Yatırımcı Arıyorum

Fikir ve Finansal Ortaklık

Fikirleri Hayata Geçirmek

Bir çok insanın aklında harikulade fikirler var. Hepsi de oldukça kazançlı ve yeniliklerle dolu fikirler. Bu fikirlerin hayata geçmesi için gerekli olan finansal desteğe sahip olmamaları, fikirlerin hayata geçmesini önlemekte. Bu durum karşısında aslında hem fikir sahibi, hem de ülke istihdamı kaybetmekte. Bu noktada melek yatırımcılar fikir sahiplerinin imdadına yetişiyor. Siz fikirleriniz ve projeniz ile, melek yatırımcınız finansal desteği ile birlikte bir yola çıkıyorsunuz. Böylelikle hem siz, hem finansal destekçiniz yani melek yatırımcınız, hem de ülkemiz kazanıyor.

Melek Yatırımcı Desteğiyle İş Fikrini Başlatmak

Melek yatırımcı, ülkemiz için yeni bir kavram olsa da oldukça güven veriyor. Girişimciler, yolun başında iken bankaların gözünde de çok güvenilir olmayabiliyor. Özellikle ticari geçmişi olmayanlar destek almakta oldukça zorlanıyor. Bu noktada girişimcilere melek yatırımcılar güveniyor ve destek veriyor. Üstelik sadece finansal destek değil, tecrübeleri ile de yol gösteriyor. Melek yatırımcı bir girişimcinin nefesi tıkandığında, dara düştüğünde yetişen, soluk olan kişidir. Artık dünyada yıllardır mevcut olan bu sistem, ülkemizde de güven ile yol alıyor. Melek yatırımcı girişimcisine oldukça büyük faydalar sağlıyor.

Bugün dev şirket olan isimler de ilk zamanlarında bugün sahip oldukları hacimlerinde, ölçeklerinde değil idiler. Azimle çalışarak ve muhtelif desteklerle büyümüştürler. Siz de melek yatırımcının elinden tutması ile sağlıklı bir büyüme yaşayabilir, istikrar ile günden güne büyüyebilirsiniz. Hazinenin yayınladığı mevzuatlarda da kendine yer bulan melek yatırımcılara güvenebilir, sistem ile birlikte siz de büyüyebilirsiniz. Hazine müşteşarlığın kontrolleri ile de işleyen bu iş oldukça sistematik. Melek yatırımcılarınız da aldıkları sorumlulukların farkında, sizin kazanmanız için titizlikle çalışacaktır.Sizin yapmanız gereken zaman zaman yapılan yarışmaları ve Tv programlarını, internet üzerinden melek yatırıcımları takip etmeniz, aklınızdaki fikire yatırımcınızı inandırmanız, düşündüğünüz iş ile alakalı sağlam bir sunum hazırlamanız gerekmektedir. Umut vaat eden bir iş olduğuna inandırabilir iseniz meleğinizi, yolunuz oldukça açık demektir.

Melek Yatırımcı ile Ortak Olmak

Melek yatırımcınız belirli bir hisse karşılığı sizinle yola çıkar. Ama bu sizi korkutmasın çünkü meleğiniz,şirketinizde sizi engelleyecek müdahalelerde bulunmayacaktır. Sizin kazanmanız için yanınızda olacak, sizin kazanmanız ile o da kazanacaktır. Sağlam bir şirket olmanız için sizi geleceğe hazırlayacaktır. Sizi yukarılara taşıyacaktır. Sizin için büyük avantajlar sağlayacaktır. Küçük ve orta ölçekli girişimciler için fevkalade desteklerde bulunarak büyümelerini sağlarken, büyük isimlerin de zirveye ortak olmaları için yardım etmektedirler. Büyüme hususunda melek yatırımcıların katkıları oldukça büyüktür.

Salt bireysel büyüme de değil, ekonomik durgunlukların üstesinden gelmekte de melek yatırımcıların önemi oldukça büyüktür. Özellikle duraklamalarda, küçük kriterlerde küçük ve orta ölçekli girişimcilerin ayakta durmalarında melek yatırımcıların rolü çok çok büyüktür. Üstelik yeni girişimcileri de teşvik eden bu yatırımcılar, sağlam büyüyen yeni iş ve işleri de desteklemektedirler. Siz de eğer yolun başında ve adım atma cesaretinizi toplamış biri iseniz bir an önce melek yatırımcınız ile tanışmanızı, fikir ve finansal ortaklığınızı kurmanızı temenni ediyoruz.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumlar(2)

 1. Cevap yaz
  Ramazan Fırat yorumu:

  Merhaba bu mesajımı kim görür kim cevaplar bilemiyorum ama ben yine de yazmak istiyorum belki Allah sevdiği bir kulu bunu görür ve cevaplar ülkemizde bildigimiz kadariyla manda sütü ve manda sütünden yapılmış süt ve süt ürünleri çok az var ben bunun la alakalı Türkiye’de manda fabrikası kurup ülkemize en sağlıklı ve kaliteli hizmeti sunmak istiyorum lakin bunun için destek istiyorum. Değerli melek yatırımcılarimizdan amacım burda hem istihdam sağlamak hemde ekonomiyi canlandırmak. Yoksa ölümün olduğu şu fani dünyada ahiretimizi yakmaya değmez saygı ve selâm ile …

  • Cevap yaz
   kobivadisi yorumu:

   Sn. Ramazan Fırat

   Kobivadisi.com’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

   Yatırımcı aramakta olduğunuz projeniz ile ilgili yapmanız gereken tek içerik; Yatırımcı Bul sayfamızı ziyaret ederek, detaylı bir şekilde tüm içeriklerinizi eklemeniz gerekmektedir.

   İlan kaydı tamamlandıktan sonra, gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede yayına alınarak tarafınıza bilgi verilecektir.

   Saygılarımızla, iyi günler.

Yorumunuz