Yatırımcı Arıyorum

Ev Kadınları Artık Daha Güçlü

Güçlü Kadın, Güçlü Toplum

Artık kendini eğiten ve kendine güvenen kadınlarımız, ailelerine çok daha fazla maddi destekte bulunurken, çok daha fazla başarılara imzalarını atıyorlar. Denemekten yılmayan, artık boğulmaktan korkmak yerine yüzmeyi öğrenmeyi tercih eden kadınlarımız, çalışmak ve üretmek konusunda oldukça azimliler. Bugüne kadar ev kadınlarımızı durduran aslında sadece başlamak için cesaret idi. Maharetli kadınlarımız bugün kendi ayaklarının üzerinde durabilirken, öz güvenlerini de tazelemekteler.

Birbirinden değerli ve çeşitli emekleri ve işleri ile ailelerini kalkındıran kadınlarımız, bazen devlet desteği veya kadınlarımıza özel krediler ile çok daha büyük başarılara da imza atmaktalar. İçgüdüler kuvvetli kadınlarımız, güçlü yönlerini fark ediyor ve yaptıkları ile takdiri fazlasıyla hak ediyorlar. Sorumluluğun ilerlemeden önce geldiğini bilen girişimci kadınlar fazlasıyla zor olan ev hanımlığının  dışında da başarılarını gözler önüne sermekteler. Değişime inanan ve yapmak istediklerinin bilincinde olan ev hanımları planları ve yaptıkları işleri ile kendi geleceklerini de inşa etmektedirler. Çalışarak kendisine, ailesine ve en önemlisi çocuklarına da daha iyi ve faydalı bir eş ve anne olduklarını düşünen hanımlarımız, hayata karşı da çok daha dayanıklı bir duruş sergileyebiliyorlar.

İşini Sevgiyle Yapan Kadınlar

Hepimizin hayatında zorluklar oluyor. Muhtelif sorunlarla boğuşurken maddi anlamda da ayakta kalmayı beceren ev hanımlarının tek farkı denemekten ve yeni fırsatlar aramaktan vazgeçmemeleridir. Böylelikle herkesten bir adım önde olmayı başarmaktadırlar. Başarılı kadınlarımızın bir diğer özelliği de sakin tavırlarıdır. İşler kötüye gittiğinde de olgunluk gösterir ve dengeyi sağlamayı başarırlar. Ev hanımlarımız mumunu meşaleye çevirebilen, işini sevgiyle yapan, denemeye yürekli ve fevkalade maharetlidirler. Hanımlarımız artık sadece hayal kurmuyor, işi ele  alabiliyor olmaları da kendilerine olan güvenlerinin artmasını sağlamaktadır. Kendine güvenen kadın daima çok daha güçlüdür.

Kadınlara Yönelik Destekler

Hanımlarımızın gücüne güç katan hayli önemli desteklerde mevcut. Evvela devlet desteği, akabinde bankaların hanımlara özel ödeme kolaylıkları sağladığı destekler derken hanımlarımızın önü açılıyor. Tüm bu destekler hanımlarımızın hayallerine kavuşması ve kazanmaları için. Kendi işlerini yapmak, üretmek ve katkı sağlamak isteyen hanımlarımız, başlangıç süreleri zarfında muhtelif eğitimlerden de faydalanmaktalar. Bugünün şartlarında kendi analizini iyi kotarabilmiş ve ne yapmak istediğine karar verebilmiş, en önemlisi cesaretini toplayabilmiş bir ev hanımı, düşük miktarda mikro kredi yahut devlet destekli orta ölçekli bir kredi ile hayallerine kavuşabilir. Hibe kredilerden faydalanan hanımlarımızın bir çoğu işlerini çok daha büyütmüş ve kendi işlerinin patronu olmuş durumdalar. Ev hanımı profili son yıllarda oldukça değişti. Pozitif anlamdaki bu değişim hem aileleri hemde toplumumuzu daha güçlü kılmakta. Hayatla mücadele zor. Bu mücadelede hanımlarımızı destekleyen fonlar, finansörler, devlet kredileri veya banka kredileri, özellikle dar gelirli hanımlarımızın kendi işlerini yapabilme gücünü vermektedir. İşleyen bu sistemler neticesinde becerilerini kazanca çeviren kadınlarımız, kimi terzilik, kimi tuhafiyecilik, kimi el işleri gibi muhtelif bir çok, sınırsız fikir hayata geçirilebilir.

Unutmamak gerekir ki güçlü kadın güçlü toplum demektir.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz