46 Zurna Dürüm Franchising

46 Zurna Dürüm Franchising Bilgileri

2011 senesinde başlatılan titiz bir arge çalışmasının sonucunda 2012 senesinde 46 zurna dürüm olarak ve döner organizasyon şirketinin bir markası olarak faaliyete geçti. 2018 yılına kadar hiçbir bayilik vermeden sağlam adımlarla ar-ge çalışmasına devam ederek, 46 zurna dürüm, yeni tarz franchise modeli, her sorunu ve desteği verebilen merkez desteği, karlı gelir modeli, karlı gelir modeli, lokasyon analizi sunmaktadır.

2018 yılının ortalarında bayilik isteği konusunda yoğun talep üzerine franchise vermeye başlayarak şubeleşme yönünde emin adımlarla hızlı bir yol kat etmeye başladı. Kahramanmaraş gıda sektöründe 35 yıllık bir deneyime sahip 46 zurna dürüm, beyaz etin en leziz bölümü olan göğüs ve kalça bölümü özel zurna sosu, tavuk marinasyonları üretim tesisimizde günlük olarak üretilerek lezzet takdir kazanarak şubelere dağıtılmaktadır. Firma Kahramanmaraş kökenli olduğu için ar-ge çalışmasında Kahramanmaraşın doğal, organik ve damak tadına en uygun 20 çeşit baharatın formülüze edilen karışımından bir yıllık ar-ge çalışmasından sonra leziz ve doyurucu 70 cm dürüm rüyası ortaya çıktı. Günlük olarak özel el yapımı lavaş üretiminden, 46 zurna dürüm sosuna kadar ürünler taze ve günlük üretilmektedir.

Markamız yemediğini yedirmeden, kalite ve hijyende ödün vermeden, tüm şubelerinde standardı, kaliteyi hizmet edinmiş güçlü yönetim ve üretim kadrosu ile franchise ailesini geniş bir sayı artışı ile Türkiye’nin her bölgesine, her ilçesine yoğun talep üzerine bayilik verme kararı almıştır. Beyaz etin lezzetini 46 zurna dürüm çeşitleri ile ar-ge çalışması ve markanın her gün büyümesi yurt dışından da bayilik talepleri gelmeye başlamıştır. Düşük maliyet karlı yatırımı bayilerine sunan yeni nesil damak lezzeti olan zurna dürüm 35 cm, 45 cm, 70 cm şeklinde karnınız acıktığında mideniz zil değil, zurna çalak sloganı ve yeni konsept ve şubeleri ile hızla büyümeye devam ediyor.

Bayilik tarafında yoğun istek üzerine İstanbul ve çevre illerden sonra Anadolu da franchise şube isteklerini geri çevirmeyerek Anadoluda da hızlı bir şekilde şubeleşme hikayesine devam etmektedir.


Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Kosgeb Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]

46 Zurna Dürüm Franchising Hakkında Bilgiler

Sektör Fast Food
Firma Unvanı Z PLUS ORG. VE DAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Yetkili Kişi Rahime Turan
Kuruluş Yılı 2012
Adres KAPTANPAŞA MAH. F. SULTAN MEHMET CD. NO:30/E BEYOĞLU İSTANBUL
[tab-area3]

46 Zurna Dürüm Franchising Başvurusu

5433094646Üye: rahime turan

 

 

46 Zurna Dürüm Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; 46 Zurna Dürüm Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

46 Zurna Dürüm Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

46 Zurna Dürüm Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.