addCar Rental Franchising

addCar Rental Franchising Bilgileri

Uluslararası bir platformda büyümek isteyen vizyon ve hırsı olan yenilikçi araç kiralama şirketleri arıyoruz.

Araç kiralama şirketlerine ve girişimcilere, işlerini büyütmek ve daha büyük hedeflere ulaşmak isteyen vizyon, hırs ve müşteri hizmetleri tutkusu ile eksiksiz bir çözüm sunuyoruz. Paketin tamamı rezervasyon sistemi, ödeme sistemi, broker ve OTA ile yapılan sözleşmeler, talep yönetimi, kalite sistemi, gelir yönetimi ve çok daha fazlasını içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki bağımsız, yerel araç kiralama servis sağlayıcılarını uluslararası bir satış kanalları platformuna bağlıyoruz.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

addCar Rental Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05302495233Üye: Hasan Özaslan

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.