Yatırımcı Arıyorum

Bayilikte Hep Destek Tam Destek

Kendi işini kurmak isteyen bir girişimci; işi kurduktan sonra çeşitli sıkıntılarla karşılaşacaktır. Özellikle işin teknik boyutuyla alakalı olarak bir çok problemle cebelleşecektir. Hele bir de sektöre yabancı olduğu bir iş düşünüyorsa bunu öğrenmesi de zaman alacaktır. Öğrenme aşamasında yaşayacağı acemilikler zaman içerisinde hem maddi hem de manevi olumsuzluklarla kendisine geri dönecektir. İş Kurmak

Bayilik sisteminde girişimciler içinde bulundukları sektörle alakalı en fazla 1 ay kadar süren bir eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitim aşamasında sektörel olarak kafalarındaki bütün soru işaretlerinin yok edilmesi amaçlanır. Ayrıca profesyonel bir patron edasına sahip olmaları konusunda yardımcı olunur. Kendi işinizi kurduğunuzda işletmenizi nasıl yöneteceğiniz konusundaki malumatınız asgari derecededir. Zaman içerisinde yönetim sisteminiz eksikleriyle birlikte oturmaktadır. Hatta belki de yaptığınız yanlışları fark etmeden bunlarla devam edeceksinizdir. Daha da kötüsü iflasa sürüklenirken bunun farkında bile olmayabilirsiniz. Çünkü sektöre tamamen yabancı iseniz sektör içindeki hareketlerinizin doğruluğundan ya da yanlışlığından da bihabersinizdir.

Bayilik sisteminde alacağınız eğitimle kendi işletmesini kuran bir girişimcinin yaşayacağı ve yapacağı bazı basit hatalardan da münezzeh olacaksınız. Ayrıca yaşayabileceğiniz farklı kafa karışıklıkları için kendi sektörünüzden birine danışma ihtimaliniz de düşüktür. Yani en basit açıklamasıyla bir bakkala gidip “Buralarda başka bakkal var mı?” sorusunu yöneltmek gibidir. Bunları yaşarken kararı kendi kendinize verip risk almak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bayilik sisteminde bu tarz bir sıkıntı ile karşılaştığınız durumlarda bayilik aldığınız firmanın ya da markanın devamlı bir desteği söz konusu olacaktır. Bu destek ile bütün problemleri en profesyonel şekilde halletmeniz mümkündür. Sadece firma ile görüşmek değil diğer bayiliklerle de iletişime geçebileceksiniz. Kendi şartlarınıza ve çevrenize yakın hissettiğiniz bir bayi ile görüşme sağlayıp problemler için birlikte bir çözüm de üretebilirsiniz.

Bayilik aldığınız firma ya da marka size destek olmaktan çekinmeyecektir. Çünkü sizin başarınız aynı zamanda onların da başarısı olacaktır. Bunun için kendi adını yüceltmek adına bu firma ya da marka devamlı arkanızda olacaktır. Çünkü artık birlikte bir aile statüsündesinizdir ve ailenin her bireyi en iyi konumda olsun istenir.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz