Yatırımcı Arıyorum

Çocuklar İçin Gündüz Bakım Evi Açmak

Çocuk Kreşi Açmak

Anneler çocuklarını dünyaya getirdikten sonra çalışma alanlarına geri dönmeyi planlıyor. Talep ettikleri gibi çocuklarını güvenle teslim edecekleri yerleri bulmak kolay olmuyor. Çalışmaları gerektiğini hisseden, ihtiyacı olan yada kariyerine ara vermeden devam etmek isteyen annelerin güvenilir, eğitim konusun değişik ama faydalı olmak için özen gösteren gün evlerine ihtiyaç duyuyorlar. Saatlerinin onlara göre ayarlandığı, çocuklarının güvende olduğunu bildikleri ve aldığı eğitimin kalitesinden orada geçirdiği zamanda keyifli olmasını temin ediyorlar.

Yatırımcılar bu alana yönelerek aslında her kesim ve her yerde büyük ihtiyaç duyulan çocuklar için gündüz bakım evleri açabilirler. Büyük oranda kar sağlayacakları bu yatırım alanı sizin hayal dünyanızı geliştirmenize de bağlı olacaktır.

Gündüz Bakım Evleri Nasıl Olmalıdır?

 • Geniş ve ferah alanda olması
 • Çocuklara hitap edecek şekilde düzenlenmesi
 • Çocukların boyutlarına uygun şekilde yapılması
 • Yaz ve kış koşulları düşünülerek hazırlanması
 • Araç ve gereçlerin çocuklara sağlığına uygun şekilde olması
 • Kamera takip sistemi
 • Çocukların evlerine güvenli teslim ulaşım araçları
 • Eğitim verecek kişilerin özenle seçilmesi gerekmektedir

Not: Bu sektörde yeni bir iş kurmaya karar verdiyseniz, Kobi Vadisi editörleri tarafından hazırlanan anaokulu iş planı içeriğini incelemenizi öneriyoruz.

Çocuk Bakım Sektörüne Yatırım Yapmak

Yatırımda bulunacağınız gündüz bakım evlerinde çalışan personelden eğitim verecek kamu memurlarına kadar geniş kapsamlı araştırma sonucunda işe başlatılması en önemli konulardandır. Uygulanacak eğitim sistemi, yaş aralıklarına göre sistemli çalışma saatlerinin ayarlanması gündüz evlerinin tercih edilme oranlarını arttırıyor.

Yatırımcılar yatırım yapacakları çocuklar için gündüz evleri her kesimine hitap edecek düzeyde hazırladığında kar oranları artacak kazanç sağlayacaktır. Gerçekleştirmek istediği yatırımdan büyük kazanç elde edeceklerdir.

Çocuk Bakım Sektörünün Popülerliği

Gündüz bakım evleri çalışan ailelere kolaylık sağlayacak hizmetlerden biri durumundayken, yatırımcıların yatırım alanlarından bu sektörü seçmekte teşvikini sağlıyor. Ekonomiye katkı sağlayıp yapmış olduğu yatırım kapsamında büyük kazanç elde ederken aynı zamanda ailelere destek ve katkıda bulunuyor. Eğitim desteği teşvik kapsamından yararlanabilir durumdadır.

Devlet eğitim teşvikleri projesinden destek sağlayarak çocuklar için gündüz evleri yapım aşamasında teşvik projesinden faydalanabilir. Yatırım yapılabilecek kazanç oranları yüksek kapsam da olan gündüz evleri mantıklı yatırım alanı tercihi halindedir.


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorum(1)

 1. Cevap yaz
  Nilgün Nur yorumu:

  Merhabalar ben Trabzonda ikamet ediyorum. Günümüzde yaygınlaşan oyun evleri ne yazık ki bulunduğum bölgede çok az ve ben bu alanda bir girişimde bulunmak istiyorum. Fakat ne kadar bütçe gerekir nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda yardımcı olmanızı isterim.

Yorumunuz