Yatırımcı Arıyorum

Cafe İşinde Bayi Olmak

Cafe Sektöründe Bayilik Almak

Cafe İşi Karlı mı?

Uzun zamandır bizde de dışarıda dost sohbetlerini, iş sonrası kendimize zaman ayırmayı, kendimizi mutlu etmek için zamanımızı kahve ile süslemek revaçta oldu. Hem sosyalleştiğimiz, hem de değişik tatlarda kahveleri deneyimlediğimiz kahve sektörü bir anda fevkalade gelişti ve her yere uzandı diyebiliriz. Çoğumuzun keyif aldığı ve sık sık aktivite haline getirdiği kahve sektörü dediğimiz o farklı dünya, bugün belki en popüler dönemini yaşamakta. Daha uzun yıllarda popülaritesini koruyacağı aşikar.

Bu sektörde yerinizi almak ve kendi işinizi kurmak isterseniz siz de büyük ve önemli markalardan bayilik alabilir, bayiliğin getireceği avantajlar ile sektöre 1- 0 önde başlayabilirsiniz. Özellikle sıfırdan başlayacak girişimciler için bayilik almak büyük artılar getirecektir. Getirisi ispatlanmış, başarısı onaylanmış bir isimle yola çıkmak en büyük artınız olacaktır. Personelden, müşterilerin bildiği isim olması sebebi ile güven kazanmak hususunda, reklam harcamalarına kadar büyük kolaylıklar elde edeceksiniz.

Kahve Sektöründe İş Kurmak

Cafe sektöründe bayilik alan girişimcilerin yatırmış olduğu emeklerinin çok daha kısa süre zarfında yüksek kar oranı ile geri dönüşümler sağladıkları görülmüştür. Bugün ticaret hayatına atılırken kendi işinizi kurmak ve bir marka oluşturmak ciddi tecrübe ve birikim istemektedir. Oysa bayilik almak bilinen bir markanın ismi ve hazır müşterileri ile iş hayatına donanımlı bir başlangıç sağlar. Bu da başlarken yatırım maliyetinizi büyük oranda düşürecektir. Tedarik süreci de büyük bir avantaj sağlayacak ve işinizi hayli kolaylaştıracaktır. Taleplerinize göre yenilenecek olan stoklarınız size her daim rahatlık getirecektir.

Bayilik size ayrıca süreklilik sağlayan bir kaliteyi de beraberinde getirecektir. Başta teknik olmak üzere bir çok alanda destek alabileceğiniz markanız müşterilerinizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmeniz için sizinle birlikte titizlik gösterecektir. Personel desteğinden reklam giderlerine kadar yanınızda yer alan markanız, motivasyonunuzu yüksek tutmanız için daima arkanızda olacaktır.

Not: Bu sektörde yeni bir iş kurmaya karar verdiyseniz, Kobi Vadisi editörleri tarafından hazırlanan kahve dükkanı iş planı içeriğini incelemenizi öneriyoruz.

Cafe Açmak

Cafe sektöründe yer almak üstelik bir çok sektöre nazaran çok daha keyiflidir. Sürekli misafirleriniz, mis gibi kahve kokuları, aperatifler ve edineceğiniz yeni çevre ile işiniz külfet olmaktan çıkacak, çalışmak büyük zevk haline gelecektir. Özellikle lokasyon itibari ile kalabalık yerler kazanmanız ve yükselmeniz hususunda size büyük yardımcı olacaktır. Lokasyon hususunda da markanız arkanızda duracak, size en uygun yeri araştırmaları neticesinde bulacaktır. Kafe açma rehberi

*

Markanız neticesinde müşteri potansiyeliniz her daim aktif olacaktır. Kahve sektöründe bu denli avantajlarınız varken size kalan sadece müşteri ilişkilerinizi iyi tutmak, müşteri memnuniyetini esas almaktır. İşinize olan azminizi her daim canlı tutmakta oldukça önemlidir. Kahve sektöründe müşterileriniz  her daim dinamik olacağından sizin de bu yüksek tempoya ayak uydurmanız gerekmektedir. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bu sektörde hızlı kazanmanın ve yükselmenin de keyfini süreceksiniz.

Kaliteden ödün vermemeniz ve müşteri memnuniyetini esas almanız yükselmeniz de büyük rol oynayacaktır. Kahve sektörü, uzun yıllar daha enerjisini ve parıltısını koruyacak gibi gözüküyor. Bu parlak dönem sizin içinde kazanç kapısı olabilir.

Cafe Bayiliği Almak

Sizde yeni bir iş kurmayı düşünüyor ve Kahve bayiliği almayı düşünüyorsanız, Kobi Vadisi platformunda bulunan; cafe sektöründe bayilik veren firmaları ziyaret edebilir, size en uygun firmaya anlık olarak bayilik başvuru formunuzu iletebilirsiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz