Yatırımcı Arıyorum

Finansal Destek Arıyorum

Yapılan bir araştırma sonucu, üniversite mezunu kişiler arasında sadece %30’u mezun oldukları sektör alanında çalışıyor. Yine benzer bir araştırma sonucu, çalışanların sadece yüzde kırkı işlerinden memnun. Siz de çalışan fakat aklında ve kalbinde başka hayalleri taşıyan biri iseniz yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

Finansal Destek Bulmak

Şu işi kurabilseydim keşke yahut şu hayalimi hayata geçirebilseydim dediğiniz oluyorsa size melek yatırımcılardan bahsetmek isteriz. Melek yatırımcılar, idealist, kazandırırken kazanmayı seven girişimci destekçileridir. Harikulade bir fikriniz yahut oldukça kazançlı bir iş kurma hayaliniz var. Maalesef finansal desteğiniz yok ve tüm hayaller yarım kalıyor ise işte tam bu nokta da melek yatırımcı devreye giriyor. Evvela aklınızdaki fikirleri güzel bir sunuma dökmeniz ve melek yatırımcı veya yatırımcıların kapısını çalmanız gerekiyor. Kısa sürede kendinize ve yapacağınız işe meleğinizi inandırır iseniz, melek yatırımcı size ihtiyacınız olan finansal desteği sağlıyor. Sadece finansal destek ile yetinmiyor ve size network ve çevresini açıyor. Hayatta belki de en zor bulunan şeyi, tecrübeyi ayağınıza getiriyor. Kazanmanız için sizinle el ele veriyor. Ancak bir patron edası ile işinize kurulduğu veya kurulacağı söylentisi külliyen yanlıştır. Hisse yahut fon aldığı doğrudur ancak iş sizin işinizdir. Fikirlerinizin de büyümesi ve vizyonunuzun gelişmesinde de size çok şey katacak olan meleğiniz, çalıştığınız süre boyunca nasıl daha başarılı olurum sorusunun müzakeresini yapacaktır sizinle.

Finansal okur yazarlık diye bir beceri vardır. Bunun özellikle yeni bir girişimci de olması pek olası bir durum değil. Ancak girişimcinin çok şey öğrenebileceği finansal okur yazarlığı da yine melek yatırımcısından öğrenebilir. Melek yatırımcınız ile yola çıkar, büyür, belki bir zaman sonra ortaklar alır ve daha da büyüyebilir, belki de zamanı geldiğinde yurt dışına ihracatta bile bulunabilirsiniz. Melek yatırımcınız ile en az iki yıl bir arada çalışacağınızı unutmamak gerekir. İki yıldan sonra vergiden muaf bir biçimde yolunuza dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Melek yatırımcınızın size açtığı yol en doğru yol olacaktır. Bir işe melek yatırımcı ile başlamak size muazzam artılar ve avantajlar kazandıracaktır.

Finans Arayışı İçin Melek Yatırımcılar

Tüm dünyada girişimcilere yardımcı olan melek yatırımcılar, dünya borsalarını ve dünyada yeni iş imkanlarını da olumlu açıdan etkilemektedirler. Fevkalade önemli gelişimlere imza atan ve vesile olan melek yatırımcılar, iş fikirleri olan girişimcilere de olağan üstü destekler sağlamakta. Hazine müsteşarlığının desteği ile de ülkemizde melek yatırımcılar ile alakalı harikulade bir uyanış ve farkındalık oldu. Destekler ile kazananların sayısı oldukça yüksek. Oldukça iyi aşamalar kaydedildiği aşikar. Hem kamu, hem girişimci kişiler kazandı. Projesine inanan, benim fikrim para kazandırır diyebilen ve gözlerinde ışığı taşıyan bir girişimciyi bir de melek yatırımcısı destekler ise oldukça parlak ve kazançlı günler girişimcisini beklemektedir. Siz de harika bir projem var, finansal destek arıyorum diyorsanız melek yatırımcılar fikri üzerinde iyice düşünmelisiniz.

Finansal desteği nasıl bulacağım?

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/proje ekle adresini ziyaret ederek;

 • Yatırımcı Arıyorum
 • Ortak Arıyorum
 • Satılık Şirket
 • Satılık Marka

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumlar(5)

 1. Cevap yaz
  ahmet yorumu:

  merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ismim ahmet gür 1999 konya doğumluum ve konyada yasıyorum
  BİR PROJE iş fikrim var finansman ortak arıyorum iş güçü bana ait pazarlama bana ait
  14 parça kalem üründen bir set üretmek + uygulama bayisi =200.000 sermaye gerektiriyor yıllık kar oranı 150 bin ila 200 bin arasında otomotiv üzerine bir iş fikri
  whatsaptan ulasırsanız sevinirim ***

 2. Cevap yaz
  Abdurrahman yorumu:

  Merhaba bende dünyaya olmayan iki buluşum var finansman destek arıyorum ***

  • Cevap yaz
   Fatma yorumu:

   Isimi gelistirmek icin ortak ariyorum

   • Cevap yaz
    Anonim yorumu:

    işiniz nedir?

    • Cevap yaz
     Şeref yorumu:

     enerji sektörü ne yakacak tedarik etmek için finans sağliyabilecek ortak arıyorum

Yorumunuz