Yatırımcı Arıyorum

Evde Yapılacak İşler 2017

Evde Ek İş Yapmak

Günümüzün en popüler iş alanlarından biri de hiç şüphesiz ki evde yapılabilen işlerdir. Hem ev hanımları, hem emekliler hem de öğrenciler için birçok evde çalışma yolları bulunmaktadır. Bu sayede herkes evlerine düşük veya yüksek belirli bir gelir getirebilmektedir. Günümüzün birçok vaktini evlerimizde boş boş oturarak veya TV izleyerek geçirmekteyiz.

Bu boş vakitlerimizi değerlendirecek hem kendimizi oyalayacak hem de hobilerimizi gerçekleştirebileceğimiz birçok iş yapabiliriz. Her yıl olduğu gibi evde yapılacak işler 2017 yılında da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden farklı herkesin hobisine ve kişiliğine uygun iş imkanları ile artık siz de ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde etiket yapma işi

Aslında herkesin yapabileceği bu işi hem ek gelir olarak hem de kendi işiniz olarak yapabilirsiniz. Aslında diğer evde yapılan işler gibi bu iş de takım işi olarak yapıldığında çok daha kısa sürede bitmektedir. Etiketleme herhangi bir ürünün cinsini, özelliklerini veya bedenini belirten birçok bilginin ürüne monte edilmesidir. Yapılacak etiketler arasında ise, gıda etiketi, giysi etiketi, barkod etiketi, yatak etiketi gibi etiketler yer almaktadır. Ancak evlerde yapılacak olan etiketlerde genel olarak giysi etiketi bulunmaktadır.

Etiketleme işinin en önemli kısmı ise hızlı ve dikkatli olunmasıdır. Aslında bizlerin marketlerde veya mağazalarda görmüş olduğumuz etiketler de genellikle evlerde yapılan etiketlerdir. Bu nedenle evde etiket yapma işi birçok kişinin yapabileceği ek gelir olarak oldukça kazançlı bir iştir.

Evde makale yazarak para kazanma işi

Yine hem ev hanımlarının hem öğrencilerin hem de çalışan veya emeklilerin evde yapabileceği işler arasında yer alan işlerden biri de makale yazmaktır. Günümüzde evde yapılacak işler 2017 yılında en çok tercih edilenler arasında makale işi yer almaktadır. Kelimeler ile arasının iyi olduğunu düşünen her birey, akıcı cümle kurabileceğine inanan her kişi bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.

Her gün istediğiniz kadar çalışarak evinizde istediğiniz sayıda makale yazarak bu işi yapabilirsiniz. Günde isterseniz 2 saatinizi ayırarak isterseniz de 5-6 saatinizi ayırarak bu işi yapabilir ve istediğiniz miktarda para kazanmayı kendiniz tercih edebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapma işi

Her geçen gün arz ve talebin artmış olduğu işler arasında nikah şekeri de bulunmaktadır. Sadece nikah için değil, nişan, kına, sünnet veya diğer özel günler için yapılacak olan bu hatıra amaçlı şeker veya magnetleri evlerinizde yapabilirsiniz. Birçok firmanın kendisinin de yapmış olduğu bu iş için, firmalar bazı durumlarda yetişemediklerinde ev hanımlarına bu işleri vermektedir.

Evde hem eğlenerek hem de televizyonunuzu izleyerek yapabileceğiniz bu iş ile birlikte evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. İlgilenildiğinde ve araştırıldığında diğer işlere göre daha çok gelir getiren bu iş ev hanımları için oldukça basittir.

Evde takı tasarlama işi

Kadınların evlerinde severek yapacakları işler arasında takı tasarlama işi de yer almaktadır. Özellikle her geçen gün el işi tasarımların çok daha moda olduğu şu günlerde evde yapılacak işler 2017 yılı için takı tasarımı gösterilmektedir. Takı işini kendi beceriniz yanı sıra herhangi bir kursa giderek de geliştirdiğiniz bir durumda evde yapacağınız takı tasarımlarını sosyal medya üzerinden tanıtarak satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya dışında sahibinden.com veya senyapsensat.com gibi web sitelerinde de yine yapacağınız tasarımları satışa sunabilirsiniz. Kendisine göre herhangi bir iş bulamayan ev hanımları için günümüz şartlarında takı tasarımı işi oldukça karlı ve kolay bir iştir. Siz de evde boş vaktinizi takı tasarlayarak geçirin ve evinizin gelirine katkıda bulunun.

(güncellenmeye devam edecektir.)


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorum(1)

  1. Cevap yaz
    Ercan Dönmez yorumu:

    Nikah sekeri yapabilirim

Yorumunuz