Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi web sitesi ve mobil uygulamalarında yer alan bayilik, franchise, franchising, satış ortaklığı vb. veren firmaların kurumsal olmasına çok fazla önem veriyoruz. İlgili firmayı araştırmadan, hiçbir suretle yayına almıyoruz. Bayilik veren firmalar sayfası üzerinden kriterlerinize en uygun firmalara ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz firmanın tanıtım sayfası içerisinde;

  • Tanım bilgileri (sektör, kuruluş yılı, ilan türü, çalışan sayısı, merkez ülkesi, aktif şube sayısı, hedef bölgesi, ürün / hizmet kapsamlı, gerekli olan şube büyüklüğü vb.)
  • Yatırım bilgileri
  • Sağladığı destekler
  • Firma logosu, örnek şube görselleri
  • (varsa) firma tanıtım filmi
  • (varsa) firma broşürü
  • (varsa) röportaj

içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Bu alanda şayet ilgili firma dikkatinizi çektiyse sayfa içerisinde bulunan: Başvuru Formunu kullanarak ilgili firmaya yeni bir talep göndermiş olursunuz. İlgili firma başvurunuzu inceledikten sonra muhtemelen en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır.

Arzu ederseniz; firma tanıtım sayfasında, sektör tanıtım sayfalarında veya ana sayfada yer alan firma tanım alanların da bulunan kaydet butonuna tıklayarak bu firmaları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklemiş olduğunuz firmaları sisteme giriş yaptıktan sonra karşılaştırarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Not: Web sitemizde / mobil uygulamalarımızda yer alan hiçbir firmaya Kobi Vadisi referans olmamaktadır. Başvuru ve sonraki yatırım süreci tamamen sizin inisiyatifinizdedir.

Not: Yeni bir yatırım yapmadan önce Dikkat Etmeniz Gerekenler sayfasını okumanızı önemle rica ederiz. Ayrıca ihtiyacınız olması durumunda bayilik sözleşmesi hakkında genel bilgilere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Firma tanıtım sayfalarında yer alan yatırım bilgisi tutarları, firmanın sağladığı destekler veya firmanın sizden istediği koşullarda değişiklik olabilir. Herhangi bir sorun yaşamamak adına firma ile iletişime geçtiğinizde mutlaka bu bilgileri teyit ettiriniz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları