Destek Merkezi

 


Ülkemizde her geçen gün yeni girişimcilerin artışı, ekonomimizin daha fazla büyümesine neden olmaktadır.

Fakat deneyimsiz / tecrübesiz şekilde açılan bazı işletmeler ne yazık ki, zamanla işyeri kapanışına kadar sürüklenmektedir.

Bu durum elbette birçok farklı açıdan değerlendirilebilir.

Kobi Vadisi olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirerek, yeni iş kurmak isteyen girişimcilere çok kapsamlı iş planlarını sunuyoruz.

Yeni iş kurma aşamanızda yapmış olduğunuz ar-ge çalışmalarınıza destek olma amaçlı hazırlanan tüm içeriklerimiz, konusunda uzman profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanmaktadır.

Örneğin;

Bir danışmanlık şirketine yeni bir iş planı hazırlatmak istiyorsunuz.

Bu tip bir iş planını hazırlatabilmek için öncelikle konunun uzmanı olan bir danışmanlık şirketi bulmalısınız. Ardından ilgili şirkete sadece bu işi yaptırmak ve anlatmak için randevu almalısınız. Daha sonra danışmanlık şirketinin size belirteceği ücreti kabul etmelisiniz. İlgili şirketin böyle bir içeriği hazırlama süresi ortalama 2-3 haftasını alacaktır.

Kobi Vadisi olarak, sizi hiç yormadan sadece 1 dakika içerisinde tüm bilgileri; eşsiz, profesyonel ve en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Benzer bir çalışmayı yaptırdığınızda, danışmanlık şirketine en az 4 bin TL ödeyeceğinizi biliyor muydunuz?

Uygun Fiyatlar

Kobi Vadisi’ne her gün binlerce ziyaretçi misafir oluyor. Amacımız; hazırlamış olduğumuz iş planlarını, en uygun ve en profesyonel şekilde sizlere sunmaktır.

İş planları sayfasını ziyaret ederek, size en uygun sektörü seçip ilgili sayfada yer alan fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ardından 3D Secure güvenlik sistemi ile, online ödeme yapıp anlık olarak iş planınıza ulaşabilirsiniz.

Kobi Vadisi’nde bulunan üyeliğiniz ile, birden fazla iş planı içeriğine sahip olabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz iş planları içeriklerine ulaşmak için İş Planlarını Görüntüleme sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları