Kobi Vadisi portalında yer alan bayilik, franchise, franchising veren firmaların kurumsal olmasına çok fazla önem veriyoruz. İlgili firmayı araştırmadan, hiçbir suretle yayına almıyoruz. Bayilik veren firmalar sayfası üzerinden kriterlerinize en uygun firma/firmalara ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz sayfa içerisinde, ilgili firmanın;

Tanım bilgileri, yatırım bilgileri, sağladığı destekler, ana tanım bilgileri, varsa video içeriği, varsa broşür, varsa röportaj içeriği’ne ulaşabilirsiniz.

Bu alanda şayet ilgili firma dikkatinizi çektiyse Bayilik Başvuru Formu’nu kullanarak ilgili firmaya yeni bir talep göndermiş olursunuz. İlgili firmada başvurunuzu okuması durumunda, muhtemelen en kısa süreçte sizinle iletişim kuracaktır. Şayet iletişim kurmaması durumunda yine firma tanıtım sayfasında yer alan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Arzu ederseniz; firma tanıtım sayfasında, sektör tanıtım sayfalarında veya ana sayfa da yer alan firma tanım alanların da bulunan kaydet butonuna tıklayarak bu firmaları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Favorilerinize eklemiş olduğunuz firmaları sisteme giriş yaptıktan sonra karşılaştırarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. (Favori firmalar)

Not: portalımızda yer alan hiçbir firmaya Kobi Vadisi portalı refere olmamaktadır, başvuru ve sonraki yatırım süreci tamamen sizin insiyatifinizdedir.

Not: Yeni bir yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler içeriğini önemle okumanızı rica ederiz.