Aşağıda yer alan tüm fiyat bilgileri sadece; Yatırımcı Arayan: Proje / Şirket / Devren kategorisinde yer alan ilanlar için geçerlidir.


 

 

Standart İlan Yayını – İlanı Yeniden Yayınlama

İlanınız; 30-60-90 gün süreyle yayında kalacaktır. Yayın süresi biten ilanınızın süresini uzatmak için satın almanız durumunda, eski ilan tarihi yenilenecektir.

30 Gün – 129 TL 60 Gün – 159 TL


 

 

Üst Sıra Gösterimi Doping

İlanınız, diğer ilanlar arasında; ilgili kategori, sektör, şehir ve öne çıkan ilanlar sayfalarında en üst sırada gösterimi sağlanmaktadır.

(yayın süresince)

30 Gün – 249 TL yerine 199 TL


 

 

Ana Sayfa Vitrin Doping (hediyeli)

Kobi Vadisi ana sayfasında yer alan vitrin (slider) alanında logolu/resimli olarak yer alacaktır. (ana sayfa vitrin reklam modelini alan tüm ziyaretçilerimize, üst sıra gösterimi satın aldığı süre kadar hediye edilmektedir.)

(yayın süresince)

30 Gün – 349 TL


 

 

Acil İlanlar Doping (hediyeli)

Kobi Vadisi Yatırım ana sayfasında ilanınız yatırımcılara direk gösterimi yer alacaktır. (acil ilanlar reklam modelini alan tüm ziyaretçilerimize, üst sıra gösterimi satın aldığı süre kadar hediye edilmektedir.)

(yayın süresince)

30 Gün – 449 TL


 

 

İlgili Kategori(ler) Sabit Reklam Doping (hediyeli)

Kobi Vadisi’nde yer alan ilgili kategori(ler) sayfasında bulunan sağ üst alana yerleşecek sabit reklam modelidir. (bu doping modelini aldığınızda, üst sıra gösterimi satın aldığınız süre boyunca hediye edilmektedir.)

(yayın süresince)

30 Gün – 499 TL


 

 

Özel Tanıtım Hizmeti

Projesine, iş fikrine, icadına, müzik grubuna, spor takımına, ürünlerine ve hizmetlerine… Kısacası, yatırımcı ve sponsor arayan girişimciler için hazırlanan mükemmel bir tanıtım hizmeti sizi bekliyor.

Ayrıntılar


Doping Satın Almak İstiyorum:

Yeni ilan verirken: ilan ekleme sayfasındaki adımları takip ederek, doping seçimi adımından size en uygun olan reklam modelini seçebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanlarınız için: yukarıda yer alan doping modellerinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından editörlerimiz tarafından en kısa süre içinde aktif edilecektir.

Özel Çalışma:

Ayrıca proje, şirket, devren ilanlarınıza özel farklı reklam çalışmaları da yapabiliriz. Örn: özel mailing tanıtımı, push bildirimi, sayfa içerisinde açılır pencere, tüm sayfalarda sağ / sol dikey reklam gösterimi, bölgelere ve şehirlere özel gösterim vb.

Lütfen özel reklam talepleriniz için bize ulaşınız.


Not:

  • Belirtilen ücretler yalnızca 1 ilan için geçerlidir.
  • Ücretli ilan tipleri ödemelerini, ilan ekleme/düzenleme adımının ardından sistemin sizi yönlendireceği güvenli ödeme sayfasında ulaşabilirsiniz.
  • Ödeme sağlandıktan sonra güvenli ödeme sayfasına belirteceğiniz bilgilerinize göre e-fatura hazırlanıp, tarafınıza gönderilecektir.
  • Belirtilen doping reklam modelleri süreleri, ilanınız yayında kaldığı süre içerisinde geçerlidir.
  • Süresi biten ilanlarınızı yeniden yayınlamak isteğinize bağlıdır.
  • Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda, ilan süreniz doping satın alınan gün itibariyle yeniden 30 gün yayın süresi başlayacaktır.
  • Belirtilen fiyatlar, KDV dahil ücretlerdir.