Adabella Dessert Franchising

Adabella Dessert Franchising Bilgileri

2018 yılında hizmete açılan firmamız Newyork tatlısı olan magnolia imalatçısıdır. paket servis tabanlı hizmek vermektedir. Yemeksepeti ve Glovo işbirliği ile oldukça geniş bir müşteri kitlemiz bulunmakta ve farklı bölgelerden talepler oluşmaktadır. tabanımızın paket servis olmasının en büyük nedeni ana caddedeki mekan kiralarının yüksek oluşu ve genellikle kiraya çalışılmasıdır.

Sektördeki 10 yıllık tecrübemiz başarımızın temel anahtarıdır. Düşük bütçe ile kendi işinizi kurmak yada hali hazırda mevcut olan restoranınıza ek ciro sağlamak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir motor ve bir buzdolabıdır. Ürünler hazırdır ve yapmanız gereken tek şey özenli şekilde paketleyip siparişleri teslim etmektir.

Bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama olarak 750 ila 2000 tl arasında ciro elde edilmektedir.


Yatırım Tutarı ₺20,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺20000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺20000
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05325805811Üye: Emre Ceylan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik