Ak Gsm İletişim Merkezi Bayilik

Ak Gsm firması, Kobi Vadisi web sitesine olan reklam ücretlerini ödeyemediği için şu anda tanıtım yapılamamaktadır.

Yaşanan bu durumdan dolayı Kobi Vadisi olarak özür dileriz.

Yatırım Tutarı ₺80000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2,000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺85.000 / 110.000 TL
Minimum Nakit İhtiyacı ₺110.000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺110.000 TL
Kar Marjı %firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]

[Toplam:90    Ortalama:3.3/5]

Telekomünikasyon / İletişim Merkezi sektöründe bayilik veren, Ak Gsm İletişim Merlezi adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Ak Gsm İletişim Merkezi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

İletişim ve telekomünikasyon sektörü son yıllarda çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Türkiye'de Yapılan araştırmada iletişim ve telekomünikasyon sektörünün büyüklüğü  96 Milyar Türk Lirası gibi devasa rakamlara ulaşmaktadır. Tüketim ve üretimin %100 olarak kullanıldığı sektörümüz alt orta ve üst gruplara ayrılmış vaziyette devam etmektedir. Her bütçeye göre hazırlanmış ürünler ile hizmet vermektesiniz. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan +13 yaş üstü her birey otomatikman müşteriniz olmaktadır.  Her geçen gün yenilenen her yatırımcıyı cezbedecek  şekilde kazançlar sunmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sektörümüz her yaştan insana hizmet verme üzerine kurulmuştur. Cep telefonu, Bilgisayar, Elektronik ürünler ve iletişim sektörü hayatımızın tam ortasında bulunmaktadır. İleriki 25 yılda Dünya piyasasını kontrol edebilecek güce ulaşacak bir sektörden bahsediyoruz. İngiliz araştırma kuruluşu brand  finance  2017 yılının en değerli markalarını araştırdı. Araştırmada göze çarpan ise 20 şirketin 12 adetinin telekomünikasyon ve iletişim firması olmasıdır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

AK GSM Türkiye de bulunan 3 büyük telekomünikasyon firmalarının alternatifi olmak istemektedir. Rakiplerimiz hat üzerinden telefon satışı yaparken AK GSM Banka anlaşması ile telefon kredisi kullandırarak ürün satışı yapabilmektedir. Yine rakiplerimizin satmış olduğu ürünler ile kurumsal olarak anlaşması olan firmamız aynı ürünlerin satışını yapmaktadır. AK GSM Bayilerine rahat ve kolay ticaret sunmayı prensip edinmiştir. Bayilerimizi her konuda destekleyecek adımlar atmaktadır. Yeni firma ve ürün anlaşmaları, devamlı yenilenen alt yapımız ve her konuda destek sunabilecek bilgide müşteri hizmetlerimiz ile anlık destek alabilmektesiniz. Teknik servis hizmetleri, 3 d 5 d basım aksesuar ürünleri ve cep telefonu kasko hizmetleri ile ek kazançlar elde etmekteyiz. Hedefimiz Türkiye'de 2020 yılında AKGSM hat hizmetlerini devreye almaktır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzde çok fazla ürün ve kazanç oranları bulunmaktadır. Telefon satışlarından minimum 150 TL, aksesuar satışlarından ortalama %150 minimum kazanç sağlanmaktadır. Teknik servis hizmetlerinde % 80, kasko hizmetlerinde %20 diğer ürünlerde ortalama %60 civarında kazanç sağlanmaktadır. Reklam gücü yüksek olan sektörümüz devamlı yenilenmekte ve reklamlar sayesinde ürünler daha kolay satılmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

AK GSM Ürün tedarik, reklam ve pazarlama, eğitim ve promosyon ürünler ile bayilerine her konuda destek sunmaktadır. Ürün satış fiyatları ve kazanç oranlarını firmamız belirlemektedir. Ürün fiyatlarımız İl, İlçe ve Bölge olarak değişiklik göstermektedir.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Rakiplerimiz tanınmış ve bilindik firmalardır. Bizler alternatif noktada hizmet vermekteyiz. AK GSM 36 Bin TL Minimum yatırım tutarı ile girişimciye kurulu mağaza teslim etmektedir. Yeni olan her firma ilk yatırımcılarını muhakkak yüksek rakamlar kazandırmaktadır. Yapılan her ticari araştırma bizlere bunu göstermiştir. Marka olma yolunda ilerleyen firmamız çok kısa süre içerisinde marka değerini %100 arttırmıştır. Hedefimiz 2020 yılında yatırım yapan her bayimize %500 kazanç sunmaktır.

[tab-area4]
0850 532 37 42Üye: Kobi Vadisi

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler