe & Bistro Bayilik Bilgileri Waffle Antalia Ailesi olarak: Kalitemizden ödün vermeden, şube sayımızı arttırarak, müşterilerimiz tarafından her...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Bayilik
creambox franchising Cafe Tatlı PastaRöportaj

Creambox Franchising

Creambox Franchising Bilgileri Creambox Dondurma Waffle konseptimiz tamamen çocuklarımıza ve yetişkinlere doğal bir dondurma hizmeti sunmaktır. Ürünlerimiz de farklı süt...
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Franchising
HB Waffle Bayilik Cafe Tatlı Pasta

HB Waffle Bayilik

HB Waffle Bayilik Bilgileri Hb waffle 22 nisan 2013 te Karamanda dükkan konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır. Meyveler Çikolata dondurma...
35,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Bayilik
waffle dünyası bayilik Cafe Tatlı Pasta

Waffle Dünyası Bayilik

Waffle Dünyası Bayilik Bilgileri Anavatanı Belçika olan bir tür hamur tatlısı olmasına rağmen Waffle bir hamur kültürüdür. Tek bir çeşit...
45,000TL
Kaydet Başvuru Yap
18.4566997-69.19503809999998
Uzaklık
 • Cafe Tatlı Pasta
 • Bayilik

Waffle her ne kadar Belçika ülkesine ait bir tatlı çeşidi olsa da, tüm Dünya genelinde artık kabul edilen ve hemen her şehirde en az birkaç tane walle işletmesi olan bir alt sektör haline gelmiştir. Özellikle küçük şehirlerde böyle bir ürün sunan işletme yoksa, fırsata çevirebileceğinizi unutmayın. Ülkemizde de tüketicilerin waffle’a olan tutkusu sayesinde waffle bayiliği veren birçok şirket yer almaktadır. Sizde hem yapımı kolay hem de her zaman müşteri bulabileceğiniz bu sektörde iş kurmak için, waffle bayiliği veren firmalara ulaşabilirsiniz.

Waffle Bayiliği Almak

Ülke sınırlarımız içerisindeki waffle tüketimi günden güne artış gösteriyor. Genç ve yaşlı tüm kişiler tarafından tüketilen bu ürün oldukça popüler hale geldiği gözlemleniyor. Kişiler oldukça keyif alarak ve de uygun fiyatlar doğrultusunda tüketmeye devam ediyor. Birçok çeşit barındıran waffle, tuzlu ve tatlı çeşitleri başta olmak üzere birçok kişinin favorileri arasında yer almaya devam ediyor.

Franchising sistemi içerisinde yer alan waffle bayileri, girişimciler açısından oldukça rövanşta bir yer aldığı gözlemleniyor. Çünkü waffle bayiliklerinin çok büyük alanlar içerisinde tasarlanmasına gerek görülmüyor. Waffle bayisi satın almak isteyen kişilerin dikkatli olması gereken birçok durum ve de seçenek meydana geliyor.

Kişilerin satın almış oldukları waffle franchise’i üzerinde dikkat etmeleri gereken ana durumlardan bir tanesi de paket servislere uyumlu bir hal içerisinde bayiliğin tasarlanması olmalıdır. Genel olarak ülkemizde paket servislerin olması tüketici açısından olumlu bir durum içerisinde olduğu gözlemleniyor.

Kişiler bayileri aldıklarında satış konusunda kendilerine hedef belirmeleri gerekiyor. Örnek verecek olursak, günde 100 adet ve üzerinde waffle satmak gibi örnekler verilebilir. Genel olarak bu sayı az bir miktar gibi görünse de bu sayılar sabitlendiği zaman hem franchise satın alan kişinin hem de üreticinin yararına olacağı belirtiliyor.

Waffle Tatlı Franchise Kurmak

Franchise içerisinde yer bulan waffle bayilikleri için paket servislere önem verildikten sonraki aşamalarda ise gelişen teknolojimizin vermiş olduğu imkânları avantaja çevirerek, paket servis ilanları veren web siteleri üzerindeki her bir siteye üye olmaları gerekiyor. Unutmamak gerekir ki, waffle franchise’ı alan kişinin sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması, onun yararına olduğu ve müşteri açısından oldukça gelir elde edeceği belirtiliyor.

