AfacanPark Franchise

AfacanPark Franchise Bilgileri

KENDİ HİKAYENİZİN KAHRAMANI OLMANIZI İSTİYORUZ…

AfacanPark, 2007 yılından bugüne, çocukların yaş grupları ve diğer çocuklarla sosyalleşmelerinde büyük etkisi olan oyun grupları üzerine çalışmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, başarılı, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olarak hayata hazırlanmalarının ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile çalışmalarına ülkemizde ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle devam etmekte olan AfacanPark, sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi’de başarmış bulunmaktadır.

15 yıldır, anahtar teslim oyunpark’ı kurulumunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, sizlerden gelen yoğun talepleri de değerlendirerek, ülkemizde ve dünyada yeni uygulanmaya başlamış olan harika ve yepyeni bir kafe konsepti ile bu kez ‘’oyun parkı ve kafe’’ anahtar teslim uygulaması yapmaya başlamış ve franchisee adayları ile görüşmelerini sürdürmeye devam etmektedir.

Doğru lokasyon seçme desteğinden, insan kaynakları ve personel eğitimi desteğine, açılış eğitimlerinden, menü ve işletme destek eğitimlerine kadar her detayı içeren ve mesleklerinde uzman ekiplerce hazırlanan bu proje’de, birlikte çalışacak olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Daha önceleri boş zamanlarını bahçelerde veya sokak aralarında oynayarak geçiren çocuklarımız, günümüzde gelişen teknolojinin ve değişen sosyal yapının da etkisiyle artık zamanlarını televizyon, bilgisayar yada telefon başında geçirmektedir.
Afacanpark, çocukların sıkılmadan güvenli ve sağlıklı bir ortamda günlük fiziksel aktivitelerini yerine getirebilecekleri oyunları sunarken, aynı derecede güvenli ve sağlıklı gıdalar ile sizleri buluşturmayı hedeflemiş ve ‘’çiftlikten çatala’’ prensibiyle çalışan Afacan Park Kafe projesini geliştirmiştir.

Bu hareketsiz yaşama, gıdalardaki bozulmaları ve beslenme alışkanlıklarındaki değişimi’de kattığımız’da bizler, sadece hareket etmemizin yetersiz olduğunu, bununla birlikte sağlıklı ve güvenli gıdalarla beslenmemiz gerektiğine inanıyoruz.
Birlikte birçok güzel iş’e imza atmak dileğiyle..

AfacanPark Ailesi.


AfacanPark Tanıtım Filmi


İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 5,000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, AfacanPark firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Oyun alanları, çocuklarımızın fiziksel aktiviteleri için çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Özellile günümüzde teknolojinin ve beslenme alışkanlıklarının da değişmesiyle daha az hareket eder hale gelen çocuklarımız oyun alanlarında hem diğer yaş gruplarıyla daha sosyalleşmiş oluyor hemde sağlıklı ve güvenli bir ortamda günlük fiziksel aktivitelerini gerçekleştirmiş oluyorlar.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Yatırımcı adaylarımız için, yeni hazırladığımız proje'de ailelerin keyif alarak sağlıklı gıdalar tüketebilecekleri aynı zamanda'da çocuklarının neşeyle vakit geçirebilecekleri Afacan Park & Kafe konseptini geliştirdik. Günümüzde aileler hem çocukları hemde kendileri için daha sağlıklı beslenmeyi seçmekte ve çocukları eğlenirken kendilerininde keyif alarak vakit geçirmek istedikleri mekanları tercih ettiklerini gözlemledik ve bununla ilgili yepyeni bir konsept geliştirdik.
Yatırım yapacak olan iş ortaklarımızın yatırımlarını istikrarlı bir şekilde kar'a dönüştürmeleri ve yaptıkları yatırımdan mutlu olacaklarına inanıyoruz.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

AfacanPark,15 yıldır bulunduğu sektörde yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle, özverili çalışması, kaliteli ve sağlıklı ürünleri uygun fiyata sunduğu fiyat politikasıyla kendini bu sektörde kanıtlamış bir şirkettir.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marj'ları minimum %30'dur.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz:

Doğru yer seçimi, proje ve ekipman, anahtar teslim proje kurulumu, açılış ve eğitim desteği ve açılış sonrası düzenli denetlemeler ile iş ortaklarımızın yatırımlarını korumaya yönelik bir çok konuda desteğimiz bulunmakta.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Biz AfacanPark olarak yatırımcı adaylarımızın kazanç sağlamaları ve ''iyi ki'' diyebilecekleri işletmeleri olması için uğraşıyoruz. Çünkü biliyoruz ki iş ortaklarımızın mutlu olması hepimizin mutlu olması anlamına geliyor.

AfacanPark Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

Üye: ilker yeniev

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.