Akademi İnnova Franchise

Akademi İnnova Franchise Bilgileri

Akademi innova 7 yıl önce 20 yıllık sektörel tecrübe ve deneyime sahip dijital yapım ve organizasyon firması alt bünyesinde kurulmuş olup tüm enerji ve birikimini çocuklar için hizmet ve projeler üreten bir kuruluştur.
Sektörde bir çok öncülüğe imza atmış olan Akademi innova eğitim kurumları, eğitmenler ve anne babaların taktirini toplamış, çocukların ise kalbinde yer etmiş bir içerik ve hizmete sahiptir. Bunca zaman verilen hizmetlerin tecrübesi sektörel olarak bir boşluğu doldurmuş olması akademi innova yı bayilik ve franchise vermek konusunda oluşan taleplere karşılık vermek adına bir misyona sürüklemiştir.
Yatırımcılara kapılarını açan ve onlara fırsatlar sunan bayilik ve franchise sistemimizin detayları ise aşağıdaki metin de belirtilmiştir.

Akademi innova nın vermiş olduğu hizmetler;

• Okulları misafir etmek
• Okullara mobil hizmetler götürmek
• Workshop ve kurslar düzenlemek
• Doğum günü parti evi
• Saatlik çocuk bakım hizmeti
• Bireysel ziyaretler
• Oyun grupları
• Veli buluşmaları

Akademi innova 2 farkli hizmet içeriği ile bayilik vermektedir.

1. Sabit kurulum işletmeler
2. Mobil hizmetler

1-a )Sabit kurulum işletmeler Avm ve mağaza olmak sureti ile yatırımcının tercihine göre belirlenmektedir. Bayilik oluşum süreçleri ise ;

• Doğru dükkan seçimi ve lokasyon analizi
• Akademi innova ekiplerince belirttiğiniz dükkan yada avm nin lokasyon olarak halkın sosyal ekonomik seviyesinden yerleşim alanlarının yoğunluğuna, ulaşım kolaylığından çevresindeki okul sayılarına kadar tüm detaylar tarafınıza raporlanmaktadır.
• Tadilat ve dekorasyon
• Mimar tarafınca projelendirilen işletmenin tadilat süreçleri ve işlemleri bütçelendirilerek tarafınıza sunumu gerçekleşir.
• Ürün tedariği ve kurulum aşamaları
• Akademi innova anlaşmalı tedarikçileri sayesinde doğru ve kaliteli ürünü uygun fiyat garantisi kapsamında satın alımlarını sizin adınıza yapar ve kurulum aşamalarını takip ederek size zamanında işletmenizi faaliyete geçecek şekilde teslim eder.
• İşletme politikası ve destek
• Akademi innova faaliyete geçen işletmenizin personel alımı konusunda size destek verir ve alınan personeli yeterli yetkinliğe ulaşıncaya kadar eğitimi tamamlar. Haftalık olarak genel merkezde yapılacak aktiviteler konusunda sizinle iş planını paylaşır.

Kurulum yapılacak olan işletme en az 500 m2 olması öngörülüp minimum yatırım bütçesi 200.000 tl ile 700.000 tl arasında değişmektedir. Yatırım bütçesi içerisinde dükkan tadilat bedelleri dahil değildir. Yatırım bütçesi kurulum yapılacak alanın metrekaresine, kurulan ekipmanlara ve dijital platformdaki etkinliklere göre degişkenlik göstermektedir.
Akademi innova yatırımcılarından isim hakkı bedeli, ciro dan kar payı gibi bedeller ALMAZ. Yatırım maliyeti tutarının %20 sini danışmalık ve hizmet bedeli olarak faturalandırıp tarafınızdan bir kereye mahsus tahsil eder.

2-a) Mobil hizmetler

Akademi innova, Dijital yapım organizasyon firmasının kardeş firması olup aynı çatı altında faaliyet göstermektedir. Dijital platform da üretici olan dijital yapım ın üretmiş olduğu mobil hizmetleri okullara götürerek faaliyet alanları içerisinde müşteriye hizmet götüren bir anlayışa ve hizmete sahiptir. Özel ve devlet olmak üzere anasınıfı ve 1. Kademe öğrencilerine yönelik mobil hizmetler aşağıdaki gibidir.

• Planetaryum uzay çadırı
• 3d film gösterimi
• Hologram konser etkinliği
• İnteraktif zemin oyunları
• Artırılmış gerçeklik hayvanlar alemi
• Fantastik stüdyo çizgi film de oyna
• Animasyon stand up

Mobil hizmetlerimiz devlet okulları için sosyal yönetmelikler müfredatınca kurumlarda zorunlu kılınan her ay bir etkinlik yapılması koşuluna uygun içerikte oluşturulmuş hizmetlerdir. Özel kurumlar içinse yapılacak etkinlikler içerisinde öncelikle tercih sebebidir. İçerik olarak çocukların eğlenerek öğrendikleri eğitsel içerikte hazırlanmış olmasıdır.
Akademi innova mobil hizmetlerini sistem satışı olarak gerçekleştirip, telif hakkı olan film ve eserleri söz konusu bayilik alınacak il in geneli gösterim haklarını noter tarafınca ( muvafakatname ) devrini gerçekleştirmektedir.
Mobil hizmetlerin her biri için bayisini bölge korumasına almakta olup bir başka kişi yada şirketlere satışını yapmaz.
Bayi akademi innova kurumsal kimliği gereksinimlerini yerine getirerek faaliyet gösterir.
Akademi innova isim hakkı bedeli yada ciro dan kar payı almak gibi eylemlerde bulunmaz talep etmez.

MOBİL HİZMETLERİMİZİN İŞ ALANINDAKİ AVANTAJLARI

• Faaliyetler okullarda yapılmak sureti ile gün sonunda elde edilen gelirin bir kısmını okula bağış olarak bırakılması, eğitim kurumu açısından hem bir gelir, ayrıca milli eğitimin her ay yapılması zorunlu olan etkinlik için bir etkinlik raporu teşkil etmesi ve çocuklar için ise eğlenirken öğrendikleri bir aktivitedir.
• Mobil hizmetler bayiliğimiz için herhangi bir dükkan tutmak zorunluluğu bulunmadığından iş yeri kirası, stopaj, elektrik, su ve yakıt gibi giderlerin bulunmaması
• Hafta içi mesai nin en geç 17:00 da bitmiş olması ve hafta sonunun tatil olması
• Günlük nakit Kazancı
• İşinizin pazarlama aşamasında muhatap olduğunuz yetkililerin kültürlü, vasıflı, misafirperver eğitimcilerimiz olması
• Hepsinden önemlisi ise dünyanın en değerli varlıkları olan çocukların almış oldukları eğitim.


Akademi İnnova Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 300,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 200.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 120.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150.000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Akademi İnnova firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

- Verilen hizmet gereği muhatap olunan müşteri portföyü eğitim camiasının misafir perver saygı değer eğitmen yöneticileri ve güler yüzlü anne babalar olması.
- Eğlenceli ve eğitsel içerikli hizmetlerden faydalanan anne baba eğitmen ve çocukların mutlu güler yüzlerini görmek
- Çocuklar için oluşturulmuş hizmetlerin eğitim ve eğlence olarak bir arada sentezlenip uygulanması hiçbir zaman azalmayan talep ile karşı karşıya olmak
- Sizden hizmet alan bireysel kişiler ve eğitim kurumlarının tavsiyeleri ve sosyal paylaşımları sayesinde hızlı bir şekilde müşteri portföyünüzün çoğalmış olması

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

- Eğitim ve eğlence sektörü olarak tanımlanan hizmet içeriğimiz başlıca avantajı en kıymetli varlıklarımız olan çocuklara yönelik olmasıdır. Anne ve babaların harcama yaparken düşünmeden harcadıkları çocuklarının gelişimine katkı sağladığı aktivitelerdir.
- Günlük nakit akışı ve toplu para girişi
- Müşteri portföyünün hızlı artarak mevcut olan kişilerin süreklilik oluşturması

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

- Sektörel olarak hizmet içeriği anlamında öncülük yapıp birikmiş tecrübelerimizden faydalanmak adına
- Aynı çatı altında faaliyet gösteren üretici bir firma olarak yine Türkiye de ilk uygulaması gerçekleşen projeler ürettiğimiz için

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

- sabit kurulum işletmeler de işletme maliyetleri olsun , mobil hizmetlerde günlük yapılan masraflar olsun kar marjı her daim % 100 ün üstünde yer almaktadır.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

- sabit kurulum işletmelerde anahtar teslim tüm detayları ile projelendirilip yatırımcıları stresten uzak bir iş girişimi yapmasını sağlıyoruz.
- Sektörel olarak karşılaşılacak risklerden kazanımlardan zamanından önce haberdar edip bilgilendirip ön tecrübe edinmesini sağlıyoruz.
- Çalıştırılacak personel konusunda dikkat edilmesi gereken detayları onun yerine inceleyip personel eğitimini gerçekleştiriyoruz.
- Marka değerinin yükselmesi adına genel reklamlarda katkı sağlıyoruz
- Bölgesel olarak yapılacak kurulumun açılışında öncülük edip iş planlamasını ve organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.
- Bölge koruması sağlıyoruz

Firmanızın rakiplere göre farklılıkları nelerdir?

- Her şeyden önce hizmet anlaşıyışı ve içerik olarak sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu tecrübemizdir.
- 20 yılı aşkın süredir sadece çocuklar adına yeni projeler uygulamamızdır.
- Ürün tedariği açısından diğer üretici firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği uygun fiyat garantisi sunmamızdır.

Akademi İnnova Franchise Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05493161600Üye: yıldıray ural

 

 

Doğrulanmış Firma

Akademi İnnova Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Akademi İnnova Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Akademi İnnova Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Akademi İnnova Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.