Destek Merkezi

 


Son Güncelleme: 10.09.2023

 1. İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece proje/şirket/devren ilan konusu hakkındaki bilgiler yer almalıdır.
 2. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılması, url linki eklenmesi yasaktır.
 3. Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraf ve video ilgili içeriğe ait olmalıdır. Kişisel fotoğraflar, kartvizit kabul edilmemektedir.
 4. İlan görsellerinde reklam/tanıtıma dayalı hiçbir içerik kesinlikle kabul edilmemektedir ve en az 300×200 px olacak şekilde yüklenilmelidir. Aksi taktirde görsel/resim içeriği yayınlanmayacaktır.
 5. Portal içerisindeki farklı bir kullanıcının ilanının fotoğrafı/görseli kullanılmamalıdır.
 6. Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme yeniden girilemez. Bir ilanın silinip sisteme tekrar girilmesi vb. nitelikteki faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilgili ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.
 7. Aynı ilan başlığı veya içeriği ile benzer olan diğer ilanlarınız kabul edilmez. Farklı başlık ve içerikler ile yeni ilanlar ekleyebilirsiniz.
 8. Farklı bir üyeye ait olan ilanın aynısı/benzeri yayına alınamaz.
 9. İlgili ilan için temsili fiyat verilmemelidir. Fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmelidir, birden fazla fiyat belirtilmesi halinde ilk verilen fiyat eklenecektir. Para birimi eklenmemesi durumunda sistem tarafından otomatik olarak TL birimi eklenecektir. Örnek tanım: 50.000 TL
 10. İlanların açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. İlgili bilgiler form ekleme alanında belirtilen alana yazılmalıdır.
 11. Şehir belirtme alanına birden fazla konum eklemeniz halinde, ilk konum baz alınmaktadır. Tüm şehirler veya bölge ismi gibi vb. ibareler eklemeniz durumunda, şehir bilgisi eklenmeden yayına alınacaktır. Örnek tanım: Ankara, İstanbul Ümraniye.
 12. İlan başlığının tümü büyük harf ile eklenmemelidir. Böyle bir durumda ilanınız tarafımızdan düzenlenerek küçük harflere çevrilecektir. Örnek tanım: Beyaz eşya dükkanıma yatırımcı arıyorum.
 13. İlan başlığı en az 3 kelime, ilan tanımının içeriği en az 20 kelime ile eklenmelidir.
 14. Kategori seçimi yapılırken ana kategorilerin tercih edilmesi mümkün değildir, sadece ana kategorilere bağlı alt kategoriler seçilebilir.
 15. İlan içeriğine belirtilen url adresine sosyal ağ sayfası tanımlanmamalıdır, müstehcen, bahis, kumar vb. sitelerin eklenmesi yasaktır, url linki çalışmayan web sayfaları eklenmemektedir.
 16. İlan içeriğine belirtilen telefon numarası alanına; sabit telefon, gsm numarası dışında (örn: 0900 ile başlayan) numaralar eklenmemelidir.
 17. İlan sahibi içeriğine şayet isim/şirket ismi belirtilmemişse veya anlaşılmayan bir tanım var ise; mail adresinizin ilk kelimesi yer alacaktır. İlan sahibi alanında yer alan şahıs/firma ismi şayet uzun ise, sadece ilk 3 kelimesi ilanda yer alacaktır.
 18. Yatırımcı bulan ilanlar yayından kaldırılmalıdır.
 19. İlan verme aşamasında, ilana ait Kobi Vadisi tarafından belirlenmiş bazı kriterler için girilen bilgiler, ilan veren tarafından sonradan değiştirilemez, ilan veren bu konuda itirazda bulunmayacağını peşinen kabul etmektedir. Kobi Vadisi hangi kriterlere ait bilgilerin değiştirilemeyeceğini belirleme, zaman içinde belirlediği kriterlerde değişiklik yapma ve değişiklik yapma tarihi itibariyle tüm ilanlara uygulama hakkını saklı tutmaktadır.”

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları