Akdo Dondurma Bayilik

Akdo Dondurma Bayilik Bilgileri

2002 yılında kalbinde temiz hayalleri, elinde nazik bir mesleği olan içimizden birinin öyküsü, AKDO. O günkü koşullarda 400 TL’lik sermayesi ile 40 m2’de ürettiği sıcacık, taptaze, enfes baklavaları ile dilden dile dolaşan bu sıradışı başarı öyküsü, aradan geçen 17 yılda, 10 şube, yüzlerce çalışan ve her gün binlerce eve konuk olan bir lezzet öyküsüne dönüştü.

Bugün Kahramanmaraş’ın en çok sevilen markası haline gelen AKDO, günlük tatlı üretimiyle rekorları kırmakla kalmıyor; rahat ve samimi konsepti, muhteşem Maraş Dondurması, AKDO efsanesinin çıkış noktası taze, sıcacık tatlıları ve dünya mutfağının en nadide lezzetlerinin bulunduğu geniş çeşit yelpazesi ile konuklarının kalbinde büyüyor. AKDO, mutluluğun herkesin hakkı olduğunu, çok iyi biliyor ve bu yolda durmaksızın çalışıyor.


Akdo Dondurma Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 1TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %45
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması

[tab-area2]
[tab-area3]

Akdo Dondurma Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05331905100Üye: İLKER BALI

 

 

Doğrulanmış Firma

Akdo Dondurma Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Akdo Dondurma Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Akdo Dondurma Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Akdo Dondurma Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.