Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik

Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik Bilgileri

Firmamız doğrudan yetkili enerji kimlik belgesi ve akustik belgesi düzenlemeye Çevre ve Şehircilik Bakanlık onaylı yetkili sayılı birkaç firmadan bir tanesidir.

Yapılarınızın ölçüm ve projelendirme işlemlerini yaparak ekb belgenizi hızlıca düzenleyebilen uzmanlaşmış kadrosu ile enerji kimlik belgesi vermeye yetkili kuruluşlar arasında en tecrübeli firmadır.


 

Yatırım Tutarı 3,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 100TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 1000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 3000TL
Kar Marjı %10
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik Başvurusu

03123810018Üye: ilhami sezer

 

 

Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Akçalı Enerji Danışmanlık Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.