Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi portalında; 3 farklı ana kategori, 16 alt kategori ve 27 farklı sektör ile ilanlarınızı hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Yatırımcı arıyorum sayfasını ziyaret ederek, kriterlerinize en uygun seçenekler ile ilan verme aşamalarını devam ettirebilirsiniz. Arzu ederseniz üyeliğinizi daha önceden yapabilirsiniz, veya ilan verme aşamasında ekleyeceğiniz kişisel bilgiler ile sistem otomatik olarak üyeliğinizi başlatacaktır.

İlanım yatırımcılara nasıl ulaşır: İlanınızı tamamıyla ekledikten sonra, editörlerimiz gerekli kontrolleri yaparak; ilgili kategori, sektör, şehir vb. yatırıma açık ilanlar sayfalarında hem web sitemizde hemde mobil uygulamamız üzerinde ilanınız yayınlanacaktır. Ayrıca Kobi Vadisi özel tanıtım kanalları ile de ilan tanıtımlarınız desteklenmektedir. Yeni yatırımcılar şayet ilanınız ile ilgilenmeleri durumunda da anlık olarak ilan sayfanız üzerinden başvuru yapabilir veya ilan eklerken belirtmiş olduğunuz telefon numarası ile de size ulaşabilirler.

ÖNEMLİ: İlan içeriğiniz ile ilgili; siz tanımlama içeriklerine ne belirtirseniz, biz gerekli kontrolleri yapıp birebir aynı içeriği eklemek ile yükümlüyüz. Özel, Patentli, Gizli vb. içerikleri taşıyan projelerinizi lütfen kontrol ettikten sonra paylaşınız. Aksi taktirde Kobi Vadisi platformu hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

DİKKAT: Amacımız seçicilik değil, size veya firmanıza yardımcı olmaktır. Reklam veya tanıtıma dayalı içerikler kontrol edilerek kabul edilmemektedir.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları