Akby Rent a Car Bayilik

Akby Rent a Car Bayilik Bilgileri

MARKAMIZI NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

Firmamız Akby Rent a Car Genel Merkezimiz olmak üzere; birçok şubeyle beraber hizmet veren bir Rent a Cardır.
İstanbul, Malatya, Adana, Mersin de hizmet veren şirketimiz; hızla büyümekte olup İzmir, Antalya, Muğla gibi birçok ilde de hizmet verebilmek için çalışmalar yapmaktayız.

Akby Rent a Car olarak hizmet ağımızı; bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedefliyoruz. Akby Rent a Car ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.

Ofis-Personel

Her Akby Rent a Car ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş,yeterli deneyim ve sayıdaki personelle üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

Temsilcilik Bedeli

Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

Araç Marka ve Modelleri

Araç kiralama modelimiz sürekli yenilenmekte olup, farklı marka , modeller sunabilmektedir

PAKET İÇERİĞİ

 • Tüm Türkiye içerisindeki şubemizden yararlanabileceğiniz rezervasyon desteği,
 • Araç talebi olması durumunda; gerekli şartlar yerine getirildiği takdirde(teminat mektubu, her araç için farklı bedel karşılıklı görüşme ile belirlenir.) sağlanacaktır.
 • Marka adımız altında kuracağınız şubemiz için yapılacak olan Reklam Çalışmaları, Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Tanıtımları, Google Adwords desteği,
 • Asis hizmeti, Yol- Yardım desteği
 • Know-How bilgi ve akış desteği
 • Tüm araç satın alımlarında ve kiralamalarında sağlanacak özel indirim ve alım kolaylığı.

BAYİLİK ŞARTLARI

 1. Havalimanında ya da merkezi yerleşim yerinde olmak,
 2. Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine sahip olmak
 3. Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.
 4. Minimum 20 adet farklı segmentlerde araç sahibi olmak

GİRİŞİMCİDE ARANAN ÖZELLİKLER

Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

Gerekli İş Yeri Özellikleri

En az 30 m2 iş alanına sahip(Merkezi alanda olmak koşuluyla)


Akby Rent a Car Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 500,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %80
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • Personel Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Akby Rent a Car Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0538 720 68 34Üye: Doğan Kamuran

 

 

Doğrulanmış Firma

Akby Rent a Car Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Akby Rent a Car Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Akby Rent a Car Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Akby Rent a Car Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.