Aşağıda yer alan tüm fiyat bilgileri sadece; Yatırımcı Arayan: Proje / Şirket / Devren kategorisinde yer alan ilanlar için geçerlidir.Üst Sıra Gösterimi

İlanınız, diğer ilanlar arasında; ilgili kategori, sektör, şehir ve öne çıkan ilanlar sayfalarında en üst sırada gösterimi sağlanmaktadır.

149 TL (yayın süresince)

Satın Al


 


Ana Sayfa Slider (hediyeli)

Kobi Vadisi ana sayfasında yer alan slider alanında logolu/resimli olarak yer alacaktır. (ana sayfa slider reklam modelini alan tüm ziyaretçilerimize, üst sıra gösterimi satın aldığı süre kadar hediye edilmektedir.)

249 TL (yayın süresince)

Satın Al


 


Acil İlanlar (hediyeli)

Kobi Vadisi menü çubuğu içeriğinde yer alan Yatırım bölümünde ilanınızın yatırımcılara direk gösterimi yer alacaktır. (acil ilanlar reklam modelini alan tüm ziyaretçilerimize, üst sıra gösterimi satın aldığı süre kadar hediye edilmektedir.)

349 TL (yayın süresince)

Satın Al


 


İlgili kategori/sektör sabit

Kobi Vadisi’nde yer alan ilgili kategori veya ilgili sektör sayfasında bulunan sağ üst alana yerleşecek sabit reklam modelidir.

399 TL (yayın süresince)

Satın Al


 


Özel İlanlar

Bilgi gizliliği isteyen kişi/kurumlar için aktif edilmektedir. (Bu içerik satın alındığında ek bir reklam gösterimi sağlanmamaktadır.)

99 TL (yayın süresince)

Satın Al


Doping Satın Almak İstiyorum:

Yeni ilan verirken: ilan ekleme sayfasındaki adımları takip ederek, doping seçimi adımından size en uygun olan reklam modelini seçebilirsiniz.

Aktif olarak yayında olan ilanlarınız için: yukarıda yer alan doping modellerinden dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından editörlerimiz tarafından en kısa süre içinde aktif edilecektir.

Özel Çalışma:

Ayrıca proje, şirket, devren ilanlarınıza özel farklı reklam çalışmaları da yapabiliriz. Örn: özel mailing tanıtımı, push bildirimi, sayfa içerisinde açılır pencere, tüm sayfalarda sağ / sol dikey reklam gösterimi, bölgelere ve şehirlere özel gösterim vb.

Lütfen özel reklam talepleriniz için bize ulaşınız.


Not:

  • Belirtilen ücretler yalnızca 1 ilan için geçerlidir.
  • Ücretli ilan tipleri ödemelerini, ilan ekleme/düzenleme adımının ardından sistemin sizi yönlendireceği güvenli ödeme sayfasında ulaşabilirsiniz.
  • Ödeme sağlandıktan sonra güvenli ödeme sayfasına belirteceğiniz bilgilerinize göre e-fatura hazırlanıp, tarafınıza gönderilecektir.
  • Belirtilen doping reklam modelleri süreleri, ilanınız yayında kaldığı süre içerisinde geçerlidir.
  • Süresi biten ilanlarınızı yeniden yayınlamak ücretsizdir.
  • Yayında olan ilanlarınıza yeni doping almanız durumunda, ilan süreniz doping satın alınan gün itibariyle yeniden 45 gün yayın süresi başlayacaktır.
  • Belirtilen fiyatlar, K.D.V. dahil ücretlerdir.