addCar Rental Franchising

addCar Rental Franchising Bilgileri

Uluslararası bir platformda büyümek isteyen vizyon ve hırsı olan yenilikçi araç kiralama şirketleri arıyoruz.

Araç kiralama şirketlerine ve girişimcilere, işlerini büyütmek ve daha büyük hedeflere ulaşmak isteyen vizyon, hırs ve müşteri hizmetleri tutkusu ile eksiksiz bir çözüm sunuyoruz. Paketin tamamı rezervasyon sistemi, ödeme sistemi, broker ve OTA ile yapılan sözleşmeler, talep yönetimi, kalite sistemi, gelir yönetimi ve çok daha fazlasını içerir.

Dünyanın dört bir yanındaki bağımsız, yerel araç kiralama servis sağlayıcılarını uluslararası bir satış kanalları platformuna bağlıyoruz.


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

addCar Rental Franchising Başvurusu

05302495233Üye: Hasan Özaslan

 

 

addCar Rental Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; addCar Rental Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

addCar Rental Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

addCar Rental Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.