Destek Merkezi

 


Türkiye’de ilk ve tek

Kobi Vadisi olarak, yeni iş kurma aşamasında olan tüm girişimciler / yatırımcılar için hazırlanmış iş rehberleri.

Birbirinden farklı birçok alanda, yeni bir işyeri açmadan veya iş kurmadan önce ihtiyacınız olan; kapsamlı iş rehberlerine ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken; ilgilenmekte olduğunuz iş rehberinin sayfasını ziyaret ederek, hazırlamış olduğum çalışma hakkında tüm detayları incelemek olacaktır.

İş Rehberleri sayfasını ziyaret ederek, dilediğiniz iş rehberini seçip ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

Konusunda uzman editörlerimiz tarafından hazırlanan iş rehberlerine, online olarak ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni İş Kurmak

Kobi Vadisi olarak, yeni iş kurmak isteyen girişimcilere hemen her konuda destek oluyoruz. İş Fikirlerinden, iş ilanı verme adımlarına kadar.

İş rehberleri alanında da çok ciddi bir ar-ge çalışması yaparak, bu alandaki boşluğu tespit edip ve siz değerli ziyaretçilerimizden gelen geri bildirimler ile Türkiye piyasası için hazırlanmış birbirinden farklı birçok alanda bulunan detaylı bilgileri size sunuyoruz.

Sunmuş olduğumuz bu sunum içeriği hakkında ayrıntılı içeriğe ulaşmak için, iş planları sayfasında yer alan rehberlerden dilediğinizi seçerek tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları