Adaga Gübre Bayilik

Adaga Gübre Bayilik Bilgileri

Şirketimiz tarım sektöründe de yenilikçi ürünler üreterek Türkiye’nin ihtiyacını karşılamak ve dünyaya ihraç etmek üzere tesisler kurmakta, projeler planlamakta ve hayallerini hayata geçirmek üzere çalışmalar yapmaktadır.

Bu sektörde firmamızın 2016 yılı itibariyle araştırma geliştirme üzerine faaliyete geçirmiş olduğu AR-GE laboratuvarıyla ürünlerin analizleri her an yapılabilmekte ve ürünlerin daha iyi gelişmesini sağlamak için sürekli olarak uzman ekibimizle birlikte formülasyon farklılaştırma ve iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. Böylelikle her çıkan ürün daha iyi kontrol edilmekte ve standart ürünlere bağlı kalmadan her an için yenilikçi bir üretim anlayışıyla ürünler üretilmektedir.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0242 340 00 33Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

Adaga Gübre Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Adaga Gübre Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Adaga Gübre Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Adaga Gübre Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.