Kobi Vadisi portalına eklemiş olduğunuz tüm bayilik ilanları, Türkiye ve Dünya genelinden herkese açık durumdadır. Yani özetle: her an, her şehirden, her kitleden bayilik talebi alabilirsiniz. Bu talepler bayilik ilanı eklerken sisteme eklemiş olduğunuz e-posta adresinize iletilmektedir. Aynı zamanda yeni yatırımcılar, firma tanıtım sayfanızda yer alan telefon numaranız ile de sizinle iletişime geçebilir. E-posta adresinizin değişmesi durumunda mutlaka iletişim sayfası aracılığı ile bize bilgi veriniz (aksi takdirde sistem otomatik olarak eski e-posta adresinize başvuruları göndermeye devam edecektir.)

Yatırımcılardan almış olduğunuz başvurulara ulaşamamanız veya silinme ihtimali olması durumlarında lütfen bize bilgi verin. Ardından en kısa sürede Kobi Vadisi yetkilileri firmanız ile iletişim kuracaklardır.

Not: Bayilik ilanı verirken eklemiş olduğunuz telefon numaranız herkese açık bir durumdadır.

Not: Yatırımcılardan bayilik talebi alırken, yeni taleplerin e-posta adresinizde gelen kutusuna düştüğünden emin olmak için: “noreply@kobivadisi.com” adresini adres defterinize eklemenizi önemle rica ederiz.