Bayilik Veriyoruz

Türkiye pazarına yeni girmek isteyen firmalar veya var olan sistemleri için daha fazla yatırımcı bulmak isteyen yüzlerce yerli ve yabancı marka, Kobi Vadisi’ni tercih ediyor.

Sizde hiçbir ücret ödemeden markanızın bayilik, franchise, franchising vb. alanlarında tanıtımını yapmak için, sadece birkaç dakikanızı ayırarak yeni kitlelere ulaşabilirsiniz.

Bayilik Vermek

Firmalar için; kobivadisi.com dakikalar içinde markanızın kolayca bayilik, franchising, franchise, yetkili satıcı, ürün satış, bölge müdürlüğü, hizmet noktası, acentelik, distbibütörlük, master franchise, satış ortaklığı alanlarında birbirinden farklı 30’dan fazla sektör ve 200’ün üzerinde iş dalında ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz bir alt yapı ile oluşturulmuştur.

Firmanızın; bayi sayısını arttırmak, marka bilinirliğini çoğaltmak ve yeni yatırımcılara ulaşabilmek için, Türkiye ve Dünya genelinden Kobi Vadisi platformunu ziyaret eden girişimcilere ücretsiz bir şekilde tanıtımını sağlayabilirsiniz.

Not: bayilik vermek isteyen bir şirketiniz var ve konu hakkında detaylara sahip değilseniz, Kobi Vadisi editörleri tarafından hazırlanan bayilik vermek adlı makaleyi okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Tek yapmanız gereken; Kobi Vadisi platformuna 1 dakika içinde Kurumsal Üyelik sağlayarak, firmanıza ait bilgileri doldurmanız.


Temel Bilgiler:

Sektör, İş Dalı, Marka Adı, Merkez Ülke, İlan Türü, Şube Sayısı, Kuruluş Yılı, Ürün / Hizmet Kapsamı, Çalışan Sayısı, Hedeflenen Şube Sayısı, Hedef Bölge, Sağladığınız Destekler…

Yatırım Bilgileri:

Şube Büyüklüğü, Yatırım Tutarı, İsim Hakkı Bedeli, m2 Kurulum Maliyeti, Minimum Şube Açılış Maliyeti, Minimum Nakit İhtiyacı, Toplam Gerekli İşletme Sermayesi, Kar Marjı, Reklam Katkı Payı, Yatırım Geri Dönüşü, Gelirden Pay…

Yukarıda belirtilen bilgileri güncel ve eksiksiz eklemeniz, yeni yatırımcıların firmanızı daha kapsamlı olarak araştırmasına sebep olur.


Unutmayın

Kobi Vadisi platformu; web sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden en son teknolojileri kullanarak hem firmalara hem de ziyaretçilerine ücretsiz gösterim sunmaktadır.

Kobi Vadisi web sitesini ve mobil uygulamalarını her ay; yüz binlerce farklı kullanıcı ziyaret ediyor. Firmanıza ait bayilik / franchise ilanını verdikten sonra tanıtımınız her ay en az 400.000 farklı kişiye ulaşmaktadır.

Böylelikle;

  • Yeni bayi adaylarına ulaşabilirsiniz
  • Marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz
  • Ücretsiz tanıtım sağlamış olursunuz
  • Yeni kitlelere ulaşabilirsiniz
  • Sektörünüzü düşünmeyen yatırımcılara bile ulaşabilirsiniz

Bayilik İlanı Vermek

Tek yapmanız gereken; bayilik ilanı ver sayfasını ziyaret ederek adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
Yeni Eklenen Bayilikler

 

Tüm Bayilik Veren Firmalar


 

Tüm Bayilik Blogları