Yatırımcı Arıyorum

Ev Hanımları ve KOSGEB

Ev Hanımlarına Kosgeb Desteği

Öyle becerikli ve yetenekli hanımlarımız var ki insan hayran kalmaktan kendini alamıyor. Adeta doğa kadar renkli ve muhtelif emek gerektiren işlerle uğraşan bayanlarımız bunu ticarete dökmeye geldiğinde maalesef biraz çekingen davranıyorlar. Hayallerini kimi zaman renklerle, kimi zaman lezzetlerle ortaya çıkaran hanımlardan iseniz siz de bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye edeceğiz.

Ev hanımları yeteneklerini aslında dün çeyizleri ile görücüye çıkarken bugün hayaller çok daha büyük. Hanımlarımız yeteneklerini uyuma, uyumu desene dönüştürür  ve emeği de renklerle taçlandırırken, çoğu zaman evlerini, yuvalarını da bir kuş misali döndürürler. Kimi zaman öyle işler çıkıyor ki bu yeteneği okulda öğrenemezsiniz diye düşünüyorsunuz hayranlıkla.

Özel uğraşları ile zaman zaman ev bütçesine katkı sağlayan bayanlarımız olsa da, büyümek yahut işi ticarete dökmek için beklemede kalmayı tercih eden bayanlarımız da var. Kendi ayaklarının üzerinde durabilecek nice yetenekli kadınlarımız sadece cesaret edemediklerinden kendi kabukları içerisinde kalıyorlar. Binlerce kadınımız ise bu kabuklarını kırıp hayatlarına bambaşka bir yön verdiler. Belki de şimdi sıra sizde! Heves ile yeteneği birleştirip, emek ile muhteşem işler ortaya çıkaran hanımlarımızın muhtelif işleri için artık destekler çok daha büyük. İster mutfakta maharetlerinizi gösterin, ister dikiş nakışta. İster el sanatlarında yetenekli olun, ister başka nice alanlarda maharetlerinizi sunun. Kadınlara Özel Hibe Krediler

Kadınlar İçin Kosgeb Kredileri

Artık hanımlar çok daha önde iş ve ticaret hayatında. Bir çok banka yahut devlet eli ile hanımlarımıza sunulan kolaylıklar ve açılan kapılar ile binlerce hanımefendi hayallerine ulaştı. Hibe desteği ile siz de küçük yahut orta ölçekli işinizi kurabilirsiniz. Kredi desteği ile siz de hayatınızı değiştirebilirsiniz. Sıfırdan hayat kuran bir çok kadınımız var bu yol ile. Siz de girişimci olabilir, hayallerinizin ve yüreğinizin götürdüğü yere gidebilirsiniz. Kosgeb, Kosgeb süreci, kısa süreli ve sizi hazır hale getiren eğitimleri, plan ve projeleri ile siz de yepyeni bir kapı açabilirsiniz.

Hayatına yeni sayfalar açıp, ufkunu geliştiren, maddi ve manevi kazançlar sağlayan bir çok hanımlarımızdan biri de siz olabilirsiniz. Küçük bir kurs ile hibe kredi hakkı kazanabilir, hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. İçinde yaşadığınız yeteneklerinizi binlerce kişi ile paylaşarak emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Evinizin patronu iken bir yandan işinizin patronu da olabilirsiniz. Bunların hiç biri artık sadece hayal değil. Yapmanız gereken sadece bir adım atmak. Akabinde her şey kendiliğinden gerçekleşecektir. Yeter ki siz gerçekten başarılı olmak istiyor musunuz ona karar vermelisiniz.

Kamu Kurumlarından Kadınlara Destek

Ev hanımlarının arkasında olan bu kamu kurumu ile siz de destek alarak iş fırsatları yaratabilir, aklınızdaki işi hayata geçirebiliriz. Uygulama usul ve esaslar takip edilerek siz de iş yerinizin anahtarını elinize alabilirsiniz.

O lezzetli tatlarınızdan, renklerin cümbüşü nakışlarınızdan yahut el sanatlarınızdan aldığınız manevi haz kadar maddi kazançta sağlayabilirsiniz.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz