Aşağıda yer alan tüm fiyat bilgileri sadece; Yatırımcı Arayan: Proje / Şirket / Devren kategorisinde yer alan ilanlar için geçerlidir.


 

 

Standart İlan Yayını / İlanı Yeniden Yayınlama

İlanınız; 30 / 60 gün süreyle yayında kalacaktır. Yayın süresi biten ilanınızın süresini uzatmak için satın almanız durumunda, eski ilan tarihi yenilenecektir.

30 Gün – 129 TL 60 Gün – 159 TL


 

 

Üst Sıra Gösterimi Doping

İlanınız, diğer ilanlar arasında; ilgili kategori, sektör, şehir ve öne çıkan ilanlar sayfalarında en üst sırada gösterimi sağlanmaktadır.

(yayın süresince)

30 Gün – 249 TL yerine 199 TL


 

 

Yatırım İlanları Vitrin Doping (hediyeli)

Kobi Vadisi yatırım ilanları sayfasında yer alan vitrin (slider) alanında logolu/resimli olarak yer alacaktır. (yatırım ilanları vitrin reklam modelini alan tüm kullanıcılarımıza, üst sıra gösterimi satın aldığı süre kadar hediye edilmektedir.)

(yayın süresince)

30 Gün – 349 TL


Doping Satın Almak İstiyorum:

Yeni ilan verirken: ilan ekleme sayfasındaki adımları takip ederek, doping seçimi adımından size en uygun olan reklam modelini seçebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanlarınız için: yukarıda yer alan doping modellerinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından editörlerimiz tarafından en kısa süre içinde aktif edilecektir.

Özel Çalışma:

Ayrıca proje, şirket, devren ilanlarınıza özel farklı reklam çalışmaları da yapabiliriz. Örn: özel mailing tanıtımı, push bildirimi, sayfa içerisinde açılır pencere, tüm sayfalarda sağ / sol dikey reklam gösterimi, bölgelere ve şehirlere özel gösterim vb.

Lütfen özel reklam talepleriniz için bize ulaşınız.


Not:

  • Belirtilen ücretler yalnızca 1 ilan için geçerlidir.
  • Ücretli ilan tipleri ödemelerini, ilan ekleme/düzenleme adımının ardından sistemin sizi yönlendireceği güvenli ödeme sayfasında ulaşabilirsiniz.
  • Ödeme sağlandıktan sonra güvenli ödeme sayfasına belirteceğiniz bilgilerinize göre e-fatura hazırlanıp, tarafınıza gönderilecektir.
  • Belirtilen doping reklam modelleri süreleri, ilanınız yayında kaldığı süre içerisinde geçerlidir.
  • Süresi biten ilanlarınızı yeniden yayınlamak isteğinize bağlıdır.
  • Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda, ilan süreniz doping satın alınan gün itibariyle yeniden 30 gün yayın süresi başlayacaktır.
  • Belirtilen fiyatlar, KDV dahil ücretlerdir.