Yatırımcı Arıyorum

Enteresan İş Fikirleri

Farklı İş Modelleri

Herkesin yaptığı işlerden farklı, biraz radikal, enteresan iş fikirleri arıyor ve hayatınıza farklılık katacak bir iş mi yapmak istiyorsunuz? Enteresan ancak geleceğin işi olabilecek, kazançlı iş fırsatları hakkında sizin için düzenlediğimiz yazımız umarız ki sizin için faydalı olur. Enteresan iş fikirlerine birlikte göz atalım.

Çok Bilinmeyen İş Fikirleri

Bombus arıları ile tanışın: Oldukça güzel getirisi olan ve hayvancılık sektöründe bambaşka bir sayfa açan bombus arıları girişimcileri de fevkalade heyecanlandırmaktadır. Teşvik programlarının da dahilinde olan bu iş seçeneği sizi de cezbediyor ise mutlaka değerlendirmelerinize almalısınız. Bal yapıcı özelliği ile bilinen ve tüylü arı olarak ta telaffuz edilen bombus arıları size de muazzam kazançlar sağlayabilir.

Otomatlara ne dersiniz?: Bir çok yerde karşımıza çıkan otomatları hatırlayacaksınızdır. Salt güzel ve verimli bir nokta bulmanız ve otomatınızı yerleştirmeniz kafidir. İster kitap, ister içecek, ister atıştırmalık otomatlardan biri size oldukça iyi kazançlar sağlayabilir. Meyve Otomatı İş Fikri

Altın kirazlar: Yer kirazı olarak ta sıkça telaffuz edilen ve kıymetli özelliklerinden ötürü altın kiraz adını alan bu eşsiz meyvenin ihracatını yaparak kazanç kapısı aralayabilirsiniz. İçerikleri ile bir çok derde deva olan altın kirazların alıcısı da oldukça fazla.

Organik meyve suyu barı: AVM’ler başta olmak üzere bir çok yerde karşımıza çıkmaya başlayan organik meyve suyu barları da hayatın koşuşturması içerisinde sağlıklı ve kısa molalar olmuş, bu sebeple olsa gerek muazzam rağbet görmüş, çok sevilmiştir. Çok maliyet gerektirmeyen bu işte enteresan ve kazançlı iş fırsatları listesinde. Girişimcisini çok yormayan ve salt sağlıklı meyveler ile içli dışlı olacağınız bu iş fırsatı da kesinlikle değerlendirilmeye değer. Meyve Suyu Satarak Kazanç Sağlamak

E-Ticaret: İnternet bugün hayatımızın olmazsa olmaz bir parçası. Bu olağan üstü dünya içerisinde satış yapabileceğiniz bir e-market kurmak fikri de son derece cazip bir fikir. Bir internet sitesi açabileceğiniz gibi, sosyal medya ağlarını da e- ticaret için kullanabilirsiniz.

Dans kursu açmaya ne dersiniz?: Hayat yeterince zorlar iken kimi biraz olsun sıkıntılarından sıyrılmak, kimi eğlenmek, kimi yeni çevreler edinmek için, ancak genelde bir çok kişinin rağbet ettiği dans kursları fevkalade talep görmektedir. Bir çok kişi eğlenerek zayıflayabildikleri için de dans kurslarını tercih ettiklerini söylüyor. Doğru lokasyonda açacağınız bir dans kursu ve eğitmenleriniz ile bambaşka bir dünyaya girebilir, siz de müşterileriniz ile eğlenirken  bir yandan da  para kazanabilirsiniz.

Korku evi açmak: Heyecan arayan ve çocuk ruhunu kaybetmemiş kişilerin sıkça ziyaret ettiği korku evlerinden birinin de patronu siz olmak ister misiniz? Muazzam kazançlar elde edebileceğiniz bu iş fırsatı, büyük maliyetler istememesi ile birlikte doğru lokasyonu bulduğu taktirde geliri ile sizi dahi şaşırtacaktır.

Reklam ajansı kurmak fikri:  Bugün bir yerlere gelebilmek için dahi kendinizi iyi ve başarılı ifade etmeniz gerekir iken unutmamak gerekir ki tüm evren adeta reklam ile dönmekte. E reklam ajanslarının da fevkalade farklı bir dünyaları ve muazzam kazançları olduğu gerçeği de gün gibi ortada iken, cesaretiniz var ise reklam ajansı kurmayı da düşünebilir ve kendinizi büyük sularda bulabilirsiniz.

Marangozluk: Marangozluk mu kaldı demeyiniz. Eğer böyle bir maharetiniz, sanatınız var ise en kısa sürede değerlendirmelisiniz. Açacağınız bir web sayfası ve sosyal medya hesapları ile tanıtımınızı yapıp muazzam kazançlar elde edebilirsiniz. Bugün yine marangoz eli değmiş ve bir benzerinin daha olmadığı mobilyalar ve ev aksesuarları oldukça revaçta. Bu işte yeteneklerinizi gösterebilir iseniz sandığınızdan çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Barista: Kahve seviyor ve bu iş üzerine çalışmak istiyor iseniz barista olabilir, geçeceğiniz eğitimler neticesinde bu zevkli ve kazançlı işe girebilirsiniz. Alacağınız eğitimler sonrası bir çok kafelerde ve kafe zincirlerinde barista olarak çalışabilir, bu farklı işi yapıyor olmaktan duyacağınız zevk yanı sıra  muazzam bir gelir elde etmenizde mümkün. Bu popüler iş kolu size yepyeni kapılar aralayacak ve yeni bir çevre edinmenize de vesile olacaktır. Henüz eğitim aşamasında dahi hayatınızın olumlu anlamda ne denli değiştiğini gördüğünüzde siz bile şaşıracaksınız.

Sevdiğiniz meslek ile uğraşmak size iş gibi gelmeyecek ve hayattan da çok daha fazla zevk almanıza vesile olacaktır. Bir yerden başlamak ve sadece biraz cesaret etmek ilk başta size gerekli olandır. Bol şans dileklerimizle.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumlar(2)

 1. Cevap yaz
  Deniz Gülveren yorumu:

  merhaba, bu paylaşımınızı okuduğumda reklam ajansı açmak fikri bana çok cazip geldi. çevremde sektörü araştırdım ve dün itibariyle kendi ajansımı açma kararımı verdim. Teşekkürler kobi vadisi.

  • Cevap yaz
   kobivadisi yorumu:

   size bir nebze olsun katkımız olduysa, ne mutlu bizlere.

Yorumunuz