Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi web sitesine eklemiş olduğunuz tüm bayilik, franchise vb. ilanlar, Türkiye ve Dünya genelinden herkese açık durumdadır.

Özetle: her an, her şehirden, her kitleden yeni bayilik / franchise talebi alabilirsiniz. Bu talepler firma tanıtım ilanı eklerken sisteme eklemiş olduğunuz e-posta adresinize iletilmektedir. E-posta adresinizin değişmesi durumunda veya gelen başvuruların birden fazla e-posta adresine iletilmesini istiyorsanız iletişim sayfası aracılığı ile bize bilgi veriniz (aksi takdirde sistem otomatik olarak eski e-posta adresinize başvuruları göndermeye devam edecektir.)

Yatırımcılardan almış olduğunuz başvurulara ulaşamamanız veya silinme ihtimali olması durumlarında lütfen bize bilgi verin. Ardından en kısa sürede Kobi Vadisi yetkilileri firmanız ile iletişim kuracaklardır.

Daha Fazla Bayilik Başvuru Talebini Nasıl Alabilirim?

Her ay ortalama 500 binden fazla iş kurma aşamasında olan veya işini büyütmek isteyen girişimci / yatırımcı, Kobi Vadisi web sitesini ve mobil uygulamalarını ziyaret etmektedir.

Ziyaretçilerimizin büyük bir çoğunluğu da, bayilik / franchise almak için firma tanıtım sayfalarını incelemektedirler.

Haliyle bulunduğunuz sektörde yer alan rakip firmalarınızın birçoğu da, Kobi Vadisi firma tanıtım sayfalarında yer alabiliyor.

Peki bu rekabetçi ortamda hem rakiplerden sıyrılıp hem de yatırımcıyı etkilemek için neler yapmanız gerekiyor, bu konu hakkında gerekli bilgileri açıklamak istiyoruz:

  1. Firma tanıtım sayfanızda, firma tanıtım açıklamanızın (şartlar, koşullar, verdiğiniz destekler gibi vb.) mümkün olduğunca detaylı ve anlatımı güzel bir dilde hazırlandığından emin olmalısınız. Hazırlamış olduğunuz açıklama kısmının farklı bir web sitesinde kullanılmadığından emin olmalısınız. Tanıtım metninizin en az 600 kelime içerdiğinden emin olmalısınız. Bir yatırımcı/girişimcinin firmanız hakkında öğrenmesi gereken ön tanışma sorularına yanıt verebilmelisiniz.
  2. Firmanıza ait tanıtıcı görsellerin, (örnek bayi / şube / konsept gibi vb. resimler) firma sayfanızda olması gereklidir.
  3. Eğer varsa firmanıza / markanıza ait tanıtım filminin firma sayfanızda olması gereklidir.
  4. Firmanıza ait yatırım bilgilerinin (yatırım tutarı, maliyetler, gerekli şube büyüklüğü vb.) güncel olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  5. Kobi Vadisi web sitesinde yer alan firma tanıtım sayfanızı / url adresinizi belirli aralıklarla şirketinize ait resmi sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.
  6. Kobi Vadisi web sitesinde yer alan firma tanıtım sayfanızı / url adresinizi firmanıza ait web sitesinde paylaşabilirsiniz.
  7. Kobi Vadisi tarafından size iletilen röportaj içeriğini, detaylı bir şekilde doldurmanızı önemle tavsiye ederiz.
  8. En uygun fiyatlarla hem marka bilinirliğinizi arttırmak hem de daha fazla başvuru alabilmek için reklam çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 1. 2. 3. 4. maddeler hakkında firma tanıtım sayfanızda gerekli değişiklikleri yapmak için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Not: Yatırımcılardan başvuru talebi alırken, yeni taleplerin e-posta adresinizde gelen kutusuna düştüğünden emin olmak için: “[email protected]” adresini adres defterinize eklemenizi önemle rica ederiz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları