Adıger Çiğköfte Bayilik

Adıger Çiğköfte Bayilik Bilgileri

Sizlere sunduğu çiğ köftenin benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme için hizmet etmeye devam etmekteyiz. Üretim tesislerimiz ve şubelerimizde tüm çalışanlarımızla birlikte, siz değerli müşterilerimiz için her zaman güven duyacakları kaliteli ve lezzetli gıdaları üretmekteyiz.

MİSYON

Çiğ köfte’nin gerçek lezzetini tattırarak, çiğ köfteyi tüm insanlığa sevdirmek istiyoruz.

VİZYON

Çiğ köfte sektörünün kalite ve güven lideri olarak nesiller boyu ülkemize katma değer sağlayarak ürünlerimizi Dünya’ya tanıtmak.


 

Yatırım Tutarı 7,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 7500TL
Kar Marjı %100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Adıger Çiğköfte Bayilik Başvurusu

0212 550 38 02Üye: adigercigkofte

 

 

Adıger Çiğköfte Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Adıger Çiğköfte Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Adıger Çiğköfte Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Adıger Çiğköfte Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.