Arşivler: Directories

Noonuu

1997 Yılından günümüze Kokulu Mum ve Beton Saksıda mum üretimi ve satışı yapmaktayız. 300 model ve daha fazlası sürekli stoklarda, üretim aralıksız sürmektedir. Türkiye’de sadece bizim üretimimiz olan ürünler ile satış yapmaktayız.

İstanbul Kartal

FK Filament

FK Filament olarak 2018 yılından itibaren gelişen dünya teknolojilerinin en gözde teknolojilerinden olan 3 Boyutlu Yazıcıların sarf malzemesi olan Filament üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz 3 Boyutlu yazıcı kullanıcıları tarafından tercih bakımından Türkiye’de revaçta olan sayılı firmalar arasındadır.

Giresun Görele

Tepe Ahşap Palet

Tepe Ahşap Palet, firması olarak Ankara’dan Türkiye’nin tüm illerindeki üretici ve toptancı firmalara ahşap palet tedariği sağlayan bir firmayız.

Ankara Yenimahalle

Akisan Mekanik

Akisan Mekanik, 1994 yılında ticaret hayatına başlamış olup; yapı tadilat – tasarım – montaj – dizayn – güvenlik ürünleri tedarikçisi olarak 200’den fazla ürün gamını siz değerli müşterilere sunmaktadır. Bazı ürün grupları: Yangın söndürme sistemleri Su arıtma sistemleri Doğalgaz bağlantı ve tesisat ürünleri Kapsamlı sıhhi tesisat ürünleri Kalorifer montaj, bakım, tadilat ve yedek parça ürünleri Elektrik ve enerji ürünleri gibi vb. inşaat sektöründe yer alan ürün grubunu montaj, ürün satış ve tedarik hizmeti olarak sunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü

Hane House

Hane House, Tiny House on Wheels’in Türkiye’deki üreticilerinden biridir. Bu sektörde örnek gösterilen lider firmalardan biri olmayı hedefleyerek, asırlık ticari tecrübe ve üretim kabiliyeti ile sizler için eşsiz yaşam alanları yaratıyoruz. Hane House, İstanbul, Türkiye’nin Avcılar semtinde yer almaktadır ve dünya çapında işimizi kurmak istiyoruz. Hane House Türkiye’nin en iyi Tiny House On Wheels üreticisidir ve sağladığımız Tiny House on Wheels kaliteden ödün vermeden Türkiye’de üretilmektedir. Ürünlerimiz, tüm isteklerinizi dikkatle dinledikten sonra ihtiyaçlarınıza göre farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Hane House, Türkiye’de Tiny House on Wheels üreticisidir. Hane Tiny Evleri, aile dostu olacak şekilde inşa edilmiştir ve kompakt evlerin tüm modern kolaylıklarına sahip ideal başlangıç evleridir. Hafif olacak şekilde tasarlanan ev, treyler ile kolayca taşınabilir.

İstanbul Avcılar

Adeniz

Spor giyim, spor sütyeni, spor büstiyer, fitness, kadın giyim, üst giyim, alt giyim ürünlerini firmamız tedarik edebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar

Multicare

Teknik Aerosol Sprey, Sprey Boya, Oto Katkı Ürünleri, Oto Kozmetik Ürünlerimiz mevcuttur.

İstanbul

Marifet Şarküteri

Kars Eski Kaşarı, Kars Kaşarı, Kars Balı, Kars Tereyağı, Hoşaflık Kuru Kayısı, Kuru Dut, Kuru Dut Pekmezi vb. Kars Yöresel Ürünleri ve Nurçay çeşitleri ile tedarik hizmetleri sunmaktayız.

Kars Sarıkamış

Star Air Elektrik

Firma olarak yurtiçi ve yurtdışından ürünler tedarik ediyoruz istediğiniz ürünü istediğiniz sayıda en uygun fiyata temin ediyoruz ister konteyner ile sipariş verin isterseniz 100-200 her türlü hizmet vermeye hazırız.

Kocaeli

Protek Teknik

Yarı iletken koruma sigortaları Yüksek güçlü yarı iletkenler (Tristör, Diyot, IGBT vs.) Ağır sanayi için özel sensör çözümleri Vinç güvenlik ve otomasyon elemanları (Kumandalar, tambur switchler, tur switchleri, çatal switcler, encoder, fren sistemleri vs.) Hız ve pozisyon ölçüm elemanları (Encoder, Takojeneratör, Resolver vs.) Endüstriyel röleler (Acil stop, Işık bariyeri, Soft starter, İzolasyon izleme vs.) Konveyör güvenlik elemanları (Bant kaydı şalteri, İpli şalter, aşırı hız switchleri, vs.) Işıklı uyarı ve ikaz cihazları (Sirenler, sinyal kuleleri, kombinasyonlar vs.) Limit switch ve buton grubu

İstanbul

By Çakı

By Çakı firmamız bünyesinde hazır mutfak dolapları mobilya ve cns işlemeli lake oda kapıları üretimi pvc pencere tedarikçiliği yapmaktayız firmamız otel işyeri ev cafe anahtar teslim tadilatları yapmatayız antalya geneli hizmet vermekteyiz önceliğimiz müşteri MEMNUYETİDİR.

Antalya Konyaaltı

Meşeli Tekstil

Otel ve Hastane Tekstil Ürünleri tedarikçisi olarak hizmet vermekteyiz. ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmapaşa