Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi portalında yer alan; Proje, Şirket ve Devren ana kategorisine sahip ilanlara ulaşabilirsiniz. Yatırım ilanları ana sayfa

İlgilendiğiniz sektör, kategori, ilgili şehir sayfaları içerisinde yer alan ilanın;

Tanım bilgileri, yatırım tutarına, telefon, web site, logo/resim gibi vb. içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bu alanda şayet ilgili ilan ile ilgileniyorsanız ilan tanımının hemen altında yer alan “Başvuru Yap” alanı üzerinden ilgili ilan sahibine yeni bir talep göndermiş olursunuz. (ilgili ilan veya sistemde kayıtlı olan tüm ilanlara başvuru yapabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.) İlgili kişi/firma başvurunuzu incelemesi durumunda, muhtemelen en kısa süreçte sizinle iletişim kuracaktır. Şayet iletişim kurmaması durumunda, (varsa) yine ilan tanıtım sayfasında yer alan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca araştırma yaptığınız süre içerisinde dikkatinizi çeken ilanları ilan tanıtım sayfasında bulunan “Favorilerime Ekle” butonuna tıklayarak favorilerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra eklemiş olduğunuz tüm içeriklere: favori ilanlarım sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Platformumuzda yer alan hiçbir ilana Kobi Vadisi portalı referans olmamaktadır. Başvuru ve sonraki; yatırım, görüşme, sözleşme, çalışma süreci vb. tüm durumlar tamamen sizin inisiyatifinizdedir.

Not: Yeni bir yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler içeriğini önemle okumanızı rica ederiz.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları