Destek Merkezi

 


Türkiye’de ilk ve tek

Kobi Vadisi olarak, yeni iş kurma aşamasında olan tüm girişimciler / yatırımcılar için hazırlanmış iş planları.

Birbirinden farklı birçok sektörde, yeni bir işyeri açmadan önce ihtiyacınız olan; iş planı, detaylı rapor, yatırım planı, fizibilite çalışması, pazarlama planı, finansal tablolar, finansman raporları gibi birçok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken; ilgilenmekte olduğunuz sektörün sayfasını ziyaret ederek ilgili sektöre ve iş dalına özel hazırladığımız iş planına ulaşabilirsiniz.

İş Planları sayfasını ziyaret ederek, dilediğiniz sektörü seçerek ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan iş planlarına, online olarak ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni İş Kurmak

Kobi Vadisi olarak, yeni iş kurmak isteyen girişimcilere hemen her konuda destek oluyoruz. İş Fikirlerinden, iş ilanı verme adımlarına kadar.

İş planları alanında çok ciddi bir ar-ge çalışması yaparak, bu alandaki boşluğu tespit edip ve siz değerli ziyaretçilerimizden gelen geri bildirimler ile Türkiye piyasası için hazırlanmış birbirinden farklı birçok sektörde bulunan detaylı raporları size sunuyoruz.

Sunmuş olduğumuz bu sunum içeriği hakkında ayrıntılı içeriğe ulaşmak için, iş planları sayfasında yer alan sektörlerden dilediğinizi seçerek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları