Destek Merkezi

 


Kobi Vadisi portalına eklemiş olduğunuz yatırımcı arayan ilanlarınız, editörlerimiz tarafından kontrol edilerek en geç 24 saat içerisinde yayına alınmaktadır.

İlanınız; ilgili kategori, sektör, bulunduğunuz şehir vb. sayfalarda yayına alınmaktadır. Yeni bir yatırımcı şayet ilanınız ile ilgilenmesi durumunda anlık olarak sizinle iletişim kurmak için, ilan sayfasında yer alan başvuru alanından size ulaşabilir. veya ilan eklerken belirtmiş olduğunuz telefon numarası üzerinden sizinle iletişime geçebilir.

Yeni bir yatırımcı mesaj ile size ulaşmaya çalıştıysa, ön bilgilendirme mesajını size e-posta yoluyla bildiriyoruz. Mesaj hakkında ayrıntılı bilgi ve içeriğe ulaşmak için giriş yaptıktan sonra, ilan yönetim sayfasında yer alan ilanlarınızın sağ tarafında bulunan rakama tıklamanız durumunda gelen mesajları okuyabilirsiniz. Bu rakamlar, ilanınıza yapılan toplam başvuru sayısını temsil etmektedir.

Not: Yatırım ilanlarınızın daha geniş kitlelere ulaşması için, ekonomik fiyatlı dopingleri tercih ederek daha fazla yatırımcıya ulaşabilirsiniz.

Not: Yeni yatırımcılardan yatırım talebi alırken, yeni taleplerin e-posta adresinizde gelen kutusuna düştüğünden emin olmak için: “[email protected]” adresini adres defterinize eklemenizi önemle rica ederiz.

Bilgilendirme: İlanınız / yeni ekleyeceğiniz ilanınız; diğer proje / şirket / devren ilan sahiplerinin içerikleri gibi tüm ziyaretçilere açık konumdadır.

Sürekli olarak; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan tüm ziyaretçilerin erişebileceği şekilde tanıtılmaktadır.

Tarafınıza ulaşan yatırımcılara hiçbir suretle Kobi Vadisi ilan portalı referans olmamaktadır, tamamen sizin inisiyatifinizdedir.

Yeni bir yatırımcı tarafınız ile iletişim kurduktan sonra, ikili ilişkiniz sizin aracılığınız ile devam etmektedir.

 


Destek alabileceğiniz hızlı iletişim yolları