Bu franchising sistemi içerisinde yer almakta kararlı olan kişi için mutlaka birden fazla firma ile görüşme yapması gerekiyor. Bayiler gezmeli, yapılan waffle’ların tatlarına bakması onun için artı bir durum olacaktır. Ürün yapımı için gerekli hamur waffle bayileri için çok büyük önemler taşıyor. Üzerine yerleştirilen malzemeler kaliteyi arttırıyor olsa da hamurunun kötü olması müşteri açısından oldukça olumsuz bir durum haline bürüneceği belirtiliyor. Örnek verecek olursak waffle hamurunun herhangi bir krep gibi yumuşak ya da yağlı olmaması, herhangi bir bisküvi gibi de sert olmaması gerekiyor. Avantaj sağlayacak durumlardan bir tanesi de paket servislerin yapılması olarak belirtiliyor.

Satın Alınması Düşünülen Bayi Özellikleri

Ülke sınırlarımız içerisindeki franchise’lar arasında en avantajlı olan waffle bayileri olduğu belirtiliyor. Çünkü bu bayilikler metre karelik alanlarda içerisinde tasarlanabiliyor. Bir waffle franchise’i satın alacak kişi için gerekli alan 80 metre kare ya da 100 metre kare işinin rahatlık ile görebiliyor. Fakat avantajlı olan bir nokta ise bayilik alanlarındaki açık hava faktörleri olduğu belirtiliyor.

Satın alınan bayi alanlarının yanı sıra avm’lerde ise bu durum farklı boyutlarda görülüyor. Bayi içinde satın alınması planlanan waffle franchise’ı için avm içerisindeki ortak kullanım alanlarının olduğu da belirtiliyor.  Bu alanlar içerisinde satın alınacak bayi için 30 metre karelik bir alan yeterli olacağı nitelendiriliyor.

Genel olarak caddedeki bölgeler içerisinde satın alınacak waffle franchise’i için ise insan faktörü önemli bir etken olarak gözlemleniyor. İşlek bir cadde ile sakin bir cadde arasındaki gelir kazancı oldukça farklılık gösterebiliyor. Bu durum sadece waffle olarak değil, tüm gıda sektörü içerisindeki bayiler için de geçerlilik gösteriyor.

Waffle Sektöründe Bayilik Fiyatları

Ülke sınırlarımız içerisinde açılmış olan waffle franchise’i için yatırımcıların büyük bir çoğunluğu en ucuz yolları kullanarak avm içerisinde bayi satın aldıkları gözlemleniyor. Avm sınırları içerisinde açılan franchise’in maliyetleri minimum olarak bakılacak olduğumuzda 40.000 TL ile 420.000 TL arası değişim gösteriyor.

80 metre kare ile 100 metre kare arasında satın alınması düşünülen bayilerin fiyatları; 80.000 TL ile 150.000 TL arasında değişim gösteriyor. Fakat dikkat edilmesi gereken durumlardan en önemlisi ise satın alınan bayinin isim hakkı bedeli oluyor. O bedel için ise waffle franchise’i satın alacak kişinin yaklaşık 5.000 USD civarı bir rakam ödemesi gerekiyor. Siz de bu sektörde bir bayilik satın almak istiyorsanız, Kobi Vadisi platformunda yer alan waffle bayilik veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.


Waffle Bayilik Yorumları

Waffle sektöründe bayilik almayı veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız, merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Fikrini paylaşmak isteyen, tavsiye ihtiyacı olan, tedarik alanında sorun yaşayan, deneyimlerini anlatmak isteyen, resmi süreçler hakkında bilgi sahibi olmak gibi vb. birçok konuda sizde hem sorularınızı gönderebilir hem de diğer girişimcilere destek olabilirsiniz.

Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments