Son Güncelleme: 15.08.2018

 1. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece proje/şirket/devren ilan konusu hakkındaki bilgiler yer almalıdır.
 2. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılması, url linki eklenmesi yasaktır.
 3. Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraf ve video ilgili içeriğe ait olmalıdır. Kişisel fotoğraflar, kartvizit kabul edilmemektedir.
 4. Portal içerisindeki farklı bir kullanıcının ilanının fotoğrafı kullanılmamalıdır.
 5. Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme yeniden girilemez. Bir ilanın silinip sisteme tekrar girilmesi vb. nitelikteki faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilgili ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.
 6. Aynı ilan başlığı veya içeriği ile benzer olan diğer ilanlarınız kabul edilmez. Farklı başlık ve içerikler ile yeni ilanlar ekleyebilirsiniz.
 7. İlgili ilan için temsili fiyat verilmemelidir. Fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmelidir, birden fazla fiyat belirtilmesi halinde ilk verilen fiyat eklenecektir. Örnek tanım: 50.000 TL
 8. İlanların açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. İlgili bilgiler form ekleme alanında belirtilen alana yazılmalıdır.
 9. Şehir belirtme alanına birden fazla konum eklemeniz halinde, ilk konum baz alınmaktadır. Tüm şehirler veya bölge ismi gibi vb. ibareler eklemeniz durumunda, şehir bilgisi eklenmeden yayına alınacaktır. Örnek tanım: Ankara, İstanbul Ümraniye.
 10. İlan başlığının tümü büyük harf ile eklenmemelidir. Böyle bir durumda ilanınız tarafımızdan düzenlenerek küçük harflere çevrilecektir. Örnek tanım: Beyaz eşya dükkanıma yatırımcı arıyorum.
 11. İlan başlığı en az 3 kelime, ilan tanımının içeriği en az 20 kelime ile eklenmelidir.
 12. Kategori seçimi yapılırken ana kategorilerin tercih edilmesi mümkün değildir, sadece ana kategorilere bağlı alt kategoriler seçilebilir.
 13. İlan içeriğine belirtilen url adresine sosyal ağ sayfası tanımlanmamalıdır, müstehcen, bahis, kumar vb. sitelerin eklenmesi yasaktır, url linki çalışmayan web sayfaları eklenmemektedir.
 14. İlan içeriğine belirtilen telefon numarası alanına; sabit telefon, gsm numarası dışında (örn: 0900 ile başlayan) numaralar eklenmemelidir.
 15. İlan sahibi içeriğine şayet isim/şirket ismi belirtilmemişse veya anlaşılmayan bir tanım var ise; mail adresinizin ilk kelimesi yer alacaktır.
 16. Yatırımcı bulan ilanlar yayından kaldırılmalıdır.
 17. İlan verme aşamasında, ilana ait Kobi Vadisi tarafından belirlenmiş bazı kriterler için girilen bilgiler, ilan veren tarafından sonradan değiştirilemez, ilan veren bu konuda itirazda bulunmayacağını peşinen kabul etmektedir. Kobi Vadisi hangi kriterlere ait bilgilerin değiştirilemeyeceğini belirleme, zaman içinde belirlediği kriterlerde değişiklik yapma ve değişiklik yapma tarihi itibariyle tüm ilanlara uygulama hakkını saklı tutmaktadır.”