Adabella Dessert Franchising

Adabella Dessert Franchising Bilgileri

2018 yılında hizmete açılan firmamız Newyork tatlısı olan magnolia imalatçısıdır. paket servis tabanlı hizmek vermektedir. Yemeksepeti ve Glovo işbirliği ile oldukça geniş bir müşteri kitlemiz bulunmakta ve farklı bölgelerden talepler oluşmaktadır. tabanımızın paket servis olmasının en büyük nedeni ana caddedeki mekan kiralarının yüksek oluşu ve genellikle kiraya çalışılmasıdır.

Sektördeki 10 yıllık tecrübemiz başarımızın temel anahtarıdır. Düşük bütçe ile kendi işinizi kurmak yada hali hazırda mevcut olan restoranınıza ek ciro sağlamak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir motor ve bir buzdolabıdır. Ürünler hazırdır ve yapmanız gereken tek şey özenli şekilde paketleyip siparişleri teslim etmektir.

Bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama olarak 750 ila 2000 tl arasında ciro elde edilmektedir.


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 20000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 20000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Proje Desteği
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Adabella Dessert Franchising Başvurusu

05325805811Üye: Emre Ceylan

 

 

Adabella Dessert Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Adabella Dessert Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Adabella Dessert Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Adabella Dessert Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.