Franchise Danışmanlığı


İş Planı Yaptırmak

Finansman Kazanmanıza Yardımcı Olabilecek İş Planları Hazırlıyoruz

Türkiye’de ilk ve tek olarak; girişimcilere, şirket sahiplerine, yeni iş kuracak insanlara yönelik sunmuş olduğumuz iş planları sayesinde bugüne dek birçok işletme başarı kazandı. 50’den fazla sektörde sunduğumuz iş planları, swot analizleri ve fizibilite raporları ile iş kurma ve geliştirme sürecinde Kobi Vadisi desteğinden faydalandırlar.

Sektörel hazır iş planları ve üretime dayalı iş planlarının dışında, siz değerli girişimci ve işletmecilere talepleriniz doğrultusunda;

Şirketiniz için, yeni kuracağınız iş modeli için veya bir sunuma yönelik hazırlatmak istediğiniz ihtiyaçlarınız için; kriterleri sizin talep ettiğiniz, hangi bilgileri kapsamasını istediğiniz, Türkçe veya İngilizce dilinde hazırlanabilen, çok daha ayrıntı içeren iş planı çalışma taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Uzman ekibimizin, sizden alacağı bilgilerle ortalama 5-7 gün içerisinde tamamen sizin kullanımınıza özgü olarak hazırlayabileceği iş planı ve fizibilite çalışma taleplerinizi iletişim sayfamız üzerinden bize iletebilirsiniz.

 

Hazırlayabileceğimiz İş Planları

Yatırımcı Düzeyinde İş Planı (başlık değiştirilebilir)

buraya açıklama hazırlanacak

Stratejik İş Planı (başlık değiştirilebilir)

buraya açıklama hazırlanacak

Varsa başka başlıklar ve açıklamalarda buraya gelecek

 

Kobi Vadisi’ni Farklı Kılan Nedir?

İş planı formatımız, birçok şirketin kurulumuna ve gelişimine katkı sağladı.

Editörlerimiz, son 10 yılda test edilmiş ve geliştirilmiş bir iş planı yapısı kullanıyor. Dolayısıyla, Kobi Vadisi’nde kişiye özel iş planı hazırlattığınızda yeni iş kurma veya geliştirme aşamanızı en üst düzeye çıkaracaksınız.

İş planı editörlerimiz bulunduğunuz sektöre %99 uygunlukta çalışmalar yaparak, Türkiye piyasasına uygun bir şekilde gerekli çalışmaları sürdürmektedirler.

buraya biraz daha ekleme yapılabilir veya değiştirilebilir.

 

İş Planı Hazırlama Süreci

1. Araştırma ve Keşif

Önce işletmeniz hakkında derinlemesine bir anlayış kazanırız. Ardından, pazar araştırmasına başlıyoruz ve büyüme faktörlerinizi inceliyoruz.

2. Plan yazımı

Araştırmamız tamamlandığında, iş planınızın ana metnini yazacağız ve size gözden geçirmeniz için bir taslak sunacağız.

3. Finansal modelleme

Finansal varsayımlarınızı, borç verenlerin ve yatırımcıların görmesi gereken her şeyi içeren tahminlere dönüştüreceğiz.

4. Tasarım ve inceleme

Markanıza uygun bir tasarıma sahip şık bir iş planı elde edeceksiniz. Ardından planı yazdırabilir veya benzersiz ve özel bir bağlantıyla çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz.

bu bölüm tamamen çeviri. size uygun olacak şekilde düzenlemeliyiz.

 

Taleplerinizi bize iletin. En kısa sürede size geri dönüş yapalım. Kriterlerinize en uygun çalışma modelini birlikte seçelim.