46 Zurna Dürüm Franchising

46 Zurna Dürüm Franchising Bilgileri

2011 senesinde başlatılan titiz bir arge çalışmasının sonucunda 2012 senesinde 46 zurna dürüm olarak ve döner organizasyon şirketinin bir markası olarak faaliyete geçti. 2018 yılına kadar hiçbbir bayilik vermeden sağlam adımlarla arge çalışmasına devam ederek, 46 zurna dürüm, yeni tarz franchise modeli, her sorunu ve desteği verebilen merkez desteği, karlı gelir modeli, karlı gelir modeli, lokasyon analizi sunmaktadır.

2018 yılının ortalarında bayilik isteği konusunda yogun talep üzerine franchise vermeye başlayarak şubeleşme yönünde emin adımlarala hızlı bir yol katetmeye başladı. Kahramanmaraş gıda sektöründe 35 yıllık bir deneyime sahip 46 zurna dürüm, beyaz etin en leziz bölümü olan gögüs ve kalça bölümü özel zurna sosu, tavuk marinasyonları üretim tesisimizde günlük olarak üretilerek lezzet takdir kazanarak şubelere dagıtılmaktadır. Firma kahramanmaraş kökenli olduğu için arge çalışmasında kahramanmaraşın doğal, organik ve damak tadına en uygun 20 çeşit baharatın formülüze edilen karışımından bir yıllık arge çalışmasından sonra lezizz ve doyurucu 70 cm dürüm rüyası ortaya çıktı. Günlük olarak özel el yapımı lavaş üretiminden, 46 zurna dürüm sosuna kadar ürünler taze ve günlük üretilmektedir.

Markamız yemediğini yedirmeden, kalite ve hijyende ödün vermeden, tüm şubelerinde standartı, kaliteyi hizmet edinmiş güçlü yönetim ve üretim kadrosu ile franchise ailesini geniş bir sayı artışı ile türkiyenin her bölgesine, her ilçesine yoğun talep üzerine bayilik verme kararı almıştır. Beyaz etin lezzetini 46 zurna dürüm çeşitleri ile arge çalışması ve markanın hergün büyümesi yurt dışındanda bayilik talepleri gelmeye başlamıştır. Düşük maliyet karlı yatırımı bayilerine sunan yeni nesil damak lezzeti olan zurna dürüm 35 cm, 45 cm, 70 cm şeklinde karnınız acıktığında mideniz zil değil, zurna çalak sloganı ve yeni konsept ve şubeleri ile hızla büyümeye devam ediyor.

Bayilik tarafında yoğun istek üzerine istanbul ve çevre illerden sonra anadoluda franchise şube isteklerini geri çevirmeyerek anadoluda da hızlı bir şekilde şubeleşme hikayesine devam etmektedir.


 

Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

46 Zurna Dürüm Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

5433094646Üye: rahime turan

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.