3d Sergi Ürün Satış

2017 yılında 3d ahşap puzzle- maket ve dekoratif ürünler imalatında yoğun çalışmalar sonucu 1000 in üzerinde proje ile Türkiye piyasasına giriş yapmış bulunmaktayız.
Ürün yelpazemizin geniş olması hitap edeceğimiz müşteri kitlesini de aynı oranda artırmakta buda dinamik yapımızı araştırma geliştirme ruhumuzu motive etmektedir.
Üretim de kullandığımız makine teçhizat parkurumuzda aynı oranda gelişmektedir.

Günümüzün ekonomik şartlarını göz önünde bulundurarak, hızlı ve seri satış yapılabilecek projelerimize öncelik verdik ve kendi bölgemizde bu ürünlerle çok hızlı bir ivme kazandık.
”Sağlığa zararsız, Eğitici, Eğlendirici” ürünler ile eğitim sektöründe okullarda öğrencilerimize yönelik ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden oldukça ekonomik şartlarla sunmaya başladık.
Biz bu bilgi ve iş yükü tecrübemizi ülkemizin 81 ilinde değerli çalışma ortakları ile paylaşmak kazancımıza yeni iş planları ile hep birlikte devam etmek arzusundayız.

Sıfır risk ile yatırımınızı 2 iş günü içinde nakit olarak geri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Girişimci arkadaşta aradığımız özellikler ikili insan ilişkileri güçlü olması, güler yüz, temiz, bakımlı, girişken hatta öğretmen ve okul çevresi geniş olanlar için referanslı çalışmalarda satışta başarı yüzde yüz diyebiliriz.
Detaylı görüşmeleri öncelik telefon ile sonrasında ise hızlı bir biçimde yüz yüze görüşme yaparak başlamak istiyoruz.

Yatırım Tutarı₺2000
İsim Hakkı BedeliYok
m2 Kurulum Maliyeti₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti₺0
Minimum Nakit İhtiyacı₺1000 - 2000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi₺1000 - 2000 TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü1 - 3 ay
Gelirden PayAlınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 533 621 0030Üye: Mehmet Kazım Yılmaz

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama