Premium Firma

Ak Gsm İletişim Merkezi Bayilik

Ak Gsm Patenli Bir MARKA olup gerekli izinleri almış kurumsal bir alt yapıya sahiptir. Türkiye Genelinde yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Mağazalarımız da telefon ve aksesuar satışları , teknik servis hizmetleri ve kapıdan servis hizmetleri ile bayilerine destek sunmaktadır. Ak GSM Noktaları zahmete girmeden 21 firmanın anlaşmasını gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. Taksitli telefon satışları, Taksitli aksesuar satışları ve Banka kredisi kullanarak telefon satışları AK GSM Noktalarında yapılmaktadır.

Ak GSM Ana Bayii 6 ay banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Ak GSM Bayileri Telefon Teknik servis hizmeti de sunabilmektedir. Teknik servisimizde kullanılan ürünlerin tamamını Ak GSM garantili bir şekilde bayilerine sağlamaktadır.

Ak GSM Ana Bayii Ayrıca ek hizmet olarak ; Telefon Tamiri, sigorta işlemleri, otobüs bilet kesim işlemleri, Banka kredisi ile telefon satışı, fatura ödeme ve para transfer işlemlerini de yapabiliyor. Bir telefon satışından ortalama 150 TL 900 TL arası, bir abonelik hizmeti satışından ortalama 200 TL net kar sunuyor. Telefon aksesuarlarında ise ortalama %150 // %300 net kar sunuyor. Ak GSM bayilik konseptine tabela ve reklam giderlerinin de dahil olduğunu belirtmekte fayda var. Yani kurulum için 45 bin TL (KDV DAHİL) haricinde her hangi bir ücret çıkmıyor.

Ak GSM Ana Bayii BANKA KREDİSİ ile müşterisine telefon satabilmektedir. AK GSM Noktaları kurumsal olarak bankalarla çalışmaktadır. Ak GSM Mağaza Müşterisine her konuda kredi sağlanabilmekte ve ürün satışını 6 ay banka kredisi ile satılabilmektedir.

İşletmelerimiz her konuda anlık olarak firmamızdan destek almaktadır. Müşteri destek birimimiz 0 850 303 20 36 ‘dır. Ayrıca Bayilerimiz Anlık olarak CRM ekranlarından destek alabilmektedir. Ana bayilerimiz 45 gün vade ile telefon aksesuarı alabilmektedir( SENET İSTENMEKTEDİR). Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir ve 6 ay taksit ile telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

Ak Gsm Bayilik Paketinde Bulunan Ürünler

– Mağazanın ihtiyacı doğrultusunda tüm ürünler tarafınıza iletilmektedir. AK GSM kısıtlama yapmadan 20 ile 50 m2 arası mağazanın tüm kurulumunu eksiksiz bir şekilde teslim etmektedir. Başlıca
+ Mağaza İçerisinde kullanılacak i3 bilgisayar (2 adet)
+8 ve daha fazla telefon aksesuar ünitesi.
+ Çift taraflı telefon teşhir ünitesi (1 adet ihtiyaç halinde 2 adet )
+ Yazıcı ve ihtiyaç ekipmanları
+ Reklam Giderlerinin tamamı ( tabela, baskı ürünleri, iç ve dış mağaza reklamları v.b)
+Müşteri Karşılama Bankosu ve Sekreter masası ( Birer adet ) ve eksik doğrultusunda teslim edilecek ek ürünler. (Mağaza büyüklüğüne göre mobilya v.b)
– Ak GSM Aylık bazda reklamlarını bayilerine iletir ve her aya ayrı bir kampanya başlatır. Bayilerimiz zahmetsizce satışa odaklanır.

Evet AK GSM 45 bin TL (KDV DAHİL) karşılığında mağazanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sizlere iletiyor. Peki AK GSM mobilyalar harici sizlere ne sunuyor gelin bir de onlara bakalım.
AK GSM Ödeme hizmetleri için sizlere özel bir CRM ekranı teslim eder. Bu ekran üzerinden fatura ödeme, TL Yükleme, Havale EFT, Kredi kartı Ödeme, Bağkur ve SGK Ödeme gibi işlemleri gibi sayısız ürünlerin tamamını Size teslim edilen CRM ekranlarından yapabiliyorsunuz. Ayrıca AK GSM Teslim edilen Crm ekranı üzerinden telefon ve aksesuar siparişi vermenize de olanak sağlıyor. Yapılan siparişleri dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz nakit olarak alabiliyorsunuz.
AK GSM Ana Bayii banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir. Ayrıca mağaza içerisinde aksesuar, aparat ve sarj aletlerini 3 6 9 ay taksit seçeneği ile satabilmektesiniz. Müşterilerine banka anlaşması ile kredi kullandırabilir taksitli şekilde telefon satabilmektedir. Sizin cebinizden hiç bir rakam çıkmamaktadır.

Peki AK GSM bayisi olmanın avantajları nelerdir?

– AK GSM Ana Bayii banka kredisi ile müşterisine telefon satabilmektedir.
– AK Gsm Ana Bayii 3 / 6 / 9 ay taksit seçenekleri ile aksesuar, şarj aleti v.b ürünlerin satışını yapabilmektedir.
– Banka teminatı veya taşınmaz teminat gösterilmesi durumunda cebinizden 1 lira dahi çıkmadan 100 BİN TL’ye kadar telefon ve aksesuar alımı yapabilmektedir.
-AK GSM aylık baz da her bayisine aylık bazda bonus kotaları koymaktadır. En düşük bonus kotamız 3,000 TL destek priminden başlamaktadır.
– AK GSM bölgesel korumaya çok önem verir. Açılan işletme ye en yakın 1 km olmak üzere yeni bayilik verir ve şehirde açılacak yeni işletmeyi ilk eski bayisine sunar.
– AK GSM 45 gün vade ile aksesuar alımını sizlere sağlar. Yani ihtiyaçlarını sermaye bağlamadan bizlerden alabilir sattıkça kazanabilirsiniz. (telefonda geçerli değildir.)

Peki AK GSM kurulum işlemleri kaç gün sürüyor ?

AK GSM İşlemler başlamadan sizlere protokol sözleşmesi iletir. Protokolümüzde sizlere teslim edilecek ürünler ile alakalı ve teslim edilecek gün ile alakalı güvence verir. AK GSM yasalara uygun şekilde çalışır. AK GSM bayisi olabilmek çok kolay. Sizde boşta duran dükkanınızı bizlere teslim edin sizlere 14 iş günü içerisinde A’dan Z’ye kurulmuş mağazamızı sadece 45 bin TL (KDV DAHİL) teslim edelim.

Yatırım Tutarı ₺80000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺2,000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺85.000 / 110.000 TL
Minimum Nakit İhtiyacı ₺110.000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺110.000 TL
Kar Marjı %firmamızdan bilgi alabilirsiniz.
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]

[Toplam:6    Ortalama:4.5/5]

Telekomünikasyon / İletişim Merkezi sektöründe bayilik veren, Ak Gsm İletişim Merlezi adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

Kobivadisi.com tarafından, Ak Gsm İletişim Merkezi firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

İletişim ve telekomünikasyon sektörü son yıllarda çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Türkiye'de Yapılan araştırmada iletişim ve telekomünikasyon sektörünün büyüklüğü  96 Milyar Türk Lirası gibi devasa rakamlara ulaşmaktadır. Tüketim ve üretimin %100 olarak kullanıldığı sektörümüz alt orta ve üst gruplara ayrılmış vaziyette devam etmektedir. Her bütçeye göre hazırlanmış ürünler ile hizmet vermektesiniz. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan +13 yaş üstü her birey otomatikman müşteriniz olmaktadır.  Her geçen gün yenilenen her yatırımcıyı cezbedecek  şekilde kazançlar sunmaktadır.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Sektörümüz her yaştan insana hizmet verme üzerine kurulmuştur. Cep telefonu, Bilgisayar, Elektronik ürünler ve iletişim sektörü hayatımızın tam ortasında bulunmaktadır. İleriki 25 yılda Dünya piyasasını kontrol edebilecek güce ulaşacak bir sektörden bahsediyoruz. İngiliz araştırma kuruluşu brand  finance  2017 yılının en değerli markalarını araştırdı. Araştırmada göze çarpan ise 20 şirketin 12 adetinin telekomünikasyon ve iletişim firması olmasıdır.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

AK GSM Türkiye de bulunan 3 büyük telekomünikasyon firmalarının alternatifi olmak istemektedir. Rakiplerimiz hat üzerinden telefon satışı yaparken AK GSM Banka anlaşması ile telefon kredisi kullandırarak ürün satışı yapabilmektedir. Yine rakiplerimizin satmış olduğu ürünler ile kurumsal olarak anlaşması olan firmamız aynı ürünlerin satışını yapmaktadır. AK GSM Bayilerine rahat ve kolay ticaret sunmayı prensip edinmiştir. Bayilerimizi her konuda destekleyecek adımlar atmaktadır. Yeni firma ve ürün anlaşmaları, devamlı yenilenen alt yapımız ve her konuda destek sunabilecek bilgide müşteri hizmetlerimiz ile anlık destek alabilmektesiniz. Teknik servis hizmetleri, 3 d 5 d basım aksesuar ürünleri ve cep telefonu kasko hizmetleri ile ek kazançlar elde etmekteyiz. Hedefimiz Türkiye'de 2020 yılında AKGSM hat hizmetlerini devreye almaktır.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Sektörümüzde çok fazla ürün ve kazanç oranları bulunmaktadır. Telefon satışlarından minimum 150 TL, aksesuar satışlarından ortalama %150 minimum kazanç sağlanmaktadır. Teknik servis hizmetlerinde % 80, kasko hizmetlerinde %20 diğer ürünlerde ortalama %60 civarında kazanç sağlanmaktadır. Reklam gücü yüksek olan sektörümüz devamlı yenilenmekte ve reklamlar sayesinde ürünler daha kolay satılmaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

AK GSM Ürün tedarik, reklam ve pazarlama, eğitim ve promosyon ürünler ile bayilerine her konuda destek sunmaktadır. Ürün satış fiyatları ve kazanç oranlarını firmamız belirlemektedir. Ürün fiyatlarımız İl, İlçe ve Bölge olarak değişiklik göstermektedir.

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

Rakiplerimiz tanınmış ve bilindik firmalardır. Bizler alternatif noktada hizmet vermekteyiz. AK GSM 36 Bin TL Minimum yatırım tutarı ile girişimciye kurulu mağaza teslim etmektedir. Yeni olan her firma ilk yatırımcılarını muhakkak yüksek rakamlar kazandırmaktadır. Yapılan her ticari araştırma bizlere bunu göstermiştir. Marka olma yolunda ilerleyen firmamız çok kısa süre içerisinde marka değerini %100 arttırmıştır. Hedefimiz 2020 yılında yatırım yapan her bayimize %500 kazanç sunmaktır.

Bayilik Başvuru Formu

0850 303 20 36 Üye: Ak Gsm

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler