Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik

Akay Endüstriyel 2009 yılında kurulduğundan bu güne geçen süreçte gerek çalışanları, gerekse müşterileriyle olan iletişimini güçlendirerek büyümeye devam etmektedir.Endüstriyel temizlik maddeleri, günümüzün değişen yaşam koşullarına ve küreselleşen dünyaya uyumlu olarak kendini sürekli geliştirmek ve ürün yelpazesine yenilerini eklemek zorundadır.

Eğitimli personelimiz ve geniş ürün yelpazemizle sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya adayız. Bunu sağlamak için gerekli ön koşul olan günün değişen teknolojisiyle uyumlu, insan sağlığına öncelik veren bir çalışma ve disiplin içinde gelişmemizi sürdürüyoruz.Ürünlerimizin kullanım alanları; Endüstriyel mutfaklar, gıda ve ilaç üretim tesisleri, oteller, restaurantlar, hastaneler, çamaşırhaneler, AVM’ler, kamu kurum ve kuruluşları ve evlerdir. Bu ürünlerimiz; mutfak temizlik ürünleri, yer ve yüzey temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, tekstil ve gıda hijyen ürünleridir.

Akay Endüstriyel’in ürünleri, yurt içi ve yurt dışında bir çok kuruluş tarafından tercih edilmektedir.

Temizlik ürünleri, küreselleşen dünyanın her geçen gün değişen farklı ihtiyaçlarına uygun olarak gelişmelidir. Akay Endüstriyel bunu sağlama adına, özgün fikirler üreten, müşteri ilişkilerine önem veren, kalitede sürekliliği sağlamayı hedefleyen, üretken, uygun fiyat politikası güden, dürüstlüğe ve karşılıklı güvene önem veren vizyonuyla sektöründe hızla ilerleyen bir tedarikçi firmadır.

Yatırım Tutarı ₺50,000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺50.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺250.000
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 216 533 85 55Üye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik