Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Bilgileri

Akay Endüstriyel 2009 yılında kurulduğundan bu güne geçen süreçte gerek çalışanları, gerekse müşterileriyle olan iletişimini güçlendirerek büyümeye devam etmektedir.E ndüstriyel temizlik maddeleri, günümüzün değişen yaşam koşullarına ve küreselleşen dünyaya uyumlu olarak kendini sürekli geliştirmek ve ürün yelpazesine yenilerini eklemek zorundadır.

Eğitimli personelimiz ve geniş ürün yelpazemizle sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya adayız. Bunu sağlamak için gerekli ön koşul olan günün değişen teknolojisiyle uyumlu, insan sağlığına öncelik veren bir çalışma ve disiplin içinde gelişmemizi sürdürüyoruz. Ürünlerimizin kullanım alanları; Endüstriyel mutfaklar, gıda ve ilaç üretim tesisleri, oteller, restaurantlar, hastaneler, çamaşırhaneler, AVM’ler, kamu kurum ve kuruluşları ve evlerdir. Bu ürünlerimiz; mutfak temizlik ürünleri, yer ve yüzey temizlik ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, tekstil ve gıda hijyen ürünleridir.

Akay Endüstriyel’in ürünleri, yurt içi ve yurt dışında bir çok kuruluş tarafından tercih edilmektedir.

Temizlik ürünleri, küreselleşen dünyanın her geçen gün değişen farklı ihtiyaçlarına uygun olarak gelişmelidir. Akay Endüstriyel bunu sağlama adına, özgün fikirler üreten, müşteri ilişkilerine önem veren, kalitede sürekliliği sağlamayı hedefleyen, üretken, uygun fiyat politikası güden, dürüstlüğe ve karşılıklı güvene önem veren vizyonuyla sektöründe hızla ilerleyen bir tedarikçi firmadır.


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Nakit İhtiyacı 50,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250,000TL
Kar Marjı %40
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Başvurusu

0 216 533 85 55Üye: Kobi Vadisi

 

 

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Akay Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.