Yatırımcı Arıyorum

Evde Terzilik Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evden Terzilik Yapmak

Bir çok maharetli hanımlarımız ve hatta beylerimiz, terzilik yaparak gelir ve ek gelir elde etmektedirler. Bu tarz bir ustalığa sahipseniz kazanç elde etmeniz son derece kolay olacaktır. Bayan kıyafet çeşitlerinden, pike takımlarına, masa örtülerinden, çocuk kıyafetlerine dek nice  çeşitli ürünler sunabilir, böylelikle kazancınızı da katlayabilirsiniz.

Sosyal medyanın ve internet dünyasının da desteğini alarak kısa sürede bir çok kişinin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Temiz ve titiz çalışmalarınızın, el emeklerinizin en güzel ve en göz alıcı fotoğraflarını paylaşarak insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle sizinle irtibata geçebilir ve fiyat bilgisi alarak sipariş verebilirler. Bundan sonra yapmanız gereken anlaştığınız şartlarda ve aldığınız sipariş üzerinden, söz verdiğiniz gibi işinizi teslim etmek, maharetlerinizi konuşturmaktır. Sosyal medya da aktif bir şekilde yer almanız da oldukça önemli. Daha evvel yaptığınız göz alıcı işlerinizin fotoğraflarını sosyal medyada ve internette paylaşarak işinize başlayabilirsiniz. Küçük siparişler ile başlayıp, bugün işini oldukça büyüten kişilerin sayısı ise inanın muazzam rakamlarda. Bu da elbette yine ileri ki zamanlarda sizin vereceğiniz karara bağlıdır.

Elbise Tasarlamak

Çocuk kıyafetleri ve bebek nevresim takımları başta olmak üzere, anne çocuk eş model kıyafetler en çok rağbet gören işlerin başında gelmektedir. Akabinde masa, çay örtüleri ve pike takımları gelmektedir. Mutfak perdesi gibi özel siparişlerde sıkça alabilirsiniz. İşi teslim edeceğiniz tarih, üç gün, beş gün, bir hafta veya on gün, işin zorluğuna göre net olmalı ve müşteri memnuniyetini esas almalısınız. Kaybedeceğiniz bir kaç müşteri kazançlarınızı bayağı aşağı çekebilir. Ancak küçük jestler yahut özel bir paketleme ile gönlünü kazanacağınız tek bir müşteri sayesinde bir anda bir kaç sadık müşteri edinebilirsiniz.

Muazzam yeteneklere sahip, fevkalade işler çıkarabilen terzilerimiz var. Bunun yanı sıra evinde maharetlerini sadece eşe dosta gösterebilen akıl almaz yeteneklere sahip insanlarımız da mevcut. Kendi düzenini bozmadan, maharetleri ile ek gelir elde etmek isteyen, maharetlerini farkında ama cesaret edemeyen insanlarımızın sayısı da oldukça fazla. Küçük bir cesaret ile büyük gelirler elde edebilir ve keşke daha önce başlasaymışım bile diyebilirsiniz.

Kendini Geliştirmek

Terzilik maharet kadar işi severek yapmayı da ister. İşini severek ve özenle yapan terzinin işlerinde bile bu sevgiyi ve itinayı görebilirsiniz. İşinizi severek yapmanız yüz yüze hiç gelmeseniz dahi, ürünü eline aldığında müşterinize de yansıyacaktır. Özenli, müşterinize kendini özel hissettirecek bir paketleme ile de müşterinizin gözünde önemli artılar kazanabilirsiniz. Gününüzün size kalan saatlerinde tamamlayabileceğiniz siparişlerinizden kazanacağınız paralar ile bir borcunuzu kapatabilir yahut istediğiniz bir şey için para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Harcamalarınıza da destek olabilir, ev bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Her geçen gün zorlaşan yaşam şartlarına böylelikle siz de ürettikleriniz ile destek olabilirsiniz. Maddi kazançların yanı sıra işlerinizin beğenilmesi, başka evlerde hayat bulması da size farklı bir mutluluk yaşatacaktır. Üstelik bu işi hem hanımlarımız, hem beylerimiz yapabilir. Terzilikten anlayan herkesin kolayca girişebileceği bu ek iş oldukça tatminkar bir kazanç kapısını aralayacaktır. Ancak elbette asıl olan bu işe olan yatkınlığınızdır. Elbette muhtelif kurslara ve workshoplara katılabilir, bir çok model için internette yayınlanan videolardan destek alabilirsiniz. Terzilik işi yelpazesi oldukça geniş bir iştir. Büyük beden bayan kıyafetleri, yahut abiye kıyafetlerinin de alıcısı ve meraklısı oldukça fazladır. Neleri çok daha kolay yapabilir, hangi ürünlerin işini almak size daha uygun, ayırabileceğiniz zamanınız ne kadar müsait gibi kendinize soracağınız sorularla neler yapabileceğinize elbette siz karar vereceksiniz.

Terzilik Yaparak Para Kazanmak

Kendi eviniz konforunda, planlarınız ve programlarınızı çok bozmadan, az maliyetlerle girebileceğiniz bu ek iş seçeneği, terzilik ile siz de gayet güzel kazançlar elde edebilir, kendinize yepyeni bir başlangıç fırsatı tanıyabilirsiniz. Terzilik üstelik ustasına da adeta bir terapi gibidir. Yapmaktan keyif duyacağınız bu işte işlerinizin beğenilmesi taktir görmeniz de kendinize olan güveninizi adeta tazeleyecektir. Üretkenliğinizi perçinleyecek olan bu ek iş ile hayatınıza dahil edeceğiniz artılarda oldukça fazla olacaktır. Eğer sizin de terzilik gibi bir ustalığınız veya maharetiniz var ise ve aldığınız bir işi yetiştirebilecek kadar kendinize ayırabildiğiniz günde bir kaç saate sahip iseniz bu ek iş fırsatını düşünmenizi öneririz. Çalışmanın verdiği haz ve kazanacağınız gelirler ile kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz aşikardır.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz